Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do zimna rosa autentyczna
kochana piszesz , cytuje twoje słowa " wypisuje takie głupoty. Mnie brakuje słów, dorośli ludzie ,żeby tak sie zachowywali."Przeciez ty te głupie głupoty sama napisałas !!!!to dlaczego brakuje ci słow ?? jako dorosła osoba wlasnie tos napisala , wiec sie nie dziw to była tylko twoja wypowiedz , twoje slowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zimna rosa autentyczna
a ze sie twoja wypowiedz podwoiła to nie nasza wina .ale fakt jest taki ze te bzdury pisal nie ktos inny tylko sama ty . Wiec nie miej zalu do innych ludzi , tylko sama destes winna tej calej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
po to sie zaczernia zeby takie cymbaly nie robily z geby dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
zmiencie płyte na nerwiczke a jak nie to przejdzcie na erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jakis jad sie tu wkradł co sie z wami dzieje jak wam sprawia ublizanie ludziom chorym na nerwice ( a nikomu tego nie życze) to powiem wam ze to wy jadowite pomaranczowe zmije nadajecie sie do psychiatry tylko ze dla was napewno nie ma lekarstwa bo na głupote go nie ma jak wogóle chore osoby mozna nazywac cpunami to0 jak sie dzisiaj cpuny nazywaja normalnie jestem w szoku odpieprzcie sie od mamunieczki tzn ze inteligentne ale chore osoby nie moga rozmawiac o seksie lub przezywać orgazmu???????????????????????????? jak chcieliscie pomaranczowe zmije wniesc tu troche zamentu to sie wam prawie udało ale to normalnie jest nie do pomyslenia jak mozna chorym ludziom ubliżać i to w taki bezczelny sposób prostaki bo nie wiem jak to nazwac masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ktos ma ochote sie na tym forum nabawic nerwicy to jego sprawa po co tu wogóle wchodzicie to jakies obowiazkowe forum czy jak ???????????????????????? bo normalnie nie kumam jak mozna byc takim baranem macie gula ze 40 letnia kobieta ma czas i ochote siedziec przy kompie i ma czasami ochote pogadac o seksie czy o swojej chorobie spadac stąd jak sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie ma jadowitych pomaranczowych żmij zycze wam z całego serca chociaz na jeden dzien nerwicy albo deprechy juz widze sznurek w waszych rękach nie rozumiem tego braku tolerancji i zrozumienia dlatego zmije zycze wam tego nie dały byscie rady tak jak my dajemy pozdrowienia mamunieczka trzymaj sie szacuneczek dla ciebie silna kobieto nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak odważnych pomarańczowych świn ????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj tyle jady masz magda s
Przedmiotem każdej sprawy honorowej jest obraza i jej honorowe zadośćuczynienie Pojęciem obrazy określamy każdą czynność, gestykulację, słowne, obrazowe lub pisemne wywnętrzenie się, mogące obrazić honor lub miłość własną drugiej osoby, bez względu na zamiar obrażającego. Uwaga: Pojęcie obrazy jest zatem ściśle podmiotowym pojęciem. I dlatego należy uważać za obrazę każde nawet najdrobniejsze zadrasnięcie miłości własnej obrażonego, słowem to wszystko, co on jako zniewagę uważa, nawet wówczas, gdy osoba druga będąca na miejscu obrażonego, nie czuła sie obrażoną. Na wszelki sposób winien jednak obrażony w takich wypadkach dokładnie i wyczerujaco uzasadnić. dlaczego czuje sie obrazonym. Obowiązkiem obustronnych sekundantów będzie w takich wątpliwych wypadkach w dyskusji wybadać wszystko co może wyjaśnić, czy zniewaga miała miejsce, czy też nie. Do wyrządzenia obrazy nie potrzeba zamiaru obrażenia. Sam fakt rozstrzyga. Jednakowoż zupełnie inaczej odpowiada obrażający przypadkowo, bez zamiaru, a inaczej obrażający z premedytacją (o czym niżej) Obrazą jest również powtarzanie i rozszerzanie wiadomości podanych przez trzecią osobę. Obrażony ma wówczas prawo wyzwać jednego i drugiego: obrażającego słownie i obrazę powtarzającego. Obrazy oczywiście nie zamierzone, drobnego znaczenia, np. obrazy przypadkowe, jak potrącenie, o ile natychmiast po ich wy rządzeniu zostaną sprostowane, usprawiedliwione, lub o ile nastąpi bezpośrednio przeproszenie - nie są obrazą, za którą obrażony mógłby żądać satysfakcji honorowej. Obrazy nawet ciężkie, spowodowane jednak nieporozumieniem lub omyłką (np. zniewaga czynna i błąd co do osoby), nie mogą być usprawiedliwieniem pojedynku. Wystarczy natomiast protokulame stwierdzenie nieporozumienia i przeproszenia. Czynna zniewaga w zasadzie nie nadaje się do postępowania honorowego, skoro właściwszym jest tutaj państwowy sąd karny. Wyjątkowo wówczas, jeśli czynna zniewaga spowodowana została bezpośrednią, poprzednią ciężką obrazą - może być przedmiotem dochodzeń honorowych. Każdemu człowiekowi honorowemu, który został czynnie znieważony, przysługuje prawo reagowania czynnego na zniewagę każdą bronią lub przedmiotem, znajdującym się pod ręką i zwrócenia go przeciw wszystkim osobom trzecim, które by mu chciały przeszkodzić w tym zamiarze. Uwaga: Niniejszy przepis odnosi się w pierwszym rzędzie do oficerów i członków armii. Zwyczaj ten niekoniecznie właściwy, jest niemniej zwyczajem przez wszystkich niemal autorów uznawanym (Anpelini, Kuhlbacher, Ristov i i.). Grożenie czynną zniewagą nie uprawnia jeszcze do czynnej reakcji. Większa lub mniejsza silą uderzenia niema znaczenia przy ocenianiu stopnia obrazy lub w razie obopólnej czynnej zniewagi, na przyznawanie praw obrażonego. Do zaistnienia zniewagi czynnej wystarcza zamiar. Dlatego zamierzenie się dla uderzenia przeciwnika jest już zniewagą czynną. Jeżeli jedna zniewaga pociąga za sobą drugą, należy przy ocenianiu ich wielkości oraz przy przyznawaniu prawa obrażonego, trzymać się następujących zasad: a) o ile obie zniewagi były jednej kategorii, należy przyznać prawa obrażonego temu, który pierwszy obrażony został; b) jeżeli obrażony, na lekką obrazę reagował zniewagą cięższą - należy obu przeciwnikom przyznać równe prawa; c) jeżeli obrażony na jakąkolwiek zniewagę słowną (wyjąwszy obrazy honoru obrażonego lub czci rodziny) reagował czynnie - stawia się w położenie obrażającego; d) jeżeli osoba obrażona na własnym honorze, lub honorze żony, matki, siostry, narzeczonej, ojca, brata lub innej szczególnie drogiej osoby, reaguje czynnie - natenczas zyskuje równe prawa z obrazicielem pierwszym. W zasadzie jedna zniewaga pociąga za sobą tylko jedną sprawę honorową. O ile zniewaga raz już między tymi samymi osobami została honorowo załatwiona i powtórnie wywołuje przez jej powtórzenie zajście - natenczas obrazę należy uważać jako prowokację, a osobę, która się jej dopuszcza, za prowokatora. Tego rodzaju sprawę należy przekazać władzom państwowym do ukarania. Przy obrazach zbiorowych decydują następujące względy: 1. jeżeli jedną obrazą słowną znieważono cale zrzeszenie (np. stowarzyszenie, rodzinę, korporację, klub itp.), wówczas wszyscy członkowie zrzeszenia, zdolni do działań honorowych losem wybierają spośród siebie członka, który imieniem zrzeszenia sprawę podejmie; 2. jeżeli jedna osoba została przez całe zrzeszenie obrażoną, natenczas może spośród członków tegoż wybrać osobę, która ma zrzeszenie zastąpić; 3. Jeżeli jedna osoba w jednym zajściu została obrażoną przez szereg osób, nie tworzących zrzeszenia, natenczas jak pod 2; 4. jeżeli jedna osoba w jednym zajściu znieważyła kilka osób nie tworzących zrzeszenia, wówczas pierwszeństwo w żądaniu satysfakcji przysługuje Wpierw obrażonemu, o ile zniewagi, są równorzędne. W razie przeciwnym najciężej, obrażonemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie nerwuski prosze
wyluzujcie nerwuski magda s i inne - Zastanowcie się dobrze , jako dorośli ludzie , co wy oprocz fatalnego slownictwa i jadu wnosicie tu na to forum?! --gdzie są wasze dobre maniery? --sposób zachowania się i traktowania innych. --dobre maniery zawsze wydobywają z człowieka tylko dobro, --a uwas ? ....tylko.. slownictwo typu odpie...sie , ku..wa mać itd . I TO MA BYĆ OD WAS PORADA DLA NAS CHORYCH NA TĄ PASKUDNĄ CHOROBE JAKĄ JEST NERWICA!! Wiecie co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Człowiek to brzmi dumnie, a jednak bardzo trudno być WAM człowiekiem. ALE NIGDY NA NAUKE NIE JEST ZA POZNO. pozdrawiam i wyluzujcie !!! mnie nie przeszkadza podpisywanie sie na pomaranczowo lub na czarno , nie wyzywam czarnych i nie zmuszam ich do koloru pomaranczowego , nich kazdy podpisuje sie jak chce , tylko z kultura prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzujcie nerwuski prosze
o i nastepna osobka bardzo kulturalna nazywa sie kierowniczka 13 , ktora zacheca do rozmowy "WON'' kultura 1 klasa tylko nasladujcie ją czrną madonne.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz normalnie szlak mnie trafia jak mozna no moje nerwy tez maja swoje granice sory ale nie wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie użyłam ani jednego wyzwiska typu kur .... pier.... itd ale wkurza mnie to jak ktos tak robi nie mozna tak my sie naprawde pocieszamy a inni zdrowi nie rozumieja tej paskudnej choroby wiec niech sie nie wypowiadaja nie do mnie te pretensje ale poprostu nie wytrzymałam czemu sie czepiaja tej mamunieczki co ona złego zrobiła?????????? to s ą ludzie zdrowi którzy sie tu wtrącają chca wniesc zamieszanie i nam ubliżać nie pozwole na to w brew pozorom jestem bardzo grzeczną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto nas od cpunek wyzywa od starych bab itp i caly czas jakies nauki i ze my jestesmy ordynarne przeciesz my miedzy soba rozmawiamy grzecznie i nie klucimy sie a tu ktos miesza miedzy nami jesli poruszamy jakis temat nawet sex to dla kogos jest to smieszne i robi zamieszanie jak tak mozna i my mamy byc cierpliwe mile i co jeszcze a kto pisze nie ujawniajac sie pomaranczowy wpis wiec co mamy myslec bronimy sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jakie my ćpunki znam gorsze cpunki ale juz ich nie ma szkoda ze są tacy którzy nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie pomaranczowe małpy dzisiaj nie ma nikt nic do powiedzenia nikt nie chce nam nawrzucać mamuśce naubliżać to dziwne pewnie dlatego ze piatek poszli cpac amfetamine albo inne gówno na bank dobrej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też pomarańczka
Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te zaczepki pomarańczowych małp.Ja też jestem w tej chwili pomarańczowa ale piszę tutaj w dobrej mierze. Zwróćcie uwagę, że \"one\" piszą te różne rzeczy żeby wam dokuczyć i wszcząć awanturę, szukają zaczepki.Najlepiej nie wracać na nie uwagi i nie komentować ich wypowiedzi. Wtedy zobaczą że nic tutaj nie wskórają i prędzej czy później odpuszczą sobie!!!! Gdy im odpisujecie, to one triumfują i się cieszą że udało im się osiągnąć zamierzony cel. Na innych topikach też zdarzają się takie sytuacje i wierzcie mi, najlepszą metodą jest ignorowanie tego typu wypowiedzi. Po jakimś czasie \"pomarańczki\" odpuszczają i znikają. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna rosa -autenyyczna
Jednym słowem szkoda slow. Któś ,kto ze mną polemizje jest naprawdę ograniczony, nie rozumie prostych sformułowań, aż nie moge w to uwierzyć , że są takie tępe umysly. Tabularaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego to zależy
Ja nie mam pojęcia od czego zależy , że jeden pseudonim jest pomarańczowy a drugi jest czarny.Osoba kryjąca się pod pomarańczowym jest na wstępie zdewastowana, pytam dlaczego?Czemu tu taka niezgoda panuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od tego
to zależy, że osoba mająca czarny nick ma własne hasło i jak pisze to wiadomo że to ciągle ta sama osoba. Pod pomarańczowy nick można się podszywać, bo nie ma hasła i w końcu nie wiadomo kto co pisze. Już nie raz się zdarzało, że ktoś się podszył pod jakiś pomarańczowy nick i pisał jakieś bzdury niby w czyimś imieniu. Zwróćcie na to uwagę.Z tego względu lepiej się zaczernić i mieć pewność że nikt się pod nas nie podszyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no magda s czarna wredna wydr
no magda s gdziesą czarne wydry dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję
Ja jestem osobą początkujacą na komputerze i pewnych rzeczy jeszcze nie wiem Ja zauważylam właśnie to podkladanie się pod czyjś pseudonim,na podstawie wpisów koleżanki, ktora wpisała swoj tekst,a po jakimś czasie ukazał się wpis pod jej pseudonimem. jeszcze raz dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem :) Dziś mam trochę problemów w domku i cały dzień nie mogę znaleśc sobie miejsca , ale musiałam wpaść zobaczyć co dziś u Was słychać i jak się trzymacie . A tu znów zamieszanie .. ręce mi opadły i smutniej mi się zrobiło .. Tak jak ktoś na pomarańczowo napisał .. ja nie lubie ignorować ludzi bo zawsze słucham lub czytam co mają do powiedzenia , ale z tego wynika że musze nauczyć się czegoś nowego ...ignorowania ! Mamunieczko jak tam Twoje dzisiaj samopoczucie ? bo pogoda nas dziś nie rozpieszczała .Gdyby nie padało to jeszcze można by wyrobić no i ciśnienie ! też masz z tym problemy ? Spokojnej nocki wszystkim Wam życzę 🖐️ Moze jutro będzie lepszy dzień i dzisiejsze problemy jutro będą tylko wspomnieniem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od tego
proszę bardzo. dodam jeszcze że aby się zaczernić, trzeba kliknąć w Preferencje. Dalej wybrać sobie nick i hasło i kliknąć potwierdzam. I to wszystko! Przy każdym kolejnym pisaniu po kliknięciu wyślij "komputer" poprosi o wpisanie hasła i dopiero po podaniu prawidłowego hasła, wypowiedź zostanie wysłana i wyświetlona. Kto pyta, ten nie błądzi! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też pomarańczka
Efka 43! Ja miałam na myśli, żeby ignorować wypowiedzi głupie i tych osób co szukają zaczepki i kompletnie im nie odpisywać!!! One robią to celowo. Nie wszystkie osoby mające nick pomarańczowy należy ignorować. Wiele osób na początku ma właśnie taki nick a później zmnienia na czarny.Mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej-raczej
odpowiedz mamunieczki o waleniu konia na jej nick rozwalil mnie na lopatki , niezle z ciebie suczysko mamunieczka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziękuję
kolejne dla mnie doswiadczenie.To prawda , kto pyta nie bładzi. Kiedyś zastanawiałam się dlaczego osoby pod pomaranczowym pseudonimem są zlę raczej odbierane, maja czesto jakiś niesmaczny komentarz,Teraz już wszystko rozumię . Pod pomarańczowymi wpisami też są osoby kulturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×