Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam goraco specjalistke od \"niebieskich migdalow\" hehe iiyama ! Ty to dzielna jestes dasz rade ,ululaja Cie i bedzie po krzyku!...na szpitalnym wikcie mozna zrzucic co nieco tylko ze Ty kochaniutka nie masz co zrzucac!❤️ witam tez wszystkich nowych i starych nerwuskow! gosiak ja tez wciaz sie wkurzam na swoje obzarstwo ,alwe latem chudne wiec czekam na male efekty bo juz sie jesc nie chce jak zrobilo sie cieplo. Czytalam o tym aktorze co zmarl ,strasznie przykro jak odchodza tak mlodzi ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, to straszne ze tyle czasu sie odbijalas od psychiatrow i zaden nie poslal Cie na psychoterapie. Widac cos sie zmienilo (albo mialam szczescie) bo mi od razu kazali sie zajac psychoterapia. Rozumiem, ze nie chcesz do tego wracac, tez tak mam. Dla mnie w zasadzie najtrudniejsze jest to, ze kiedy juz poradzilam sobie z jakas grupa objawow N to nagle ni z tego ni z owego pojawily sie nowe i teraz z nimi musze sobie radzic zupelnie od nowa. Niby zasada dzialania jest taka sama ale jednak.. Dodatkowo hipochondria sprawia, ze ja mam natychmiast wszystkie mozliwe najciezsze choroby i oczywiscie juz umieram.. Br Totalnie nie umiem jeszcze tego przeskoczyc. Ale wierze ze sie uda! Chce nad popracowac i musi mi sie udac.. Cholera taka mloda jestem.. Ostatnio zamarzylam o macierzynstwie, ale jak tu byc mama kiedy ma sie niustepliwa przyjaciolke N? Ale bedzie dobrze, prawda Dziewuchy?? DAMY RADE!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia ja tez codziennie mysle o was nawet jak tu nie zagladam ,jest mi lżej ,ze sa osoby podobne do mnie ,potrafie dzieki temu odrzucic glupie mysli jak mnie najda czy glebiej odetchnac jak mnie cosik lapie na dworze-mysle o dzielnych naszych kobitkach jak wspaniale sobie radza w podobnych sytuacjach.....! pozdrawiam tez nielicznych naszych panow dawno ich nie bylo-jacko,goofer, zgredek i inni.... neci pewnie wrocil twoj maz i dlatego Cie nie ma.....? Punca co to sa te ALLACHY? wytlumacz mi!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka rrenka, ale mam pytanie do wszystkich czy mieliscie stycznosc z osobamni ktorym usowano migdalki w wieku bardzo bardzo doroslym i jak to wygladalo? powoli schodze zlekow i spie cale dnie, i to nie byl najlepszy pomysl teraz kiedy mam wazna prace do zrobienia. jak przed dlugim weekendem , ja w domciu bo maz mi sie rozchoroweal ilezy, a pogoda taka piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzium...........bedzie dobrze ..........musisz sama w to uwierzyc......skoro ja wiem ze Tobie sie uda...to Ty tez usisz uwierzyc............trzymam kciuki ludzie maja wieksze problemy..(przeszczepy.......czekaja na dawce bo watroba do d...)............nasze problemy to pryszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ja wrecz przeciwnie mialam dzisiaj w miare dobry dzień.Bylam na nowym mieszkanku i z dziecmi na placu zabaw,słoneczko pobudza mnie do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziusia.......i tak trzymaj ciesze sie ........z Twojego dobrego samopoczucia..jaka to radosc czytac takie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabasia :)) pewnie ze bedzie dobrze! Wszystkie sobie poradzimy, przeciez silne z nas babeczki. oj pomogl mi dzis ten topik. caly dzien na kafe przesiedzialam i moze to nie bylo najmadrzejsze ale absolutnie nie zaluje :) jutro sie chyba w koncu rusze z domu. dziekuje Wam baaardzo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki,ja jestem nowa,ale jak czytam wszystkie Wasze wypowiedzi,to mi sie jakos tak lzej na sercu robi,bo wiem,ze nie jestem sama,dzis caly dzien powtarzalam sobie ze wszystkie dolegliwosci[dusznosci,mdlosci,zawroty glowy,kolotanie serca itp.]to tylko nerwica i ,ze [jak ktoras z was napisala]trzeba ja po mordzie walic,i najwazniejsze od tego sie nie umiera.dziekuje WAM ze jestescie ogromne buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jakos ten dzien minal,staralam skupic sie na roznych rzeczach i jakos dalam rade,tylko wieczorkiem pojawily sie jakies dziwne leki,ale wzielam prysznic,przytulilam sie do meza i jakos powoli wracam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja dzisiaj mam kiepski dzień ,taka jestem do d no i pierwszy raz tak mi się zakręciłow głowie ,że szok.Poczułam ucisk z lewej strony glowy i zawrót ,chodziłam po domu jak pijana i nie mogłam złapać równowagi .Uczucie okropne,miała tak ktoraś.Boję się ,że jednak mam jakąś chorobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nikt nie chce ze mna pogadac,ani wesprzec choc troche,szkoda ide spac.dobranoc dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidka póżno już jest no i wszyscy śpią.Ja już nie mam sił ,chce mi się wyć i sama nie wiem czy długo jeszcze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne to moje życie ,czemu mnie to dopadło?nieraz zastanawiam się czy warto walczyć ,czy nie lepiej leżeć i zdychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adausia.........zaraz dam Tobie kopa..coz za glupie pytanie czy dam sobie rade ...........pewnie ze dasz............jestes zdrowa BABA....poodychaj sobie gleboko i pomysl o przyjemnosciach............a chorubska urojone do kata ......wierze w Ciebie poradzisz sobie dzielna z Ciebie dziewczynka cmokiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada....i nie badz taka wygodna zdychac kazdy by chcial ale moja droga trzeba sobie na to zapracowac................to Ty tak jeszcze ze 60-siat lat popracuj...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissme......o jaka temperature pytasz............stan pogoraczkowy moze byc spowodowany .....nawet przy takiej aurze.........jest ciepelko na dworze morze lekko sie przegrzalas...slonko nie panikuj to tylko przesilenie wiosenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.............zycze Wam spokojnej nocki............i slonecznego szczesliwego piatku.........DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! Tłoczno się tu tak zrobiło, że już powoli gubię się w ksywach i tematach poruszanych. ADUSIU, zmartwiłaś mnie! Pomyśl, czym sie tak bardzo martisz, co przeżywasz, ze n. daje Ci tak bardzo w kość. Czy to nie przypadkiem ten sezon wakacyjny? (a/propso wciąż czekam na Twoją odpowiedź) Ufam, ze do jutra będzie z TObą lepiej. Zawroty głowy są teraz możliwe, ponieważ nastąpiło nagłe ovieplenie i nasze organizmy jako część przyrody muszą na to zareagować. Ja np. zawsze gdy jest gorąco (jak dziś) mam ból głowy. RRENKO, allachy to pokłony muzułmanów na cześć ALLACHA. Z wyciągniętymi rękoma. Na pewno kojarzysz. Co do terapii psychologicznej - jestem całkowiecie za. Od początku radzę sobie bez leków, ale przy pomocy terapeuty, choć ostatni rok właściwie nie mozemy się spotkać. Jest tylko w piatki, a teraz mam te zabiegi ginekologiczne (BOŻEE KOCHANY - jutro ostatni zabieg - ale się cieszę - pewnie jakoś zaczaduję z radości, np. wyskoczę z pędzącego tramwaju albo co). BASIUIJUŻ< witaj, strasznie mi ciebie tu brak, ale akceptuję Twoją decyzję (GŁUPIĄ :)). mi całkiem przyjemnie minął ten dzionek, choć w autobusie, gdy w korku stałam pod tunelem, miałam małą paniczkę \"ratunku, ja chcę stąd natychmiast wyjść\"(a jednak SŁONECZKO mam agorafobię, a już zaczęłam Ci wierzyć) :( W przedszkolu zrobiłam zajęcia ruchowe, więc natańczyłam się za wszystkie czasy (PUNCO, to takie wsparcie do Twego śpiewu). Musiałam kilku maluchów przywołać do pionu, ale szybko się podporządkowali, bo ja zaraz mówię: \"kto dba o bezpieczeństwo dzieci?. Pani? to znaczy, ze dzieci muszą sie pani słuchać\" I się słuchają. Wieczór minął mi na obliczaniach mojego męża, czy mu się opłaca zmienić szkołę, bo w nowej zaproponowali mu pracę. Tak mnie cholera w to zaangażował, ze do doktoratu tylko jeden artykuł przeczytałam. Ach, cholera jasan psia krew - bluzgac mi się chce. Termin się zbliża, a tu matematyką się zajmuję... Dobrych snów i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszm za błędy - i to nie te na górze, ale moje ortograficzne! PHI, ale kto się nimi przejmuje? nieprawdaż? Chyba jedynie pani słowikowa w gniazdku na akacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, nie śpijcie! Czemu Wy tak szybko chodzicie spać? Kiedyś jakoś dłużej się szwendaliście po necie - taka sama i opuszczona sie teraz czuję! A powiedzcie mi, czy wchodzicie na czat PUNCY. i jeśli tak, to w jakich godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ruda
zaczernij się, bo naprawdę ktoś się pod Ciebie podszyje!!!!Byly już na tym topiku takie niemile sytuacje!!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim!!! pięęękny dzionek dzisiaj :D aż się śpiewać chce, hehe chyba ostatnio przesadzam z darciem mordki...wczoraj tak się wydzierałam, że myślałam, że dzisiaj mówić nie będę...a tu proszę... bez problemu ale muszę skończyć z imprezowaniem w środku tygodnia bo potem w pracy nieprzytomna jestem... to juz drugie karaoke w tym tyg. i na razie dosyc. teraz wieczorki bede poswiecac na pisanie... bo po długim weekendzie bede miala spotkanie z promotorką i nie chciałabym, żeby pani profesor ze swoim stoickim spokojem powiedziała stonowanym głosem: pani magdo, zawiodłam się na pani..... ugh tego bym nie przeżyła.... najgorzej bo sama zawiodłam się na sobie... już dawno praca powinna być gotowa a ja co? a ja w d... tzn w lesie jestem z pisaniem... tłumaczę sobie to brakiem czasu i nagromadzeniem zdarzeń: nowa praca, mieszkanie, remont... trochę się w tym wszystkim zagubiłam.... pracę licencjacką w mig napisałam a tej nie mogę normalnie skończyć. mam dopiero 84 strony... jeszcze muszę półtorej rozdziału machnąć i streszczenie po słoweńsku więc myślę, że jeszcze ze 40 stronek wypocę .... powiem szczerze, że jakoś tak mi ten temat nie leży i każde słowo rodzi się w bólach.... to znaczy temat dla mnie bardzo interesujący, tylko literatura podmiotowa jest troszkę ciężka i analiza mnie wykończyła.... kocham słoweńską prozę współczesną, ale szczegółowa analiza dziewięciuset stron zrobiła mi papkę z mózgu... a teraz doszła mi jeszcze jedna powieść tego samego autora, której analizę mam zawrzeć w tym rozdziale co się nad nim teraz męczę... ale to \"tylko\" trzysta pięćdziesiąt stron.... szkoda, że nie wzięłam się za poezję... mniej roboty, ale z drugiej strony wkurzają mnie pytania: co autor miał na myśli.... no co miał na myśli?? a nic... ujarał się i napisał co mu po głowie się plątało.... ach już was nie zanudzam Rrenko \"allachy\" wytłumaczyła osoba najbardziej kompetentna :D Dzięki Pelasiu :D buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Dzieki pelasia za wyjasnienie odnosnie allachow !:D to ja skladam 3 allachy w strone sloneczka ktore na mnie dziala super! iiyama moja 40 letnia kolezanka ma sugestie aby wyciac migdalki ,jeszcze sie nie zdecydowala bo podjela prace a to pare dni wylaczone,lekarz jej mowil o narkozie a nie znieczuleniu miejscowym -tak jak ktos tu mowil ,zdziwiwla sie ,no ale....nie wiem od czefgo to zalezy,moze wlasnie wiek?nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca cha,cha! ujaral sie i napisal co mu sie po glowie platalo!..... usmialam sie:D:D bo tak wlasnie odbieram poezje(nie wszystko rzecz jasna)! interesujace to co piszesz ale i zagmatwane jak dla mnie ....ale znacznie ciekawsze niz ekonomia nad ktora poci sie moja siostra:D no i ten slowenski,podziwiam Cie!...no i oddaje Ci allachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×