Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witam bardzo serdecznie milusie nerwusiatka...pogoda iście letnia...samopoczucie też w normie więc wszystko jest jak na razie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **zagubiona**
Hej wszystkim! Przyszłam sie pochwalić tym, że przeszłam egzamin bez żadnego ataku nerwicy:-D to dla mnie ogromny sukces:-D mam nadzieje ze w poniedziałek też dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wróciłam już z wyjazdu. było naprawdę superowo. Beskid Sądecki jest przepiękny wypoczęłam, bawiłam się świetnie pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki!!!! u mnie nie najlepsze samopoczucie.Boli mnie glowa i zoladek.I w ogole jakos byle jak sie czuje.Pogoda swietna-ciwplutko i slonecznie. Zagubiona-fajnie ze udalo Ci sie bez NNNN.I w poniedzialek tez bedzie ok.Tego Tobie zycze. Witaj Punciu!!! :D Fajnie ,ze odpoczelas i jestes zadowolona z wyjazdu. Juz chyba powinna byc Ammarylis z nami!!!! Ammarylis,jesli juz wrocilas to odezwij sie !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jestem w strasznym nastroju jestem chora i kapie mi z noca dzis 3 dzien nie cierpie kataru Kochani dzis imieniny mojej corci i wlasnie mam do niej pojsc Ajutro wesele na ktore nie jade bo bym musiala pampersa pod nos wsadzic ADA JA PODOBNIE JAK TY NIE MAM ZROZUMIENIA I TEZ SIE MECZE PO SWOJEMU ale ty masz komfort ze twoj wyjezdza a moj mi nerwy psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona wielkie gratulacje ,ze tak gladko sobie poradzilas!!!!!:D trzymamy kciuki za dalszy ciag! Punca to sobie popatrzylas na cudne widoki!ale fajne zdjecia! Amarylis czekamy na Ciebie! 🌻 Malenstwo👄:D tez czekamy! Ja mam dzis jakies lekkie telepki co mnie wkurza i jestem taka troszke wyrzuta z sil....ide na zakupki po raz drugi ,nie kce mi sie ale musze!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc adusia wiem jak ci ciezko bo ja mam dwoje a tez czasami mi sil brakuje a mezem sie nie przejmuj bo faceci to debile oni nas wogule nierozumieja a ta praca tez cie wykancza bo czasami to niewiadomo od czego zaczac napisz jle masz lat i wjakim wieku masz dzieci bo ja mam dwie corki natalie ipatrycje nati chodzi do 3 klasy a pati do 0 ja mam dopiero dwadziescia dziewiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc adusia wiem jak ci ciezko bo ja mam dwoje a tez czasami mi sil brakuje a mezem sie nie przejmuj bo faceci to debile oni nas wogule nierozumieja a ta praca tez cie wykancza bo czasami to niewiadomo od czego zaczac napisz jle masz lat i wjakim wieku masz dzieci bo ja mam dwie corki natalie ipatrycje nati chodzi do 3 klasy a pati do 0 ja mam dopiero dwadziescia dziewiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc adusia wiem jak ci ciezko bo ja mam dwoje a tez czasami mi sil brakuje a mezem sie nie przejmuj bo faceci to debile oni nas wogule nierozumieja a ta praca tez cie wykancza bo czasami to niewiadomo od czego zaczac napisz jle masz lat i wjakim wieku masz dzieci bo ja mam dwie corki natalie ipatrycje nati chodzi do 3 klasy a pati do 0 ja mam dopiero dwadziescia dziewiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo!!! Pusto dzisiaj tez na forum. :D Ide poogladac TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie tylko pzegnac miłej i spokojnej nocki wam zycze 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadeitka
Miłego weekendu wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS MOJE KOCHANE NERWUSKI pszepraszam ze tak dlugo sie nieoddzywalam ale mialam ku temu powody jeszcze ras serdecznie was witam napewno jest duzo nowych nerwuskow WITAJCIE niewiem zabardzo od czego zaczac ja osobiscie czuje sie ostatnio jak zbity pies ciagle boli mnie w klatce a ja mysle ze to koniec itak w kolko mialam 4 tygodnie bez dolegliwosci nic dokladnie nic mnie nie bolalo a wszystko co dobre szybko sie konczy powieccie CZY TE BOLE W KLATCE TO NERWICAstaram sie sobie to tlumaczyc ale niewychodzi iboje sie juz niemowie owyjsciu to koszmar niepisalam tak dlugo bo mialam sunka wszpitalu mial ROTA WIRUSmowie wam straszna meczarnia dla dziecka potem wyszedl ze szpitala i zlapal angine ijeszcze jakis szmery na oskszelach noi oczywiscie zaszczyki w ta mala dupinke bylo strasznie ale juz jest dobrze caly ten czas czymalam sie dzielnie bez tej chadry nerwicy noi dopadla mnie tyle umnie PIPKU LIDUSZKO PELASU MARZENKO CO U WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
czesc rosa jak przeczytal;am twoja chistorie to wyglada na to ze to tasama nerwica ja tez dostalam pierwszego ataku w wakacje tyle ze wlipcu objawow ci nie wymieniam bo je mialam takie jak ty tez poczatkowo leczylam sie u psychiatry ale faszerowala mnie calom tablica mendelejewa na nic juz niemialam ochoty po tych lekach malo tego to leb mi chcialo rozerwac a jak jej mowilam to dawala mi jeszcze wieksze dawki w koncu po roku brania tego swinstwa wyladowalam wszpitalu bo mi zaczelo mleko z piersi leciec mialamjuz dosc lekarze stwierdzili ze mam te leki odstawic itak zrobilam ale po trzech miesiacach wszystko wrocilo obecnie lecze sie u neurologa bo lep mi nadal rozsadza uszy zatyka itak jak ciebie dlawi mnie w gardle napisz mi na czym polega ta terapia u psychologa bo ja bylam tylko dwa razy jmi powiedziala ze mam isc do kolezanki albo sie czyms zajac no to jak sie zajmowalam myciem okien to dopiero mnie dusilo to poszlam drugi raz i stwierdzila ze nielubie tego robic wszystko to dlamnie czarna dziura a co do kregoslupa to mam skrzywienie z rotacja kregow to narazie iodezwij sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nusiu!!! No w koncu odezwalas sie.Sporo roznych chorob na dziecko spadlo.Rota znam-moja corka tez miala.Lezalysmy w szpitalu.Bardzo Ci wspolczuje. A jesli chodzi o Twoje bole w klatce To NNNN napewno.Poczytaj linki,ktore Ci podesle.Wiele ostatnio przeszlas stresow i to z tego powodu masz nasilone objawy. u mnie roznie-raz lepiej ,raz gorzej.Niedawno chwycilo mnie kolatanie ok.21.00.Jakie to bylo nieprzyjemne.Boje sie tego.ale nie spanikowalam.I sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki i kolorowych snow!!!! :D:D:D 😴 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha dziewczynki piszace bezposrednio do Rosy!🌻 Rosa bardzo zadko tu zaglada.Bardzo dlugo jej nie bylo.Teraz pisze pod nickiem-NOWAROSA.Pisala,ze bedzie zagladac Poczytajcie jej wpisy pod nowym nickiem kila stron wczesniej-no moze kilkonascie.Ale warto odszukac!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia tak trzymaj mocno ten dobry humor i niech cię już nigdy nie opuszcza.Jestem z ciebie dumna.Ja można tak powiedzieć ,że jestem troche rozchodzona ,ale do doskonałości jeszcze dużo mi brakuje.Ludzi pełna chata do niedzieli,teraz to taki trening przed sezonem.Dzisiaj miałam już otwartą moją bude i troche handlowałam i nawet był dobry dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia i już wszystko doszło bede ćwiczyć jak się rozlużnie to jeszcze człowiek guma ze mnie będzie.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poeta na terapeute dobrego ponoć trzeba trafić.Spróbuj jeszcze raz.Mi terapia pomogła.Mam 35 lat i dzieci w wieku 16,10 i 8 lat i mam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelaśka mój najmłodszy synek stwierdził ,że jak przyjedzie druga nerwuska to dopiero bedzie miał dużo pracy.Strasznie jest przejęty moim zdrowiem i chyba sobie biedny pomyślał ,że jak przyjedziesz to będzie musiał jeszcze koło ciebie biegać.Głupolek mały.Natomiast córcia skwitowała krótko ,że wreszcie bede miała z kim pojęczeć.Oj udane te moje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada fajnne masz dzieciaki a corcia to mala madrala! he,he! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peta
adus gdzie ty mieszkasz bo ja wjmielnie nie wiem czy wiesz gdzie to jest male miasteczko kolo myslowic czulam sie wczoraj fatalnie napis mi czu morze bolec glowa z tych psychotropow bo jem prozak i cloranxen narazie papa bo dzis mam durzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich w ten pochmurny dzionek buziolki Hejka Nusia witaj miło cie widzieć :):):) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u nas piękne dzisiaj ...
sloneczko od rana świeci i cieplutko, więc wybieramy się z rodzinką na piknik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Peta ty jestes ze ślaska nie wiem czy dobrze zauwazyłam chodziło ci o Mysłowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×