Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ach liduszka tos my na chrzciny stawimy sie cala grupa, chyba nas zaprosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przerażonejbardzo wydaje mi się że to typowe objawy nerwicy wszystko o czym pisałaś wszystkie te dolegliwości kiedyś miałam te leki o których pisałam na zawroty dostałam od laryngologa przepraszam że predzej nie odpisałam ale nie mogłam dopchać sie do kompa teraz córka wróciła ze studiów na wekend do domu i ma bardzo dużo pisania i potrzebny jest jej komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADZIA LIDUSZKA dowiedziałam sie niedawno będąc z mężem u lekarza bo on ma cukrzyce nadcisnienie hypercholesteremie izaczyna mu sie martwica w palcach u nóg że zawroty głowy są też z niedocukrzenia a nerwicowcy szybciej spalaja cukier .Patrzcie dziewczyny mój mąż jest naprawde chorym człowiekiem i nic sobie z tego nie robi nie mysli o chorobach robi sobie zastrzyki z insuliny bierze lekarstwa i normalnie żyje a ja jestem skończona idiotka zamiast się cieszyć zdrowiem dobrymi wynikami to ciagle cos sobie wynajduje ale ja naprawde wszystko to odczuwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem. Ledwo żyje. ale chyba bardziej zdołowany. Materiał zrobiony. Wstępnie się podobno podobał. Ja go jeszcze nie widziałem nie miałem siły oglądać. Strzępki Zgredka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dzis pierwsza!!!!!!!!👄 Wy sobie smacznie spicie a ja urzeduje od godzinki ,moje facety wyjechaly w gory ,wstalam aby ich wyprawic ,zaraz ide z psem a pozniej spac o ile zasne po takim spacerku i rzeskim powietrzu ,nie chce mi sie spac......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zgredku moze jestes w strzepach ,to zrozumiale o 2 :27 w nocy ale jaka swietna robotke zrobiles! Pelasia wielki wyczyn te lyzwy i tramwaj ,naprawde!🌻 liduszka no ja nie moge z ta wóżba:D co bys wolala dwoch chlopcow czy dwie dziewczynki;) iiyama taki zastrzyk energii i optymizmu od Ciebie jest tu mile widziany ! do przerazonej bardzo >>>>>>potrzebna Ci wizyta u psychologa ,naprawde od tego trzeba by zaczac a nie od xanaxu ,kochana jestes kolejna ofiara lekarzy ktorzy bezmyslnie przepisuja benzaodiazepine (xanax)zamiast wyslac do psychologa czy psychiatry a to najlepsza droga do zaleczenia objawow i uzaleznienia a wszystko wroci jak bumerang ze zdwojona sila ,zastanow sie nim zaczniesz brac xanax poprobuj tak jak inni pisali ziolowych na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie polozylam dalej bo nie chce mi sie spac wloski umylam i sie nudze chyba telewizorek wlacze i cosik poogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka037: czy zrobiłem dobrą robotę to się niedługo okaże. Ja jeszcze nie widziałem tego nagrania hehe. A dolinka to przez zmarnowane lata sobie człowiek dopiero uświadamia jak zawalił ok 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co ? Śpicie jeszcze ? leniuchy noo wstawać ! nudzę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja dopiero wsałam ,dzieciaki też melodie do spania miały.Zgredzio to super ,że wszystko się udało .Rrenka ,a ty co niedziela dzisiaj ,kto tak wcześnie wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Nerwuski i Nerwusy! Jak sie spalo? Ja wstalam o 9.00.Tak mnie dzis boli glowa,zenie moge myslec.Wzielam apap ,moze minie. Pogoda sympatyczna u mnie,slonecznie i dosc cieplo. Zgredku,pozno sie polozyles i wczesnie wstales!Ale teraz pewnie odsypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,teraz chatka wolna,moze jakas imprezka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażonabardzo
czesc wszystkim wlasnie wychodze z mezem na lunch na razie jest ok ale juz boje sie wieczoru bo moj lek przychodzi wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażonabardzo
pozdrawiam wszystkie nerwusy trzymajcie sie napisze cos wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerazona, Mnie tez codziennie cos dolega.Jest dziwne,ze nieraz nie skarze sie na nic.Ja mam hipochondrie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim!!! uff.. trzynasta a ja dopiero po śniadanku...... ale tak to jest - trzeba odespać imprezkę :) ech, nagadałam się wczoraj - po prostu raj dla mnie :) poznałam parę nowych osób. nie macie pojęcia jacy zatwardziali potrafią być ślązacy:) ech, kłótni też było kilka. ja oczywiście jako \"gorol\" broniłam Sosnowca jak lwica, a te \"hanysy\" swoje, hihi. tylko czasem ciężko było zrozumieć co tam \"godają\" :):) NIby moje miasto graniczy ze Śląskiem a ile odmiennych zdań i poglądów. oni chyba się nigdy nie zmienią, dalej będą trwali w tych sporach sprzed lat.... trudno, ich sprawa :) matko, jutro do pracy..... nie wiem jak to przeżyję po tygoniowej przerwie (a było tak bosko :) ) pozdrawiam was gorąco i idę cieszyć się dzionkiem z mężusiem... bo jutro znowu znika mi na tydzień.................buuuuuuuu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam pozdrawiam serdecznie no ja juz po obiadku i odpoczywam Iiyama ja ci dam chrzcsiny no nie ja i bliziaki nie mozliwe chyba będę zyła w celibacie ha ha Pogoda nawet znosna pochmurno ale da sie wytrzymac samopoczucie nawet ok :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻:D:D Czesc Lidzia!Ja tez po obiadku-golabki z rezem.Ale jeszcze zupka ogorkowa jest.To juz potem sie zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moi drodzy. Wczoraj troche przesadziłem z tym Cin&Cin no ale cóż Polska wygrała mecz noi wogóle. Rano miałem lekki kryzysik:) ale teraz juz jest oki własnie pijemy popołudniową herbatke. Juztro znów do roboty:( niechce mi sie jak cholera ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenusia ona powiedziała mi ze to dwaj chlopcy bedę caly czas mysle ale z drugiej strony nie ma co wierzyc przypadkowo spotkanej osobie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pipus mi smakuje z ryzem polanym tym sosem co zostanie po tych golabkach Spaidermen wczoraj juz nic nie pisałam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku wciąż nie dostałam maila aktywacyjnego do czata ;( acha, napisz mi w mailu proszę w jakim pokoju siedzicie na czasie, bo nigdy nie mogę was znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, witam :) Ja już wróciłam do swojego domku na wsi (czyli na obrzeżach W-wy;) ) po: kawce na mieście, nabożeństwie (jestem na początkowym etapie konwersji na wyznanie ewangelicko-augsburskie) i super zakupach narciarskich! Od dwóch sezonów przygotowywałam się do kupna nowej kurtki i spodni, wreszcie się udało :D Szkoda, że w niedzielę, no ale trudno mi się było zgadać z rodzicami na inny termin. Od kilku dni nie czuję się jakoś rewelacyjnie, ale ignoruje jakiekolwiek objawy deprechy i nerwiczki i jest ok. Pelasia, to kiedy te łyżwy na Stegnach? A może reszta grupy warszawskiej też by się skusiła, co? Możemy też iść pod PKiN, lodowisko jest za darmo, tylko wypożyczenie łyżew kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marijke ale masz super ja tez bym tak chciala gdzies za miasto sobie wyjechac smutno mi bo pierwszy raz od kilkunastu lat nie wyjade na ferie :(:(::( bo praca Ewcia dziekuje za sliczne maile 👄 buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje chlopaki dojechali do Bialki szczesliwie ,nie wiem czy to opozniona reakcja na stres (bo corka chora na wyjezdzie i ich wyjazd) ale jestem rozbita i taka jakas rozedrgana od srodka ,do d...to wszystko zamiast sie cieszyc ,ze mam chwile dla siebie tak jak lubie to mam jakiegos dola brrr!!!! i jeszcze ta cholerna pogoda ,bylo piekne slonce a tu nagle chmury i ciemnica zaczal mnie leb bolec ,pipek ciebie pewnie tez na te zmiane boli glowa ,bedzie padac deszcz na bank! ja na lodowisko poko co sie nie nadaje ale trzymam za was dziewuszki kciuki ,wyjezdzijcie sie i za mnie Ma mnie dzis odwiedzic bratowa ,wiec ide troszke ochajtnac chalupke,pa,pa! Do koscolka dzis nie poszlam ,czulam ,ze bedzie ciezko ,moze uda mi sie isc na 19 ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka 037 Efka43 baaardzo dziekuję za super pocztę.Usmiałam się do rozpuku.Szczególnie z Zenusia,któremu tak sie co dzień chciało hmm...... Ale miał zdrowie ;-) ;-) ;-) Rrenka to dzis ranny ptaszek jesteś,że tak wcześnie wstałas.Ja spioszysko jestem.Zwlekłam się z łózka okło 10.00.Ale wczoraj szłam spać pózniej niż Zgredek;-) było coś koło 3.oo w nocy. Dzis na spacerze byłam z mężem,córką i psinką i na cmentarzu.Zmęczyłam się sama nie wiem czym.ŁÓzeczka mnie woła.Pozdrawiam wszystkich miło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,zgadlas boli mnie glowa od rana teraz troche mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×