Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Diable, sądzę, że Twoja nerwica wróciła, ponieważ studia to ogromna zmiana, no i prawdopodobnie wymagasz od siebie za wiele. Pozwól sobie psychicznie nie być najlepsza, pozwól sobie być przeciętna - to przyniesie Ci trochę ulgi. Ja też przy stresie mam problemy z jedzeniem, ale nie aż takie. Jesteś w takim stanie, że koniecznie przez jakiś czas pobądź na lekach i KONIECZNIE zapisz się na psyhcoterapię - będzie Ci wtedy łatwiej odstawić leki i poradzić sobie z własnymi psychicznymi problemami. Przyjrzyj sie też swojej nerwicy (nie objawom), zobacz, kiedy się pojawia, co się wtedy dzieje w Twoim życiu, z czym masz wtedy kłopoty - obserwuj ją jakbyś oglądała mrówkę niosąca patyczek. Wiele wtedy zrozumiesz, poznasz lepiej siebie i dzieki temu poradzisz sobie świetnie. Z nerwicą można nauczyć się żyć, można też ją całkowiecie pokonać. Trzymaj się i próbuj jeść, choć po troszeczku (to co lubisz i mów sobie, że chcesz to zjeść, że masz na to ochotę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelasiu tyle sie napisalam i mi to \"zżarlo\"! lubie piesni komunijne a w wykonaniu dzieciaczkow brzmia cudnie!wlasnie za mna \"chodza\":D a jednak mozna u nas wyczytac cos madrego,bond chyba to stwierdzil:D bond bo jak sie pozna swojego wroga to juz polowa sukcesu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, nerwicowcy to osoby dążące do perfekcjonizmu, wymagające od siebie bardzo wiele, nie dające sobie prawa do relaksu i odpoczynku - to dlatego nerwica atakuje, gdy jesteśmy spokojni. Musimy zmienić myslenie, mniej od siebie wymagać, zrozumieć. że nalezy się nam odpoczynek. Od czegoś trzeba zacząć, zacznijmy od tego. Nie stawiajmy sobie wysokich wymagań. Ledwo jeszcze gadam, a poszłam dziś uczyć dzieci śpiewu. Wyobraźie sobie, jak ja śpiewam beznadziejnie z suchym gard łem, ale pom,yslałam: \"to nie ważne, nie ważne jak zaśpiewam, ważne, że nauczę te dzieci, ważne, że będę sobą -człowiekiem, który czasem ma dobry, a czasem gorszy dzień. Idę się tam dobrze bawić\". I wszystko poszło dobrze - dzieci nauczone, zadowolone, pobawiliśmy się przy okazji. Diable, zacznij od swoich mysli - to one są naszą mocą, albo naszym nieszczęściem, naszym błogs ławieństwem, bądź przekleństwem. wykorzystaj to, wykorzystaj własną siłę i pragnienie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko, to chyba dziś u Ciebie króluje \"złośliwość rzeczy martwych\"?. Ja też się wsciekam, gdy mi zeżre. Ciekawe, kto to tam siedzi w tym komputerze i zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dostane świra bo niedawno dowiedziałam się że musze w pracy być dk końca miesiąca bo mój biedny szef nie daje sobie rady.Ale ja tez nie daje sobie już rady z nim i dobry nastrój szlag trafił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
Tak, domyślam się,że to przez studia. Ale nie wiem czemu. Nie dązę wcale do najlepszych ocen. Wystarczy mi tylko to ,że zalicze, nie licza sie dla mnie oceny. Siedze teraz , pisze na klawiaturze i czuje jakby ktoś od środka grał na moich mięśniach i zyłach, jak na mandolinie. Starałam się jeść. ALe kończyło się to wymiotami i tylko bardziej zaczynałam się denerwować. Pozatym bardzo dużo płaczę, poniewaz nie daję sobie już rady. Mój stan trwa już ponad tydzień. A jak pomyslę, że może jeszcze potrwać dłużej to ... Boję się ,że mnie to wyniszczy, że schudnę tak ,że będę wyglądać jak cień. Wiem,że nie moge tak myśleć ,ale to takie trudne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Gunia cieszę sie wiosną ale zawsze trochę gorzej sie jakos czuje moze przemeczenie wiosenne Pelasia ale by bylo fajnie zebym mogla w koncu sama gdzies wyruszyc to moje najwieksze marzenie nie kasa nie auto tylko zebym sama sobie gdzies powedrowała hejka nowi czlokowie Aga -Krzysia i Diabeł na obcasach fajny nik hi hi pozdrawiam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
Liduszka witam również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Malenstwo marzenia faktycznie sa super ale szkoda ty jescze w pracy ja dzisiaj tylko do 12 hi hi ale fajnie tak krótko ale dzien mi zleciał na byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku ja biore Neurol doraznie dobrze po nim sie czuje wcale nie uzaleznia przynajmniej mnie nie mam po nim otumanienia jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow widze ze jest kilku \"nerwuskow\" i jak widze jest calkiem mila atmosfera, jeszcze raz dzieki za cieplutkie przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelku Neurol biore i po 15- 20 mija mi lęk naprawde ja mialam przepisane po 2 tabletki dziennie ale biore tylko w razie jak sie czuje ze cos nie tak ja mam 0,25 pomaga mi równiez Validol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim :) Jeszcze 30 min i do domciu .Po drodze ide do swojego terapeuty :) Leki zaczynają działać więc sie ciesze. Zgredziu wysłalam ci maila priwatnieeeegooo ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bond_007 no jasne że tu milo czekaj jak poznasz wszystkich nerwuskow to zobaczysz hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Angel fajnie ze lepiej widzisz poczatki sa zawsze trudne trzeba cos zrobic w koncu zebyscie ze Zgredziem sobie poklikali tak jakos sie mijacie pozdrawaiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
malenstwo29 dzień dobry :) ... Liduszka ,no to troszkę mnie uspokoiłaś, bo jak przeczytałam ulotke ,że uzależnia to się przestraszyłam. Ja wzięłam 1 tabl 0.5 mg, troszke sie uspokoiłam ,ale te przeklęte drżenia mam nadal. Ale nawet zupki troszkę zjadłam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
a validol brałam na początku, ale nie zabardzo pomaga, dopiero może po 3 tabletce czuję sie spokojniejsza. A zessac 3 tabletki to trochę czasu trzeba :) ... Na prawdę bardzo miła tu atmosfera. Ciesze się ,że tu trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabełku zobaczysz ze bedzie ok mówie prawde choc na rózne osoby róznie działa ale badz dobrej mysli zobaczysz ja juz wiele brałam lekarstw ale to mi nawet słuzy choc i tak sama nie mam odwagi gdzies wyjsc ale mam nadzieje ze sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze samymi lekami to sie nie da ale może w koncu sie zmobilizuje na terapie (wsztrząsową to żart) bo z tego co widze to daje duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
angel61 jakie bierzesz leki jeśli moge wiedzieć i po jakim czasie zaczęły działać. Ja chodziłam do psychologa, ale u nas w mieście bardzo trudno się do niego dostać i jak miałam wizyte to nastepną miałam za 2 miesiące , wiec bez sensu taka terapia. I zrezygnowałam. A jak chciałam się teraz zapisac to okazało się ,że jest w ciązy i nie przyjmuje :/ a na prywatnego mnie nie stac niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
ja też uciekam, ale zajrzę jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorową porą🌼 Na Kujawach dziś piękny słoneczny dzień 🌼 Moje samopoczucie super, przypływ sil i energii🌼 Pozdrowienia dla Wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×