Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hejka kobitki wieczorowo Izunia ja tez mam problem z cisnieniem biore leki i nawet spoko Pogoda tez ma wplyw na wszystko buziolki pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka,a Ty masz niskie czy wysokie cisnienie? Jakie leki bierzesz?Ja kiedys nie mierzyłam cisnienia(tylko u lekarza),a teraz mam cisnieniomierz i ciągle mierzę.Wiem,że to błąd ale nie umiem sie powstrzymać.Jak mi sie zakręci w głowie to lecę mierzyć.Powinnam sie cieszyć że mam niskie,a ja mam kolejny powód do zmartwień.Cała ja!A może jakaś kolejna choroba sie przyplątała?Często mam podwyższone tętno(nawet do 110 w stresie).Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was moje kochane nerwusiatka dlugo mnie tu nie bylo.............ale myslami zawsze jestem z Wami .pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza74 - miałam włsnie wczoraj koszmar cśnieniowy,dochodzę d wniosku,że właśnie te skoki to przyczyna lub na odwrót nerwicy. Zmienia się cśnienie atmos. a ja działam jak barometr.Cos strasznego,byłam głucha,robiło i się słabo , a ciśnienie zmieniaLo mi się od 170/90 do 120/60 w ciągu kilku minut.To jest cały\"urok\" miedzy innymi tzw.nerwicy.Mam ją juz tyle lat i za nic nie mogę się do niej przyzwycaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Starababo masz rację bo od niskiego ciśnienia mogą też być zawroty i wcale wtedy nie muszą być spowodowane ..nerwiczką . Ale jak coś sie zaczyna dziwnego dziać to wtedy wpadamy w stan niepokoju i jesteśmy nakręcone .. Gosiak , Olabasia ..miło was widzieć ..❤️ Miłego i spokojnego dzionka życzę :) Ja dziś idę na procesję , ale tylko kawałek ,bo już jest bardzo gorąco ..i jest parno i dużo wilgoci ..nie bardzo lubie taką mieszankę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam z rana Iza ja juz wczoraj nie wchodzilam więc ja mam nadcisnienie biore Bisokard ale ja mam skokowe nie wiadomo z cego raz jest niskie a innym razem wysokie Pogoda jest super ciepełko juz od samego ranka buziolki pozdrawiam Czesc Starababa i Gosiak :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Ja właśnie się niesamowicie nakręcam,bo kiedyś miałam wysokie cisnienie a teraz niskie.Przy tym wysokim sie lepiej czułam,a teraz strasznie(jak mam niskie).Zawroty głowy straszne,nie mogę wziąć oddechu swobodnie.Koszmar!Ciągle wydaje mi sie,że zawał dostanę lub coś innego.W nocy mam potworne koszmary,spać nie mogę,bo sie boję.Ile ja jeszcze mogę zniesć?A jeszcze kilka tygodni temu myślałam,że mi przeszło.Wystarczy jakiś stres,choroba i wraca to cholerstwo.Pozdrawiam wszystkich i zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tak to jest z tym dziadostwem ja również ci zdróweczka zyczę pozdrawiam buziolki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani! Moj maz mnie wkurzyl bo pojechal do warsztatu pracowac.....wiem ze ma mnostwo pracy ale w koncu dzis swieto:( bedzie na obiad nie wiem czy pojdziemy na procesje , nie czuje sie najlepiej nie tylko psychicznie ale i kregoslup mnie strasznie boli ruszam sie jak paralityk:( humor mam wisielczy:( Iza my nerwuski wbrew pozorom mozemy zniesc bardzo duzo zycze wszystkim milego dnia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Starababo i olabasiu,fajnie,ze sie pojawilyscie-bardzo dawno Was nie bylo.:) Renia-usmiechnij sie-mimo wszystko:) Moze jakies cwiczenia na Twoj kregoslup? Efcia korzystaj,jesli mozesz gdzies wyjechac. Lidzia i na Ciebie przyjdzie pora na samotne wedrowki!! My juz zupke zjedlismy.Zaraz wstawie kartofelki i znow bedziemy jesc!!! Zycze milego swiatecznego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabasiu-przepraszam za mala litere.OLABASIU,odbierz skaypa!!!!/czata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam filmik-a tu jeszcze nikogo nie ma! Wszyscy pewnie opalaja sie!Bo taka piekna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,faktycznie ogromny ten basen.Mozecie schlodzic sie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Iza, te zawroty glowy i slabe samopoczucie to nie kwestia cisnienia tylko anemii. podwyzszy ci sie poziom zelaza i poczujesz sie jak nastolatka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
czesc pipek ja tutaj jestem bo mi az za goraco... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Kokardko ja tez z wami jestem blle nie lubie upałów pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj bylo pusto! :( Kokardko,pojawilas sie, a ja poszlam,bo nikogo nie bylo na forum. Zycze spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM dzis napewno nerwiczki wyskakiwaly z nas bo bylo im za goraco a dobrze im tak Dzis siedzialam w ogrodku i sie troszke opalilam az sie boje ze bedzie noc z glowy bo i poprzedniej nie spalam nerwica byla ze mna A co u Was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
pustki dziewczyny bo swiatla duzo i jadac na bateriach slonecznych jakos sobie nerwuski radza. ... czy wy tez tak czasami macie, ze patrzycie na swojego faceta i myslicie: rany, czy ty mnie w ogole widzisz? gdybym zniknela zauwazylbys, ze mnie nie ma jakby sie skonczylo jedzenie w lodowce. gdy wam chce sie pic daje wam kanapke? gdy wyjesz z bolu zmienia temat na mecz reprezentacji Polski po to, zeby cie ponoc rozbawic. a potem jest dumny jak paw jak oto on mezczyzna z krwi i kosci dzielnie znosi twoje humory, zmiany zdania, niestabilnosc. chyba dzis wieczorem namaluje mu farbkami dyplom za odwage. mozna wyc z samotnosci do ksiezyca z rownie marnym skutkiem jak rozmawiajac z nim. jest jak dziecko, ktorym nalezy sie opiekowac. gdy tym czasem ten jeden jedyny raz to ja potrzebuje pomocy. od kilku miesiecy wolam o wsparcie i przeklnelam nic. i on nie rozumie, po raz kolejny mysli, ze mam zly dzien, ze mi przejdzie, ze przeczeka w kacie az sobie poradze. czy wy tez tak czasami macie, ze patrzycie na tego czlowieka na dobre i na zle i zadajecie sobie pytanie: co ten facet robi w moim domu? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×