Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Jaki sposob
hmmm....cos nie chce dzialac...wiec przedstawie co mi jest i licze na wasza pomoc...Od jakiegos czasu miewam depresje i stany lekowe...chcialabym wiedziec jak wy sobie radzicie z takim samopoczuciem o ile takie miewacie...z gory bardzo dziekuje za wszystkie rady i wypowiedzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgredku najmilejszy a czemuz to dolina?dzien dzis byl taki piekny, fotki robiles ,tyle masz kolezanek a ty zdolina wyjezdzasz, slonko co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo!!! Troche dzis bylam zalatana.Taka piekna pogoda byla.Po poludniu,jakos zle sie czuje-oczy mi lazwia,glowa boli i jakos mi dziwnie.Moze znowu cos mnie bierze?!! Ta pogoda-nie wiadomo jak sie ubrac,a w kurtce za goraco. Sporo dzis nowych osob pisalo. Mam propozycje dla pomaranczowych nickow-moze zaczernijcie sie?Bedzie wiadomo ,ze nie ma podszywow. Ten temat,ktory wkleiles nicku pomaranczowy zostal wykasowany i dlatego nie dziala.a odnosnie Twojego pytania-to zechcij poczytac nasze posty.Tu jest wlasnie odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek,a co u Ciebie tak kiepsciunio??? Witam Nowych uczestnikow Forum!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki sposob, tez bylam w depresji i mialam stany lękowe i nie radzilam sobie z tym , dlatego poszlam do lekarza, biore retexin a za dwa tygodnie zaczynam terapie.teraz czuje sie dobrze mam wiecej energii do zycia nie mam napadow leku, malenki incydent wiazal sie z zaprzestaniem brania lekow, juz dawno o n im zapomnialam.depresji tak naprawde, nie wyleczysz tylko terapia , chyba ,ze masz namysli spadek formy jedynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek mnie tez pieka oczy dzisiaj i troche wiecej energi i zapalu musze wlozyc nawet w proste czynnosci,ja zawsze sobie mowie taki dzien , jutro bedzie lepieij , nie warto za duzo o tym rozmyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka ja tam rower sama sobie pomalowalam, najpierw spryskalam rame lakierem samochodowym w spray a potem caly pomalowalam w malutenkie kwietki, jestem z niego dumna bo to rzech ale z dusza , kocham moj rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jestem zszokowana jak czytam wpisy tak mlodych osob, witajcie w gronie ale niech ozdrowiencze fluidy wywieja was stad jak najszybciej, a zgladajcie tu jedynie przez sympatie do nas. cala ta znerwicowana mlodziez bym przytulila , poglaskala po matczynemu po lebkach i powiedziala, ze wszystko bedzie dobrze swiat nie taki straszny a wy dacie sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama,ja sie tak czuje jakby jakis katar...sama nie wiem!!!A moze jakas alergia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama,gratuluje pomyslu na rower.Pewnie swietnie wyglada. No i to ,ze sama wykonalas....gratuluje!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jak jechalam piotrkowska, a wiesz, ze całą łodzi troską jest zmiescic wszystko na piotrkowską, ktora jest teraz w duzym stopniu deptakiem jakis mlodziutki koles podjechal i powiedzial ,ze mam swietny rower i naprawde wtedy czulam ze doceniono moja prace, a te obrazki i inne duperele nie dowartosciowaly mnie jak te n rower. niedobrze jakby cie jakie chorobsko lapalo, ma nadzieje , ze juz profilaktycznie uruchomilas zespol domowych sposobow: czosneczek, sok z cebuli herbatki imbirowe na poty,hm oklad z \"czegos cieplego\" i duzo optymistycznego patrzenia na swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku, ja wciąż po chorobie też jakoś nijak. Może to taki wirus? Chorowałyśmy w tym samym czasie. Katar mnie nęka - biorę Cirrus - na 12 godz. mam prawie spokój. polecam, bo jest tezantyalergiczny, więc jeśli to alergia, to też Ci pomoże. Jutro chyba jednak pójdę do lekarza, zbieram się od tygodnia, ale widocznie moja podswiadomość wie, co robi. Nie cierpie lekarzy - nie wierzę im, mam wielu znajomych po medycynie i wiem, co robili podczas studiów i jakie rady otrzymywali, więc wolę unikać służby zdrowia. Rzadko trafiam na pożądnego lekarza - jeden cudowny, mądry, z intuicją facet, został zeżarty przez pieprzniętego raka. szkoda, bo to był lekarz z powołania - takich już nie mogę więcej spotkać. Ale może jutro pójdę, zapytam, czy ten Cirrus można było brac na zwykły katar, bo ja brałam i może ten kaszel mi zobaczy? Wiecie, kocham Was wszystkich i strasznie żal mi Maleństwa z tapracą i z tym szefem. Kochana, powiedz, żeby w łeb się walnął, bo jak z nim dłużej popracujesz, to sama tak mu przyp...., że nie bedzie miał, czego ze stołu zbierać. Cholery! Jedne! Uciekaj,. Maleństwo, od tego drania, draba itp, aod razu wyjdziesz z nerwicy. Przecież wiesz, że musimy bardzo o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerem nie moge bo jest kaput wiec na wlasnych nogach wywloklam te pokrecona kurwice za fraki na spacer ,zlecialam cale osiedle po sklepach i sklepikach i gdzies ja zgubilam....,dotlenilam sie na maksa i mi lzej ! ale do @ bede lazic taka wsciekla -taka moja natura!:D iiyama gratuluje inwencji tworczej z rowerem !ja takowej nie posiadam i nie tykam sie takich robot ,nie mam do nich ciagutek....poki co moj syn musi mi go zawlec do wulkanizacji zeby go napompowali bo jakis pokretny jest i bede jezdzic ,bo na wizus to on dobrze wyglada tylko na balkonie przestal zime ,moj ma taki fajny napis PEUGEOT wiec czuje sie jakbym wypasiona bryka jezdzila:D i szkoda mi go przemalowywac ale cóz....moze i ja sobie zazycze kwiatki a moj maz to pieknie rysuje to moze mi cos takiego zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu,a moze to jakies powiklania po chorobie? Ja nie mialam nigdy alergii.Rano czulam sie ok.A po poludniu,lazilam z corcia po sklepach,a ja czuje ze cos mnie bierze.jakas ciezkosc na piersiach,tak sie czulam jakbym miala ze 40 stopni,w glowie dziwnie i jakbym miala sie przewrocic.Wzielam apap,a za pare minut glowa mnie rozbolala.Wczesniej sie nie zdenerwowalam,ale potem to juz wymyslilam odpowiedni scenariusz. Juz o tym myslalam.Potem zaczely mi lzawic oczy i teraz jakby mnie piekly.Mam juz dosc tych roznych swinstw. Iiyama,lubie w Lodzi jezdzic RIKSZA!!!!! Zawsze jak jestem tam to sobie nie odmowie przejazdzki do PL.WOLNOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga iiyama, widzisz jakie czasy, żeby się młodzież z nerwicą zmagała, szok. Ale ja myslę, że pomożecie mi to zrozumieć, co się we mnie w środku dzieje, w mojej główce. A tak w ogóle to Wy wszystkie kobietki i panowie jesteście jak DOBRE DUSZKI kiedy włączam komputer, wchodzicie do mojego domku i pomimo iż Was nie widzę, to potraficie mi pomóc, naprawdę, cudowne z Was DUSZKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno Marzenki nie bylo!!-odezwij sie prosze. I Mamy Julki oraz Aniolka.Co u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Pipus a co ty bidulko dopadło cie jakies wstretne przeziebienie kuruj sie nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nigdy riksza nie jechalam , zal mi tych typkow ,ze tyle kilogramow musielby wozic, rrenka to mamy rowerki z tej samej firmy tyle, ze moj jest szrotowy z tchnieta w niego dusza,a rama jest cudownie miekka i bosko sie prowadzi, zjezdzilam juz okoliczne gorki i lasy i po ulicach tez pomykam to moj zywiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lidzia,nie wiem co mnie dopadlo,mysle ze to cos chwilowe!!!Bo przeciez niedawno wyszlam z tego.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×