Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Punca, wysłałąm Ci maila, ale mi wrócił. Podam więc w razie czego swojego: eutrapelia@wp.pl Witaj Jacku . Pomożemy i Tobie. Nie myśl o lęku - wpadniesz w kołowrót. Najgorszy jest strach przed strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ariam79
NAPISZ CO CI POMOGŁO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariam gratulacje! łądnie z tego wyszłaś. Ja już się męczę 5 lat, a samą nerwicę mam od 9 roku życia. Przechodziłą różne stadia, a zatrzymała się na agorafobii. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, lęki nauczą Cię cierpliwości. Zobaczysz. One właśnie chcą Ci powiedzieć coś ważnego, czego nie zauważasz, co tłumisz, bądź tłumiłeś. Wsłuchaj się w nie, ale nie w objawy towarzyszące im - to wytwór naszych umysłów! Za tymi lękami stoi niewysłuchany, wrażliwy Jacek z konkretnym problemem. Dojdziesz do niego, wyzwolisz go, lęki pójdą precz. Czego najbardziej się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
no ja Mam nadzieje ze jakos mi ktos pomoze :) i sam chcialbym komus Pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
najbardziejj Hmm.. ze cos mi sie Stanie... boje sie ze Czasem nie bede panowac nad Soba... ze lek i wyobraznia wezmie goree... boje sie ze Gdzies Trafiee Do jakiegos Zakladu Dla Psychicznie chorychhhhhhh:// To mnie przerazaaaaaa... Jezeli o tym wszystkim nie myslee to jest w miare ok... i staram sie ten dobry stan utrzymacc ':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moja kochana grupo wsparcia.Nie było mnie przez tyle dni,bo w y j e c h a ł a m .Co prawda przyjechał po mnie syn samochodem,ale wrciłam sama pociągiem i jestem z siebie dumna.Widzę,że spisałyście listę \"nieszczęśniczek\",pomijając mnie,waszą weterankę w nerwicy.Jeśli można umieście mnie na niej też. Mam 59 lat - nerwica depresyjno-lękowa - Gorzów Wlkp.A tak wogóle to wyjazd udany,trochę mniej myślałam o tej mojej chol....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacku, po pierwsze nikt z nerwicą nie trafia do zakładu dla psychicznie chorych - to nie choroba, to zaburzenia na tle emocjonalnym. Po drugie: co może stać się zdrowemu, silnemu i młodemu osobnikowi płci męskiej? Nie chorujesz na nic przewlekłego, prawda? A i to nie musi być wyrokiem śmierci. Ja miałam astmę i żyję, na dodatek wyszłam z choroby. Po trzecie: to są tylko myśli, to zwykła reakcja na stres, tylko nasilony. Każdy objaw przechodzi po chwili, żaden nie jest groźny dla życia. Na nerwicę się nie umiera - nie tłum tylko żadnych emocji. A te myśli tak naprawdę nie zapanują nad Tobą, ponieważ to są Twoje myśli, to Twoje obawy tylko nasilone i wyolbrzymione. Twój umysł je produkuje, nie są z zewnątrz, żeby miały Cię opanować. Łepek do góry! Nie daj się! A jak przychodza takie myśli, nie walcz z nimi, pozwól im płynąć, a z czasem będzi ich coraz mniej. Pozdrawiam Cię serdecznie i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo, już Cię dodaję. Nie poznałysmy się jeszcze, dlatego Cię ominęłam, ale już naprawiam to szybciutko. tak poza tym ciesze się, żeś cała, zdrowa i zadowolona. Witaj w domu pomiędzy swoimi :) NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek......... Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna...Gorzów Wlk. Wszystkich napisałam z dużych liter - nie ma tu dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
ok Rozumiem ;) dziekuje :) za Wsparcie :) i jak narazie nie mam zamiaru z Was rezygnowac :PP bo to naprawde pomaga duchowoo :) i tak sie zastanawiam :P bo wspisalas tam trocheosob chorych :P jak ja mam nerwice tez do tych osob naleze / :P hihih Pozdro dzieki buzka hey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Witam Chce sie do was dołączyc bo czytając o tym jak najwiecej widze4 ze to bardzo pomaga. Mam prawdopodobnie nerwice lękową,nie moge stac w kosciele, przerażają mnie tłumy i otwarte przestrzenie z wiekszą iloscią ludzi. Przedewszystkim ludzie jak na mnie patrzą odczuwam bóle brzucha scisk gardła płytki oddech itp. Chce sie do was kochanie dołączc bo chce bc normalny,mam dopiero 25 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... pierwsza ;) Cześć Wam :) Dzisiaj się tak czuję, jaby mnie ktoś przeciągnął przez walec. Głowa mi pęka, mdli mnie i ogólnie jest kicha. Godzinę temu wzięłam tabletkę i nic... Może to ta pogoda tak na mnie działa. Oby to była tylko pogoda.... Życzę bardziej udanego poranka niż mój! Pa 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieciaczki hehe Ja w pracy. Mam 10 sekund przerwy hihihi widze 2 ranne ptaszki :) trza je opatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Jestem Jestem Od wczoraj zaglądam na ten topic bo własnie dowiedziałem sie ze mam nerwicę. Nie potrafie sobie wyobrazic ze taki młody człowiek ma nerwice. Czytam ten topic od początku i próbuje zrozumiec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wpadłam sie tylko przywitac pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ wszystkim nowym :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................Wiek................dolegliwość..... .......miejscowość Pelasia 78..........29...................agorafobia............Warsz awa Hexa.................29..................nerwica lękowa........Gorzów Punca24............24.................nerwica natręctw......Sosnowiec Basiaijuz............46................. nerwica lękowa- była......Łódź Liduszka.............37.................ner. lękowa.agorafobia.Jaworzno Pipek................44.................nerwica lękowa.........Warszawa Netka30.............32...............nerwica lękowa.depresja Włocławek MamaJulki...........30..............nerwica lękowa,depresja małopolska Dana39...............40..............nerwica lękowa.........Kujawy Efka43...............43...............n.lękowa , agorafobia....Gdańsk Iiyama(Tunia)....50...deprecha z napadami lęku panicznego....Łódź Rrenka037.........39.....nerwica lękowa z deprechą.....Warszawa Marijke.........23......nerwica lękowo-depresyjna........Warszawa Aniołek21.......21..........................nerwica lekowa....... Poznan Ammarylis ......46 ......nerwica lekowa z agorafobią... Ostrów Wlkp Olabasia.........52....................n.lękowa......... ........Warszawa Zgredek.........31....................za mało miejsca.........Wielkopolsska Tamara...........35...................agorafobia........ .........Śląsk Starababa........59................n.lekowo-depresyjna.. .Gorzów Wlk. Reszte informacji dla wtajemniczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderman: ja eMkę mam od dawna tylko ją ignorowałem. Teraz mam tego efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Myslałęm ze to dotyczy tylko kobiet........a tutaj!!! Ja tez mam nie od dzisiaj ale dopiero od niedawno wiem napewno ze to jest to. Najbardziej przeszkadza mi fakt ze boje sie isc do koscioła,ze nie dotrwam do konca i bede musiał wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
Czesc Wszystkim :) Pozdrawiam :) Jak tam sie czujecie ? :):) Ja dzis sobie duzo uswiadomilem :) ze trzeba z tym zyci i sie nie poddawac :) pokazac ze sie potrafi :) a to dzieki wam :) ze te myslii to tylko nasza wyobraznia ktore te mysli nam pissza scenariusze :) Pozdrawiam :) ja Dzis Lece Do Angli - Londyn :) hihi Buzka Hey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderman: samemu jest ciężko znam to. Oraz brak zrozumienia przez innych dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco20: oby tak dalej. ale na dłuższą metę tak nie da się. Ja powoli odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiderman
Zgredek: powiedz mi bo nie doszukałem sie twoich dolegliwosci,co konkretnie Ci dolega. Jakie masz objawy i jak z tym walczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nerwowi, może lepiej napisac emocjonalni? witam nowy dzień... ach mam skierowanie na badania hormonalne( to w związku z moją przemianą materii i wahaniami wagi :( ) no i ciagle mam spuchniętą te prawą nieszczęsną noge więc badanie dooplerowskie a to juz prywatnie ok 100zł fefe... a tak ogólnie to wszystko dobrze A do poradni psychiatra-neurolog mam wybrać sobie termin :) aż uwierzyć nie mogę krok za mną :) Aaaa wczoraj było fajnie, miło, wypilismy winko, przyjemnie sie rozmawiało z mężem... to była próba moich urodzin 6 lutego kończę 30 lat! ratunku!!!!! ale to podobno nie boli ?! :D:D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiderman: fobie społeczne, stany lekowe i ostatnio deprecha. Jak leczę ? Jak jest okazja to jak najwięcej wśród ludzi. Ale takich okazji jest mało. Jedynie co daje mi kopa to dorywcza robota z kamera na estradzie i zapchaną widownią :D Wtedy to mnie jakoś wszystko rybka. No i samotność cholernie dobija a że latka uciekły i natura woła to wiesz Weź zarejestruj Swój nik bo nie ma pewności że ktoś się pod Ciebie podszyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco, czytalam twoje wpisy iczuje co chcesz powiedziec,moje napady leku byly podobnego typu. zaczynalam sie bac i trudno nawet opisac cxzego nie mniej jednak byl to lek ogromny, mialam poczucie nie rzeczywistosci tego swiata i czulam jakby moj mozg zaczynal plywac w czyms zupelnie innym- o innym skladzie chemicznym chcialam przywolac mysli mi znane a mozg reagowal inaczej, wrazenie nadchodzacego kataklizmu dla wszechswiata bylo ogromne, mialam wrazenie ze jestem we wszechswiecie w kosmosie i jest on grozny to chyba atawistyczny lek brzed jakimkolwiek zagrozeniami wzietymi razem do kupy. mowia o tym lęki egzystencjalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaJulki: no to 30 kopnie niedługo ja 31 16 lutego :) więc ten miesiąc balujemy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgred, no nie pisz ze jestes sam , a o wczorajszym wieczorze juz zapomniales. no tak ty jestes przeciez tylko mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek:Juz teraz dobrze. To juz jestem ja i tylko ja,ale szczerze mówiąc wolałbym nie przeglądac tego topicu tylko np.życie erotyczne....no ale cóż.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×