Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Marzena a ty umiesz czytać ze zdjęć?Jeśli tak to powinnaś otworzyć jakiś salon z wróżbami i może to by było lekarstwo na twoją prawdziwą nerwice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny
no nie przyszlo mi do glowy aby robic sobie zdjecie bedac w ostrym ataku.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny
no tak jak spojrzysz w lustro to wiesz jak powinna taka osoba wygladac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada wszystkie dziewczyny radosne usmiechniete az milo sie patrzy na takie buzie Chcialabym pomagac ludziom i to barzo nawet wrozyc ale nie mam takiej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 39 dostałam twoją foteczkę,fajna babeczka z Ciebie.napisałam do ciebie parę słów.Mam nadzieję,ze doszło. DZIEWCZYNY!! nie przejmujcie się tymi głupimi trolami :-( Ja juz kiedyś byłam na tym forum pod innym nickiem.podszył sie pode mnie taki jeden paskuda i takie rzeczy wredne wypisywał,dziewczyny na mnie krzyczały bo myslały ze to ja. Odeszłam z forum.Ale było mi bez niego bardzo cięzko i wróciłam jako Ammarylis.W realu jestem annamaria,dla przyjaciół Ania,Anka.Forum jest dla mnie rodzajem psychoterapii na którą nie mam możliwości chodzić.Więc naprawdę,nie zwracajcie uwagi na idiotów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadles kolacje jak nie to idz szbko bo ci karaluchy zjedza i mniej mow Patrz na siebie jak Ty wygladasz bo niedlugo z tej zlosliwosci spaskudniejesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzeny
Wioletta Villas ta to ma dopiero problem z glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olabasiu! Nie wiem czy jestes teraz na forum,ale wyslalam do Ciebie Maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pipek Jak minal dzien A dzis mialam gosci Przyjechala mamusi siostra i musialam z nia posiedziec i pogadac Ona mieszka na wsi i przyjechala do lekarza bo miala wyznacona wizyte i odwiedzila mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama,dzieki za fotke,fajna imprezka byla. Punca,polamania piora. Rrenka,fajnie ze u corci byl juz lekarz i wiadomo,co jaj jest.Szkoda ze ma ferie do ...przez chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowy ty to dopiero jestes powalony .Jaki masz rodzaj nerwicy ,a raczej kurwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Marzenka! Dobrze ze juz sie konczy ten dzien,bo moj humor dzis wisielczy.A na co Mama choruje?jesli moge spytac?Fajnie miec rodzine na wsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PUNCA 24 mam syna w twoim wieku :-) Ale młodziutka jesteś :-) aż zazdroszczę !! Też ma sesje i dużo egzaminów..Jest na 5 roku politechniki Wrocławskiej.Cały czas w nerwach zyję,jak mu tam idzie .Za Ciebie punca 24 też przy okazji mocno trzymam kciuki.Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy ona zajmowala sie zwierzetami to jej chwala a ty zlosliwoscia Nie znam takich ludzi jak ty!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej wkurzona marzena
pipek to nie jej mama tylko mamy siostra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama juz nizyje Byla mamy siostra Ona choruje na reumatyzm i serce Mama zmarla na raka jelita grubego we wigilje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punka dobrze piszesz Moze wreszcie zrozumie tlumok ze jest tu zbedny Ale to choroba powazna u niego Chyba sie nie wyleczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×