Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

a ja dzisiaj przetrwalam dzien nawet bez zadnych uspokajaczy (ostatnio ziolowe - persen i validol), chociaz mialam te okropne sciski w glowie i zawroty... a grzeska ja owszem połknę - dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuneczka
Imarika,hehehe juz lece po GRZESKA,kasiak500 a dla Ciebie mam tez kawe bezkofeinowa albo z mala zawartoscia kofeiny.Ale kusze tymi wafelkami,ja je wprost uwielbiam!!! bardzo mnie uspokaja ten wafelek,moze to dziwne ale tak jak papieros.Co do zasypiania to ja czasami wierce sie i wierce zanim zasne,okropne uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zle sie wpisalam i bylam pomaranczowa,ale beka!! kasiak500 Ty tez kochana sie poczernij mnie juz dziewczyny pouczyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam wielkie problemy z usypianiem - maz spi jak susel juz a ja z boku na bok i z boku na bok... a jak juz usne to nocy pobudka i tez lezenie... ale specjalnie dla mnie zakupilismy telewizor do sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!jak to dobrze wiedzieć ze nie jest się samym z tym problemem.Mam prośbę jeśli ktoś wie gdzie i do kogo w Krakowie mozna się zwrócić z tym problemem to proszę o namiary.czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,no,no imarika,masz dobrze.Ale wiesz co imarika ja kiedys ogladajac telewizje w lozku nigdy konca filmu nie moglam doczekac, oczy mig i sie zamykaly ale teraz juz tak nie jest.Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpirtunia
a ja wczoraj przespalam calą noc:) i niezmiernie się z tego cieszę , mam nadzieje ze moja nerwica zbliża się końca, staram się myślec pozytywnie i wyciszac:) to chyba pomaga, atakow paniki nie mialam już od ponad miesiąca:) biorę jedynie mydocalm, czy ktoras z was tez spotkala się z tym lekiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oczko111, bardzo bym chciala pomoc Tobie ale ja mieszkam nad samym morzem i niestety nie pomoge.Ale ty jest tak milo jak podczas terapi u psychoterapeuty,kazda cos dorzuci madrego i cos sie przyda.3maj sie nas ale moze inne dziewczyny sa z tamtych okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
Witam ludzie!!!!!!!!! już myslałam ze tylko ja mam ten problem Boże jak dobrze ze znalazłam tą stronke błagam pomózcie nie moge poradzić sobie z nerwicą [biore kupe leków} no i ze strasznymi napieciowymi bólami głowy tyle ze u mnie nie działaja nawet najsilniejsze leki p/bólowe odezwijcie sie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak jest i u mnie - film dziala usypiajaco - na moje szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeski dla mnie okropne
tak kusicie grzeskami a ja mam cukrzyceeeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
a bierzecie jakies leki napiszcie cos bo ja z bólu nie moge wytrzymac pewnie nastepny bezsenny wieczór mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydocalm??? a od czego jest ten lek?? magda s - a jakie bierzesz leki? bo u mnie napieciowy bol glowy tez jest czestym cholera przypadkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
Witaj biore seronil 40 mg afobam 0.5mg lorafen 2.5 mg spasmolin no i wszystkie p/ bólowe jakie sa na swiecie ale dopiero teraz wyczytałam o lekach które rozlużniaja miesnie szkieletowe musze isc do lekarza i poprosic o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak500
magda s a jakie uspokajacze bierzesz? mnie też często boli głowa ale jak narazie zwykłe p/bolowe wysatrczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
to wszystkie leki uspakajajace i przeciw depresyjne a mydokalm to lek rozluzniajacy miesnie szkieletowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
uspakajajace afobam inaczej xanax no i lorafen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
ja mam takie bóle i sztywność karku szczęka mi sie zaciska ze połamałam sobie zęby i to na przodzie to okrutny ból nikomu nie życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z lekow przeciwbolowych na ten bol glowy - dostepnych bez recepty pomaga tylko solpadeina musujaca - 2 tabletki na raz i prawie zawsze na jakis czas po bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
leżałm w szpitalu teraz czekam na rezonans i dopiero w wypisie wczoraj wyczytałam na co jestem chora w szpitalu nie bardzo ze mną gadali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
dzięki spróbuje bo mi nawet ketonal ani tramal nic kompletnie nawet na chwile nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to musza byc naprawde wielkie boe skoro ani ketonal a ni tramal nie pomaga... wspolczuje szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
czekam na ten rezonans i niech mi powiedzą na stówę co mi jest bo mam juz dosyc takiej wegetacji bo to nie jest zycie ,mąż cierpi dzieci ciągle pytają czego płacze mam juz tego dość pozdrawiam dzieki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
pozdrawiam wszystkich nerwowych i zmeczonych bólami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uszka do gory - trzeba wierzyc ze wszystko bedzie ok, a te bole to tyko ta nasza wredna nerwica - pozdrawiam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak500
magda s może po tym badaniu coś Ci w końcu pomogą, naprawdę współczuję tych bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpirtunia
mydocalm to lek rozluzniający mięsnie poprzeczne, w moim przypadku spięte barki od ktorych mam niemiloserne bole glowy..oczywiscie na tle nerwowym..moje lęki też zaczynają powoli ustępowac, czuje ze umiem panować nad nimi, tylko teraz mam jakis dziwny bol w mostku jakby ktos mi stanąl na piersiach i do tego kaszel mimo ze chora nie jestem..ktoras z was miala cos podobnego?? bol w klatce rozumiem ale kaszel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bol w klatce to normalka przy nerwicy, ja mam do tego klucie serca i kolatanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda s
ja tez mam kaszel który nasila sie wieczorem i dziwny posmak w gardle a czsami takie uczucie jakbym miała włoski na koncu języka w gardle wkurzające musze poprosic o ten mydocalm albo o myolastan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×