Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

pipe4k jakies przesilenie z oslabieniem po infekcji Cie dopadlo ,napewno nic groznego wiec nie mysl zle... iiyama a to obie mamy wypasione bryki!:Dmoj tez sie super prowadzi ,tak lekko ,jest zwrotny.....tez z odzysku nie byl nowy...... no mnie wlasnie cholera bierze ze tak cieplo a ja nie moge sobie smognac ,chcialam sie syna rowerem przejechac ,choc na tych meskich to sie trzeba pokladac i garba mozna miec ale dobra -mowie ,a co tam ale oczywiscie tez sflaczal!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz cos poszukam, bo zgrałam ze starego komputerka na płytę i teraz ją tylko muszę poszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie wypasione bryki, a mo ktoś moją ukradł z wózkarni ... Ale cóż pewnie komuś był potrzebny, bo tez niezła bryczka była, podrdzewiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej już w bezpiecznym domku.Chciałam zamawiać taxi ale powiedziałam sobie:ruszaj d... na przystanek i jedź tramwajem :) Stałam na przystanku i myślałam o was że też zmagacie się z tym i mimo wszystko jeździcie albo będziecie jeździć.No i spokojnie dojechałam do domku :) Pelasiu nie martw się już niedługo koniec mojej pracy....Mam cały czas nadzieje że to piątek no ale...Pojutrze pewnie się dowiem.Hm jestem a raczej już byłam bezcenna w pracy :) Tia... Pipku trzymaj się ja też coś niemrawo się czuje.Może taka pogoda u nas :)Mam do Ciebie pare pytań,masz może gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprowadzam rowerek z Holandii,taki stary ale jak gładko i lekko się jeżdzi......Ah pewnie padne szybko bo moja kondycja nie jest najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj maleństwo29, czytałam że ciężko masz w pracy z szefem, może na poprawę humorku odbierz pocztę i wyobraź sobie, że tak sie zachowuje Twój szef że to właśnie on ma chandrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Lidiuszka, bardzo pogodna z Ciebie osoba :D az miło popatrezc, a Twojego maila pipek niestety nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia dobre jak dowiedział się że odchodze to do tej pory jest w szoku i właśnie tak wygląda :) Jeszcze pare dni i spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic kochanie ja zmykam do mamy, bo niedługo i ona sie nabawi nerwicy z samotności, ostatnio tyle tu siedzę i czytam :) A Wam spokojnego wieczorku życzę. Maleństwo29, nie jestes sama, ja też jutro muszę walczyć z moim strachem, bo muszę jechac na uczelnię....pociągiem.....grrrrrrr. Obym tylko nie miała głupich myśli,. Do jutra Kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo, wejdz na poczte. Guniu,zaraz wysle.Chwilowo czasu nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek odbiore jutro, bo naprawde mama z samotności juz się pyta kiedy przyjdę do jej pokoju, do jutra, trzymajcie sie cieplusio, papapapa, buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze spadac moze zrobimy sobie rowerowe wycieczki kazdy u siebie a potem opiszemy wrazenia spadam bo mnie pogryza. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia to ja sama do pociągu nie wsiąde!!!! Tramwajem owszem pare przystanków ale żeby od razu pociąg.....Za jakiś czas,ale nie teraz ;) Podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ,odebralas wiadomosc ode mnie? Guniu,wejdz na poczte-wyslalam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku bardzo dziękuje:) Jeśli dzisiaj się nie odezwe to na pewno jutro.Bo musze teraz popluskać się w wodzie a potem Ty możesz spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Guniu-dobranoc. Iiyama Tobie tez Dobrej Nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tam i nie wywala!!!Ogladalyscie Galerie Zgredzia? Zgredziu,a co to za dzieciaczki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dopiero teraz jak chcialem wejsc na forum to zauwazylem ze to jest forum dla kobiet...... ups ale gafa. Moze niech wytlumaczeniem bedzie to ze jak dzis szperalem po necie to naprawde nie zwracalem na jakies drobiazgi uwagi. Poprostu bylem lekko spanikowany i chcialem cos poczytac i sie czegos dowiedziec. Tak tez sie stalo na tym forum. Coprawda zauwazylem ze tu prawie same kobiety ale teraz dopiero to oficjalnie spostrzeglem(wiem bystrzak ze mnie....). W kazdym razie jeszcze raz dziekuje za wsparcie naprawde czuje sie teraz spoko i tak jak jedna z Was pisala ze wszystko siedzi w glowie a w dodatku ajk sie nie jest samemu to jest poprostu cool! Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pipku nie zdążyłam,jutro się odezwe :) Bond tu jest faktycznie większość kobiet ale są też nieliczni chłopcy:) Daj spokój jak masz problem,chcesz pogadać to zawsze wpadaj i pisz :) Przecież nieważne jaką mamy płeć wszyscy mamy ten sam problem a w grupie 100000000 razy raźniej. Ja też się kłade,spokojnej nocki :) Buziak dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×