Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

faceci to moga tylko o jednym , zgredek masz kompana do pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to moga tylko o jednym , zgredek masz kompana do pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: wirtuale to nie to co real :D w chałupie nadal pusto Reklama: Szukam kobity. Parametry techniczne: Normalna, byleby nie barbi ale też nie taka z którą wstyd na ulicę wyjść. Data produkcji: od 1974 do 1987 (ewentualnie 1972..1989) CV + Teczki SB + Foto + Wyciąg z rejestru sądowego proszę kierować na maila. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: wirtuale to nie to co real :D w chałupie nadal pusto Reklama: Szukam kobity. Parametry techniczne: Normalna, byleby nie barbi ale też nie taka z którą wstyd na ulicę wyjść. Data produkcji: od 1974 do 1987 (ewentualnie 1972..1989) CV + Teczki SB + Foto + Wyciąg z rejestru sądowego proszę kierować na maila. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama: wirtuale to nie to co real :D w chałupie nadal pusto Reklama: Szukam kobity. Parametry techniczne: Normalna, byleby nie barbi ale też nie taka z którą wstyd na ulicę wyjść. Data produkcji: od 1974 do 1987 (ewentualnie 1972..1989) CV + Teczki SB + Foto + Wyciąg z rejestru sądowego proszę kierować na maila. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci to moga tylko o jednym , zgredek masz kompana do pogaduszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lidzia za przepis na golabki.Dzis kupie skladnike i jutro zrobie.Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba sie odpsulo, zgredek zostaw 18-latki chociaz taka roznica wieku to nie najlepszy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dlugo otwieraja mi sie strony-nie wiem czemu? Witam nowych Z N!.Zgredek masz kumpli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgredek Ty jestes
WODNIK 76?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Iiyama!Nawet 2 kumpli,jeszcze Jaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jaco leci, skadinad tam tez sa kompy . ladny dzien dzisiaj. u mnie swieci powinnam kupic jakies miecho na sobote i niedziele ale jakos tak mi sie niechce wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Nerwuski i Nerwusów! Jaco20 przyjemnego wypoczynku ;) zostaw Swoją nerwiczkę miedzy nami my się nia zajmiemy a Ty kożystaj i nie myśl o Niej :) Nie pozwól jej zapanować nad Sobą wszystko co odczuwasz to jest to tylko wytwór mysli w głowie . Jesteś na 100% normalny i nigdy nie zrobisz nic bez własnej woli . Wypoczywaj 🖐️ Spiderman dużo Sobie pomożesz jak zrozumiesz z czym walczysz ...Zawsze początki czegoś nieznanego przerażają ale z czasem jak się więcej wie to strach maleje . 🌼 Starababo 🌼 to żeś Swojej kumpeli nosa utarła i pokazałaś kto jest śilniejszy .... super! Podziwiam Cię że odwagę ! Dziś jak zwykle mój dzień musi być super , główka nie boli , można cos działać żeby wieczorem czuć z Siebie zadowolenie . Punca24 (bez kropki) mogę prosić o fotkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo córcia zadzwoniła? Rrenko a co u Ciebie ? jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka, tak gadalysmy na skype, okazalo sie ze mialam przepelniona komorke i sms czekal godzinbe, och to moje roztargnienie , potem juz z domu gadalysmy i widzialaysmy sie , nic a nic sie nie zmienila prze te 2 godziny lotu. w przyszlym tygodniu druga leci ale tam juz nie bedzie ciotczynej opieki, jest starsza da sobie rade ale i tak bede sie o nia niepokoic. jak dobrze, ze jest internet bo tez bedzie musiala mi sie zaraz odmeldowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Witamy panow wsrod nas! nie prawda jest ze glownie panie maja N ,znam kilku panow( a raczej wiem o nich) ale jeszcze bardziej sie wstydza tego niz kobietki ..... Moja corka juz nie goraczkuje ,czuje sie dobrze wiec dalej \"obozuje\" moj maz sie kuruje i pewnie pojada w te gory tylko nie w sobote ale w niedziele ,tak wyszlo Ja dzis pospalam i jeszce zalegalam w łóżku ale musze sie dzis wziasc do roboty i polatac po sklepach za drobiazgami dla nich na wyjazd i choinke rozebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no forum działa. To nie ja popsułem hehe. Ale po moim poście zdechło. Tak jestem wodnik 76. A kto pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, milo uslyszec wiesci o twojwj corci, niech wypoczywa jak najlepiej. zgredek twoje zapewnienia mnie nie przekonuja, to jednak twoja sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nic tak mi skojarzyło
ze to ten sam rocznik i ten sam znak zodiaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iyama dzieki!🌻 widze ze i Ty swoich dzieci sie stopniowo \"pozbywasz\" wysylajac je w swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, to raczej one mnie sie pozbywajac uciekajac w swiat, gdyby to ode mnie zalezalo przywiazalabym za noge i nigdzie nie poscila i zapomnialabym natychmiast jak fajnie bylo na wyjezdzie jak mialam tyle lat co one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Efka43: poradz mi moze jakies książki pocztac,moze jakies przydatne linki masz gdzies w zasięgu ręki. masz racje od kiedy czytam to forum to jakos inaczej sie czuje. A za niedługo musze isc do pracy......a tak mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo jak moje dziecię było w powiecie londyńskim to też kazałam codziennie mordke wystawiać do kamery żeby zobaczyć czy wszystko jest ok . Wiem że musze pozwolić na własne dorosłe życie , ale lubie wiedzieć czy wszystko jest dobrze ...:) Rrenko a jak Ty się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletu nie ma co zdradzac
poprostu osoba chora na nerwice ot co ;-) i z tego samego rocznika co Ty ot tyle :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×