Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

efka tak przeoczylam ale jak stare masz dziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️no ja juz po spacerku cos mi sie dzieje chyba z kompem bo jak załaczyłam kafe to mi sie wyłaczył no ale juz jestem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jesli chodzi o przeziebionko to calkiem dobrze tylko chrzakam i odkasluje bo mam wrazenia jakby mi kartofle w gardle zasychaly ,psycha dosc dobrze ,wiec ogolnie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Zgredku wodniku a no balujemy :D musze sobie jakiś fajowsko superowski prezent wymyslić ;) u nas w górach pogoda się porawiła, jest troszkę śniegu i mały mrozik więc pogoda na narty wymarzona :) ależ ta zima nas zwodzi w tym roku :O wszystkim 🌻 ❤️ zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo moje dziecię na szczęście lub nie ma silne przywiązanie do domu rodzinnego . Straszy że do 40 na pewno się nie usamodzielni ;) Wolałabym żeby mieszkał gdzieś na swoim żebym mogła wpadać bez zapowiedzi ..hihihi na kafkę ! Ale na siłe go nie wyrzucam z domu , wiem że przyjdzie czas i sam zdecyduje że już czas . Rrenko to dobrze że już lepiej się czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jaki dzisiaj dzien robimy? Dzień najwiekszych osiągnieć w walce z N?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa może byc ;) najwiękrze osiagnięcie które sprawiło nam ogromną radosć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przegonilam kota po mieszkaniu kilka razy, kicia padla i sapie mnie cisnienie skoczylo i serce wali wiec rozgrzana lece na polowanie mam wrocic z mienskiem , a jak bedzie nikt nie wie, jako kobieta powinnam wrocic z sukienka, ale to gdybym miała uplowac calego swiniaka , a mam kase na kilogram schabu to ino na majtki by wystarczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ;-) Najwieksze osiagniecie które sprawiło raość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm , to napewno nie bylo na temat moich najlepszych osiagniec , pewnie cos by sie znalazlo innnego , ten tematprzeczylalam pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale smiesznie wyszlo NNNNNNNIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEE TO NIE JEST MOJE NAJWIEKSZE OSIAGNIECIEEEEEEEEEEE, chociaz sprawilo mi radosc , bo ja to sie ciesze byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek młoda się pyta o zdjecia czy moze cos zrobiłes:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexa trudne pytanko ale ja nie wiem czy mozna cos nazwac osiągnięciem moze to ze troche dalej spaceruje niz tylko do smietnika i spowrotem (chodzi mi o moje osiedle) tam sama juz smigam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej bałam sie ze tam nawet nie dojde niby małe cos a człowieka cieszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka: prawie zrobiłem. Powycinałem, rozebrałem ją na czynniki pierwsze (fotkę). Ale tak do końca nie wiem co młoda oczekuje. Co chce na tej fotce. Komu chce się zareklamować ? Czy coś mam \"wywabić\" ze zdjęcia ? Czy tło mam podmienić na inne ? Czy ma być że była na majorce? więcej danych pliz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim najwiękrzym jest wyjazd z mężem który opisywałam kiedyś . Stale to sobie przypominam że ja z moją agorafobią dałam rade w obcym mieście samiusieńka przez tyle godzin . Teraz jak wychodzę to sama do Siebie gadam że skoro wtedy dałam rade i nic się nie stało to teraz też nie ma prawa . To było czymś co bardzo mnie wzmocniło , nadal pamiętam jak myślałam siedząć czy zaraz nie wstane i nie zaczne biegać naokoło ...ale tylko tak pomyślałam . No i oczywiście czy jak by co to czy mają na miejscu lekarza czy nie ;) Ci co nie w temacie to wyjaśniam że pojechałam autkiem z meżem do innego miasta droga była daleka bo dwie godziny w jedną stronę i na miejscu okazało się że mąż i autko dostaną przepustkę żeby wjechac na teren zakładu ( bo mieli naprawić coś ) a ja niestety musze zostac pod bramą ! tam spędziłam sam w obcym mieście , bez komórki żeby dzwonić do meża i bez pieniędzy żeby w razie czego brac taxi i wracać do domu ponad trzy godziny ! Dodam że ja od początków mojej choroby nie byłam nigdzie sama zdana tylko na siebie , jak jedziemy do innych miast to zawsze zostaje w samochodzie lub w pobliżu a teraz zostałam sama na dworzu! to był mój najwiękrzy wyczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje osiągnięcie to najważniejsze, że......... z egzaminu maturalnego nie zwiałam, tak sie bałam wtedy! pierwszy raz mną telepało jak przy febrze ;) :O następne to, że powiedziałam z wielkim trudem regułke przed ołtarzem w dniu ślubu, ze łzami w oczach i resztką tchu z kluchą w gardle ;) O) no i okrutnie bałam się porodu myślałam, że umre ze srtachu, nie chciałam rodzić, położna mnie nawet skrzyczała ale poszło ...;) :O potem jeszcze wiele różności bardzo złych i bardzo dobrych...ale może starczy :D tak sobie myślę, że jeśli to przeżyłam dam sobie radę w życiu...nerwica mnie nie pokona...nie zamknie mnie w domu :) choć od dawna się za mną wlecze kto następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×