Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich 🖐️ Beateo :) ale najważniejsze że nie uciekłas przed czasem rodzince z wakacji :) Faktycznie każdy z nerwusów ma za sobą wypatrywanie szpitali ;) po drodze jak gdzieś się jedzie ...ale nie słyszałam i sama nigdy nie kożystałam na wyjezdzie z pomocy fachowców . A tak teraz na spokojnie to jak by co to i tak byś zapomniała gdzie to było i byś zdana była na męża ... zanim byście coś znależli to ...byś już dawno doszła do siebie .... Cieszę się i gratuluje Ci mimo wszystko odwagi no i na pewno miło było z rodzinką wypoczywać :) Jaco ...zgadłeś teraz dużo dziewczyn jest na ....wyjezdzie :) ładują akumulatorki na zimę :) Farcia witaj ...🌼 Jaśmineczka .. miłego dzionka :) Wszystkim spokojnego i pięknego dnia zyczę ! Neciu a gdzie jesteś kochana ??? czy wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea-fajnie ze juz wrocilas a tutaj faktycznie pustki.....ja czuje sie tak sobie-mecza mnie zawroty glowy-na afobamie jest ok ale niezabardzo chce brnac dalej w ten afobam pozdrawiam wszystkie kobietki i Jaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze że sie wszyscy wczasuja u mnie nawał pracy ale w nowym domu zdala od zgiełku i centrum jest ,... wspaniale jak na wakacjach az trudno sie przyzwyczaić do lasu, ptaszków, pięknego widoku wschodzącego słońca... przepięknie.. i widzę z okna Babią Górę... cóż można chcieć więcej :) miłych nastrojów życzę pa ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam jutro idę do lekarza, trzymajcie kciuki. dzisiaj kierownictwo odwiozło mnie do domu :( myślałam że umieram i chciałam u siebie .... tak na panikowałam, ze az mi wstyd :(. do dupy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. efcia 👄 dzieki ze o mnie sie martwisz. u mniw troche smutno. denerwuje juz mnie ta samotność. to pcha mnie w depresję. staram sie walczyc i nawet daje sobie radę ale czasami mam takie dni że ie mogę wstać z łóżka a lęk nie odpuszcza cały dzień. zastanawiam sie nad braniem tego leku który mam. chyba w piątek zaczne że by weekend mieć wolny i w razie skutków ubocznych bede miała chociaz trzy dni zeby w domku to przeczekać. Aniołku napisz jak u ciebie ten lek działa. czy jest poprawa? troche sie boje zacząc brac.ale czytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego leku. cieżki to zycie z N i D. Ata jestem z tobą. bardzo ci współczuje. dobrze ze idziesz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) juz dawno tu nie zagladalam bo zastepowalam kolezanke na innym stanowisku a w domu zrezygnowalam z internetu radiowego i teraz bede zakladala neostade wiec znow bede tu czesciej:):) u mnie od 2 dni kiepsko mam znow nieuzasadniony lek i strasznie mnie to przygnebia:( mam ochode usiasc i ryczec bo odbiera mi to chec zycia:( a z 2 tyg bylo spokoju... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Neciu kochana teraz i ja będę samotna :( bo ślubny jutro już wyjezdza . Wpadnie na trzy dni we wrześniu i spowrotem na roboty ...więc będziemy we dwie ...samotne ;) dobrze że czas szybko leci ... dla mnie najgorsze będą wieczory ..bo w ciągu dnia to nie mam czasu na myślenie . Co do leku który bierze Aniołek to ...sorki że powiem Kruszynko ;) ale jej bardzo one pomagają :) zresztą jest bardzo dzielną dziewczyną ...Neciu kazdą decyzję jaką podejmiesz to niech będzie z przekonania a nie z przymusu ...trzymam mocno kciuki :) Ata ...już będe trzymała za Ciebie kciuki ...tylko nie rezygnuj .. zobaczysz będziesz sama z Siebie zadowolona że zaczełaś coś działać żeby sobie pomóc ... Basieńko teraz pogoda fixuje ..więc może stąd gorsze samopoczucie . MamoJulki to teraz będziesz mieszkała jak byś cały czas na wczasach była :) w takim pięknym miejscu ...Chyba zacznę Ci zazdrościć tych widoków i takiej bliskiej natury ...bo ja z okna to tylko beton widzę ;) no i kawałki trawników ... Afobamko jeśli podjełaś decyzję że nie chcesz dalej na benzo funkcjonować to może zamień to na terapie :) czasami terapia bardziej pomoże ... w niektórych przypadkach . Jaco .. poczytałeś co przesłałam ? Miłego dnia wszystkim ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka30.. lek działa... :D jest dobrze, odpoczelam od lęku, oczywiscie czasem pogoda mi dokucza i czuje sie gorzej. :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu wiem ze to moze przez pogode... ja Was podziwiam ze sie tak trzymacie bo ja juz przy kazdym zlym samopoczuciu zalamuje sie bo czytam o tej chorobie i pisze ze ciezko ja wyleczyc i ze powraca to mnie to okropnie doluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia moze dlatego warto przestac czytac... ja rzadko juz wchodze na kaffe bo tylko sie nakrecam, nawet przeczytalam wczraj w gazecie ze takie fora jak to czy dotyczace anoreksji czy innego problemu tylko poglebiaja problem bo czlowiek sie nakreca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja szukam wlasnie jakies nadziei ze to kiedys minie i niestety tylko rozczarowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo dzielna, byłam u lekarza na razie u rodzinnego.Opowiedziałam dokładnie co się ze mna działo. Zrobiłam ekg -ok, zmierzono mi ciśnienie 90/50- mało ale podobno taka moja uroda :O w czwartek mam zrobić badania krwi i moczu a potem neurolog.Zobaczymy co z tego wyniknie. jakoś nie przekonuje mnie,ze to niskie ciśnienie to nic poważnego, zawsze miałam niskie, wszyscy się dziwili jak ja funkcjonuję. Teraz zaczynam mieć obsesję,że zasnę i się już nie obudzę, więc na siłę staram się nie spać i jestem ledwo żywa. Boję się spac! tego jeszcze u mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,witajcie 🌻 To ja huuuurrrrrrrraaaaaa mam internet!!!!!!!!!!!!!!!! Coś tam moi panowie porobili i zmontowali mi neta. Siedze sobie na tarasie bo w domku nie ma zasięgu i pisze sobie do was. No przecież mamy XXI wiek.:) Efcia dzięki za życzenia. Samopoczucie jako tako , męczy tylko niepokój , ale jakoś wytrzymuję. Byłam zawieźć mojego syna z jego dziewczyną do Łeby, tłumy ludzi, na plaży człowiek przy człowieku, widać że sezon w pełni. Słuchajcie to nasze polskie morze i te plaże to są naprawdę piękne. Ja jestem teraz na Kaszubach koło Kościerzyny w takiej małej miejscwości Huta Łączyńska. Mamy domek nad jeziorem gdzie mąż z synem łowią rybki a ja dupę płaszczę i uskuteczniam błogie lenistwo. Jeszcze nawet nogi nie zamoczyłam w jeziorku bo zdecydowanie wolę morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatea patrz jak ten czas szybko leci, ty juz wróciłaś ja już wyjechałam. Jeszcze kilka tygodni i wszyscy zjadą do domków z wakacyjnych wojarzy.(kurcze jakis analfabeta ze mnie bo nie jestem pewna czy dobrze napisałam ;) ) Ata brawo !!!!!!!!!!!!! Dostajesz ode mnie całuska w czułko 👄 Nie martw się z tym ciśnieniem to normalka. Ja tez mam takie niskie. Czasami jak mierzyła mi pielęgniarka to mówiła \"pani to jeszcze żyje\" ???????????? z uśmiechem na twarzy. Spokojnie da się żyć z takim ciśnieniem to jest powszechne i poprostu taki nasz urok. Taka konstrukcja fizjologiczna i organizm normalnie funkcjonuje bo nie jest to zaburzenie. Można sobie czasami coś zaaplikować np. cardiamid z cofeiną. Pogoda przepiękna. Słoneczko swieci od rana do wieczora. Cudnie **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia Katarzynaa
Witam, ja tez z nerwicą mecze sie juz kilka lat, raz jest lepiej, raz gorzej, jakos trzeba z tym życ , inaczej sie nie da, najgorsze jest tylko to ze wkrótce biore ślub , problem spokojnego wystania podczas mszy pewnie nie jest wam obcy wiec nie musze tłumaczyc o co chodzi, jak Wy wytrzymałyście na własnym ślubie? dopadła was ta cholera? jak przetrwałyscie? spedza i to sen z powiek:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo a co
kasia katarzyna skupisz sie na czyms innym i bedzie ok-uwierz mi mysl o przysiedze ,a tym ze kazanie krotkie etc a zawsze mozesz cos łyknac ziolowego mi na slubie nic sie nie dzialo chociaz stracha mialam ale skupialam sie na czyms innym i tylko goraczkowo chwilami myslalam zeby byl juz koniec tej ceremoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich a szczególnie nasze kochane wczasowiczki. Efciu dzięki za słowa otuchy.jestem zła na siebie bo mąż tak pracuje juz ze dwa lata i zamiast sie przyzwyczaić to ja coraz trudniej znosze nasze rozstania. Aniołku mam pytanko. od jakiej dawki startowałaś bo mi przepisała jedną kapsułkę 75 ale ja myślę żeby tą kapsułke podzielić na pół bo boje sie początkowych skutków ubocznych. w piąek wieczorem łyknę pierwszego tabsika :-( nawet nie wiem czy te kapsułki mozna dzielić. Jeszcze aniołku jeśli możesz to napisz czy bierzesz rano czy wieczorem. dzięki i sorry że ci tak zawracam dupke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyyna
Witam Was. Mama takie pytanie.Czy u kogoś z was ,nerwicy, towarzyszyło nadmierne wypadnie włosów?jak to leczyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka 30 ten lek jest dobry, nie masz sie co bać :) on Ci pomoze :) w koncu leki pomagaja :D ja tez strasznie sie balam objawow, ale nie bylo tak zle, musze powiedziec ze bylo calkiem ... przyjemnie :o:p bylam taka spokojna ze az milo !! :D ale to tylko 2 dni trwalo. Nie przeczytalam ulotki wiec nie wiedzialam jakich objawow sie spodziewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore VENLECTINE 75 mg to jest lek antydepresyjny i na NNN , to jest lek nowej generacji o przedluzonym uwalnianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Aniołku7 dzięki za info. w piatek startuje. mam nadzieję że na mnie tak samo dobrze podziała jak na ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołku a internisty dostane
ten lek,ile koszutje?dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ufff, nie wiem od czego zacząć dawno mnie nie było, zdrowotnie wreszcie jakoś doszliśmy do siebie :-) i trochę nadrabialiśmy zaległości w spacerach i wycieczkach, stąd ta dłuższa nieobecność. Bardzo się cieszę, że dzieci doszły wreszcie do siebie, jednak cała drże jak tylko kichną, albo cos ich choćby na chwilę zaboli, myslę że jest to spotęgowane tym, że jestesmy w obcym kraju! Muszę teraz kończyć, ale jeszcze dzisiaj wpadnę! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farcia
witajcie:) ata27 - ja tez mam niskie ciśnienie, często właśnie 50/90 i dodatkowo szybki puls. Też czasem walczę z myślami, że jak zasnę, to sie nie obudzę...to chyba normalne zachowanie przy tej cholernej nerwicy. Najważniejsze i optymistyczne to to, ze to właśnie nerwica i nic innego. Czy ktoś reaguje bardzo na zmiany pogody i ciśnienia? mi ostatnio jest bardzo słabo i tak jakoś dziwnie się czuję :(( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×