Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Coś odprężającego prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
NO powiem ci Ze ja Sam Chcialem zeby mi to prezszlooooo i postanowilem Xanax odstawic :):):) i powiem ci ze od Poczatku chcialem pogadac z kims co cos takiego mial i zeby ta osoba mi powiedzialaa co trzeba robic DAlej :) Bo sam wiem jak to jest i np. jak 2 osoba tez wie i prezchodzila to samo.. mozemy sie wymienic doswiadczeniami :) prawda a to sie ceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakąs wenę dzisiaj Jacku moje gratulacje widzisz jestes mądrym, zaradnym facetem, powodzenia w roli nażeczonego i męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to forum pomogło tu sie dowiedziałam że nie jestem ,,psychiczna,, że nie potrzebuje prochów by zyc jak inni, jestem wartościowym, wrażliwym człowiekiem miło u nas co nie? mozna sobie klikac co na duszy siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
i kupilem sobie dzisiajjj tabletki Deprim... ale nie wiem czy to dobrze ?? chcialbym tu brac udzial :) w tych rozmowach bo naprawde To Pomaga :) Powiem wam ze juz Sam jakos tam w Srodku sie usmiecham ze nie tylko ja mam takie problemy sa tacy co maja gorsze :):):) MOtywuje to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa może masażyk? oj marzy mi sie i kosmetyczka tylko nie czyszczenie twarzy :O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś zamawiał masaż ?? klasyczny może limfatyczny albo erotyczny ? no jeszcze chiński ale tego ćwiczę dopiero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
ahaa i tak jeszcze :P jedno na temat mnie :P mam nadzieje ze nie zanudzam :PPP Bo za 2 dni lece DO Angli > Londyn z Dziewczyna na Ferie do Siostryyyy... i tak troszke sie Boje tych moich stanow :(:(:(:( ze to mi tam przyjdzie :(:(:( ehhhhh mam to 5 miesiecyyyy... ehhhhhhh wazne jest ze sie np. danego dnia widzi Poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę masaż klasyczny ;-) Ja tez łykam deprim , zaczynałam od 1 tabletki 3razy dziennie, tak polecił lekarz , żeby go pobrac przez 1-2 miesiące, teraz schodzę z 3 na 2 i tak dalej, w miedzyczasie biorę kalms przy bardziej stresowych sytuacjach.Na codzien troszke afirmacji, pozytywnego myslenia i nie siedze, cały czas cos robie.Jak czuje sie zle zaczynam sprzątać, czytac, cokolwiek żeby zając czyms innym mysli.I walcze, walcze jak tygrys.A kyyyysz z lękami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hexa wysłałam na pocztę , bo jest to pps:-) Może troszkę Cię rozbawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mnie dolina dopadła heh chyba .... albo nie .... nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle i to co zwykle ... długa historia ale wszystko co mnie dopada to jest chyba tego powodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam zaraz.Moze wieczorkiem sie pojawie.Miłego popołudnia życze.I usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu dotarło dzia. Nawet mi sie mordka się na chwilę uśmiechnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko czy doszło do ciebie moje zdjęcie? Zależy mi na odpowiedzi bo poczta moja dziś coś wywija.Zaraz też wyślę do: marski,iiyamy,efki43,pipka,Marijke.mamy julki,eatty52,gosiak 1967 no i moze do Zgredka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek no co TY? ! nie łam się .... ja mogłabym poprosic o wszystkie możliwe masaże.... uwielbiam ale kto nie uwielbia?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarylis dzieki za zdjatko ,doszlo! ja tez chce byc na plazy w otoczeniu konikow!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki czy jest snieg w gorach ,czy nadaje sie do zjazdow na nartach? mojej corce opadla temp.ma 38 ,4 ok.15-16tej ma byc u niej lekarz,troche uszlo ze mnie powietrze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka nie martw sie nie będzie źle,, :) w naszych bliskich rejonach trasy narciarskie chyba potwierane ale nie jest dobra pogoda do jazdy na nartach w tym roku mało było dobrych dni dla narciarzy i wieje, pada deszcz momentami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek no co Ty? jak masz dola to pobaw sie z BOT-em na czacie ,nawsadzaj mu troche to Cie wykopie z pokoju:D :P hihihi!........uwaga na dupa nie reaguje wiec mozna podupczyc hihihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mamojulki moi panowie maja jechac pojutrze do Bialki i sie zastanawiaja jechac czy nie...do ostatniej chwili niewiadoma a zaliczka poszla...Jak tam lekarz wczoraj chyba bylas ,masz skierowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke a Ty jutro wyjezdzasz chyba na narty ,dobrze pamietam? ciekawe jakie warunki tam gdzie jedziesz-tzn. w Tyrolu acha trzymam od rana i za Ciebie kciuki na ten referat ,bedzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo jeszcze doszło moje zdjarko,,wspomnienie z wakacji?\" proszę dać znać ;-) ;-) Już nie mogę się doczekać lata,słońca,morza :-)Ja urodzona w lipcu kocham upały,wodę,plażę.zimy nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amarylis ja tez zdecydowanie kocham lato mimo upalow ,slonce dobrze na mnie wplywa !!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×