Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość bianka przestań
masz doswiadczenie wiec moze napisz cos mądrego tym ktorzy dopiero zaczeli chorować i poznają tą chorobę a nie zajebała....ś że można umrzeć.czytaj coś mądrego a nie jakies brukowce. a ze strachu to rzeczywiście można sie co najwyżej zesra....ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena wyjdz z kuchni
bianka przestan--- :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka zajrzy
jak dostanie sraczki bo to moze zaWAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena wyjdz z kuchni
:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka JESZCZE DOWALIŁA
że życzy spokojnych snów tym którzy ją czytają. napewno będą spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena wyjdz z kuchni
a sama przykleiła się do małego!:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki debil jak ten pomarańczowy to mnie tylko smieszy- humor mi się poprawił, ale sie usmiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena wyjdz z kuchni
a ktorego debila masz na mysli??:P To przecież same czarne nicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje gazet o chorobach, jak czytam cos w tym stylu to tylko z zakresu psychologii. Jak ktos opowiada o chorobach,smierci to proszę żeby zaraz przestał bo nie chce tego słuchać. Po co zaśmiecać sobie umysł czymś na co nie mamy wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka JESZCZE DOWALIŁA
MOCNYCH SNÓW!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena wyjdz z kuchni
moze mamy zejść na zawał we śnie!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mamy wybór: denerwować się albo nie, wpaść w panikę albo nie, czytac pomarańczowego debila albo nie. Wybieram nieczytanie-ide spać. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego nazywasz nas
DEBILAMI?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bianka przestań
NIE BIERZCIE przykladu z Ronki!:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena nie osmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszłam jeszcze spac. W ramach terapii poczytałam sobie własne wpisy od strony 130. Niezła aparatka ze mnie!!!!!! Wychodzi na to że nerwica to smieszna choroba. I stwierdziłam że o kroplach L72 dowiedziałam sie własnie z tego foum.Wypiłam kilka buteleczek od tego czasu. Ale od pewnego czasu zapominam że mam je brać, zapominam że mam pić melisę no i zapomniałam że miałam kupić przez internet krople dr Bacha. To dobre objawy. Wspaniałe.A jeszcze kiedys kupiłam sobie w zielarni specjalna mieszankę ziół. Mieszali mi cos tam jak powiedziałam że chcę na nerwice lękową.Dostałam wielka torbę śmierdzacego paskuctwa ale piłam jak zalecali.A teraz zapominam że mam jeszcze tego trochę w torebce. Dobry objaw-wspaniały. Rodzinie powiedziałam że to zioła na alergiczne zmiany skórne na dłoni-ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze musze dodac że jestem sama w domu. Młodziez na wakacjach, mąż w delegacji. I powinnam się panicznie bać, powinno mi łomotać serduszko, powinno mi być słabo i duszno.A tu nic!Zupełnie nic! Spokój, cisza i tylko ja.Ale teraz juz ide spać-dobranoc jesli ktos jeszcze jest w tym zakatku pocieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie śpij za mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronka zastanów się
zanim nazwiesz kogoś debilem mądralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Widzę , że była nocna jazda bez trzymanki. Ronka jesteś super, podziwiam cię, myślę że u ciebie z tą nerwicą to tak : Napotkała kosa na kamień. Ona cię w jedno ty ją w drugie. Każda metoda jest dobra trzeba próbować. Oczywiście każy ma swoją drogę, ale ważne też są drogowskazy a twój jest ciekawy i oryginalny. To ja od 8 miesięcy chodzę na psychoterapię płacąc duże pieniądze, rozbieram swoje życie na czynniki pierwsze i............ Jest poprawa bo ustąpiły najsilniejsze objawy somatczne, ale chyba spróbuję z tą jogą. Już wczesniej o tym myślałam. Napisz mi które kropelki dr Bacha aplikowałaś sobie, bo ja znam tą terapię i mam \"wierzbę\" i \"oliwkę\" oraz \"niecierpka\" dla mojego ślubnego:) Miłego dnia pozdrowienia Marzenka jestem z tobą. Bianka czytałam ostatni numer \"Żyjmy dłużej\" i jest tam też fajny artykuł o jodze pt. Joga lekarstwo na stres. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda, ja dr Bacha brałam w różnych zestawach na podstawie asystenta na stronie. Zmieniałam składniki.Ale zawsze były to mieszanki bodajże 7 składnikowe.Trzeba dobrze się zastanowić nad odpowiedziami na pytania asystenta.No i kropelki homeopatyczne L72 są rewelacyjne.Ale trzeba je brać przez dłuższy czas zeby organizm sie przestawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka mam fajny test jakbyś chciała to daj znać Prosty, szybki, ciekawy i bardzo mądry. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogę naprawdę polecam. Dla mnie jest to rewelacja.Ale trzeba wybrać dobrą szkołę jogi, profesjonalną, nie taka pierwszą lepszę Panią od fitnesu.I dobrze przed rozpoczęciem ćwiczeń jogi przeczytać dużo materiału na ten temat,znać aspekty medyczne tych ćwiczeń,wpływ na zdrowie człowieka. W jodze trzeba się wsłuchać w siebie a my to potrafimy najlepiej przecież.Ja ćwiczę już 1,5 roku , 2x w tygodniu po 1,5 godz. I nie wyobrażam sobie żebym mogła przestać.Naprwdę jak macie taką mozliwość to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronka to weź sobie kartkę papieru i cos do pisania. W układzie jaki ci podam napisz 4 zwierzęta i do każdego zwierzątka dopisz 3 ego cechy charakteru (nie brązowy, długi) tylko faktycznie cechy charakteru = jak będziesz miała problemy to wyobraź sobie to zwierzę w akcji.Zwierzęta obojetne takie jakie ci przyjdą do głowy. zwierzę cecha cecha cecha zwierzę cecha cecha cecha itd. itd..... jak będziesz miała gotowe to rozwiązanie podam ci na gg potem podam ci numer bo nie chcę spalić tego testu dla innych pozdrawiam życzę milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Witaj Ronka to Ciebie z Naszą Rrenką chyba mylono :) Gratuluje sukcesu ... i dużo silnej woli ;) Neciu odezwij się ... zaczełaś brać lek ? bo się ..martwimy co u Ciebie ..... ❤️ Miłego dzionka wszystkim ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×