Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość liżesz dupeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
No nie! znow jakis nieproszony gosc wyzywa na forum!!! Xanaxik ja juz jestem:) dzisiaj obudzialam sie ppzno z racji tego ze rodzice wrocili w nocy wiec na nich czekalam a pozniej robilam herbate i jeszcze troche pogadalismy pozniej mialam druga wizyte u psychologa, no i wyszlo ze za bardzo jestem zwiazana z rodzicami i ze starcilam poczucie bezpieczenstwa będąc daleko od domu no i ze milosc mojego chlopaka mi nie wystarczala...i znow jestem w punkcie wyjscia czyli w domu rodzinnym ehhh u mnie slonko swieci naprawde mocno, oby tak najdluzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justah-witam. a niech wyzywa .trudno. wiesz-wiekszosc zaburzen bierze sie z utraty poczucia bezpieczenstwa i braku poczucia wartosci. zobaczysz-to ,ze jestes w domu nie jest \"szkodliwe\";)najbardziej szkodza nam nasze znieksztalcone mysli i pewnie to wyjdzie na terapi.potem popracujecie nad tym i poczujesz roznice:D slonko przecudne.ide na ogrodek.moze kwiatki z chwastow uwolnie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
witam bardzo nieliczne grono niestety. od popołudnia dręczą mnie dusznosci a poza tym szum w lewym uchu. czy to przy nerwicy normalne czy powinnam sie niepokoić nie wiem jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o klękajcie narody....przyszła sąsiadka i streściła mamie,jak to u niej w rodzinie wykryto kobiecie guza w głowie a lekarze stwierdzili,że budował si eokoło 20 lat wiecie co to dla mnie znaczy? woda na młyn!!!! więc chyba go mam i umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwinka
Akrod wiem co czujesz. ja kiedyś stałam w kolejce w sklepie i kobiet rozmwaiały o podobnych rzeczach . Wyszłam jak palantka żeby tylko nie słyszeć bo zatkać uszy byłoby głupio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny / przestancie bo i ja sie nakrecam ze cos z glowa mam caly tydzien zawirowania w tej glowie juz sama niewiem co myslec a jutro jade do senatorium i mam taka niechec co to bedzie jak mnie tak trzyma brak ochoty ale musze bo skierowanie nie oddalam odrazu i zabule jakas kare chyba ale tak jak sie czuje to brrrrr pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zdrowko-wypelnialam dzisiaj kwestionarusz kliniczny lekow/depresji.robie to okresowo od czasow nawrotu choroby.panicznie boje sie depresji.fuj....... ale do rzeczy-cyt.pytanie -punkt50-okresy oderwania od rzeczywistosci tak/nie -punkt60-poczucie oderwania od rzeczywistosci lub zamgleniatak/nie -punkt53-częste deja vu tak/nie pomyslalam o tobie. kwestionariusz podzielony jest na typy depresji/leku.w twoim przypadku wychodzi-lęk/depresja plata skroniowego.moim zdaniem odpusc ta padaczke!!!;) nie stawiam diagnozy tylko pokojarzylam twoje objawy:D nie ma tego w necie .niestety nie moge wklic linku. 🌼dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xanaxik czyli takie wyłączanie się z rzeczywistości to objaw depresji? ja ostatnio ciągle mam tak :zapatrzę się w jeden punkt i mogę tak godzinami,oczywiście przywołuję się do porządku ale przychodzi mi to z trudem,oczy jakby nie chciały się przesuwać...... napiszcie coś dobra kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim:) Musze sie pochwalic,ze czuje sie lepiej. Tabsy dzialaja,leb juz tak nie boli,jestem spokojniejsza i wyciszona. Lęki mam ale w mniejszym stopniu,poza tym jak nie jestem juz taka rozdygotana wewnątrz jestem w stanie nad nimi zapanowac.To raczej niepokoje... pozdrawiam wszystkich cieplutkol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
Hej! dzien dobry! pozdrawiam kazda/ego? :) Tak trzymaj Szramka! Na zachete dla kazdej/ego fragment tekstu piosenki: Sztywny Paj Azji, Nie zmienie swiata "Nie zmienię świata, nie zmienię. Nie mam żadnych złudzeń. To nie uda sie nikomu. Choć rewolucje są dla ludzi. Nie zacznę nowej wojny. I nie zakończę starych. To wszystko jest utopią. I śmieszne są zamiary. Ale mogę zmienić sie sam I mogę zmienić Ciebie. Możemy zmienić nasz dom. By było nam jak w niebie." dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
ha ha ha oczywiscie nie Sztywny Paj lecz Pal! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) akrod-tak ,depresja/leki moze /gą dawac takie objawy.sama sie zdziwilam .wczesniej nie interesowalam sie tym tyko odp -NIE.wiec nie zapamietalam tego. jest tez -latwosc dekoncentracji -problemy z utrzymaniem koncentracji. torelo-;) szramka-ciesze sie:D:D.oby tak dalej! stres -stop-🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a zarazem do milego zobaczenia za 3 tygodnie jade do senatorium choc w glowie mam zamet ale nie poddaje sie pozdrawiam was wszysykich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
trzym sie Kierownico!! :) badz grzeczna i sluchaj sie lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się za bardzo pochwaliłam - zaczęła mnie boleć głowa i już się denerwuję,że to coś złego:( I znowu tył głowy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ide na zebranie rodzicow bleeeeeee.....tam to dopiero potrafi mna trzepac.wkurze sie jak tak bedzie bo ostatnio jest ok i nie mam ochoty na atrakcje.😭 trzymac kciuki prosze:D szramka-blagam!!!!!!odpusc sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm😠to ja tu kciuki karze trzymac a tu nikogo nie ma;) wrocilam i NIC MI NIE BYLO!nic a nic!:D:D:D bosko! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Xanaxik! nic ci nie bylo na zebraniu bo ja trzymalam kciuki:) szramka dobrze ze sie lepiej czujesz a ten bol glowy to moze na zmiane pogody, ja tak mam srednio co 4 dni haah a potrafi mnie naprawde bolec! bylam drugi raz u psycholog i caly czas rozmawialysmy ale zastanawiam sie jak dalsze spotkania bedą wygladac? za kazdym razem ja ede opisywac to samo ze sie zle czuje ze mam stany chyba depresyjne zenie wiem co bede w zyciu robila ze wrocilam do polski i znow jestem w punkci wyjscia, ze nie wiem co z moim związkiem bo sie od tego ataku paniki wszystkiego boję ze sie po prosu boje zycia!! powiedzcie jak u was wyglada psychoterapia bo ja nie wiem czy moja jest taka jaka powinna byc? babka psycholog jest podobno fachowcem, na portalu widzialam dobre opinie o niej.. milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dzień miałam taki że zmeczona fizycznie jestem co chyba dobre jest. duszności tylko mam okropne. słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
ponawiam pytanko sprzed kilku dni do Olciaaa!!!!!!!:)moze jak wejdzie na forum to przeczyta Olciaaa!!! mam jeszcze pytanie o ten magnez dożylnie, czy moglabys dokladie napisac jak powinno wyglądac skierowanie na magnez dozylnie. chodzi mi o to co jest dokladnie napisane na skierowaniu, wiesz moj lekarz rodzinny czasami jest nie kumaty i moze nie wiedziec w ogole o co chodzi przeczytalam tez na necie ze to musi byc jakies konkretne stezenie magnezu chyba 20% aha i co z glukozą ile ma jej być ??? czy ten magnez pomaga na dlugo??? no bo jak sie skonczy podawanie to w jakims czasie chyba znow są jakies niedobory??? Olciaaa npisz prosze bo ty jestes specjalistką farmaceutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozdówka ode mnie dla wszystkich Szramka bóle głowy szczególnie z tyłu są od napiętych mięśni karku i szyji. Napiete mięśnie skracają swoją długość i rozszerzają swoje pole podrażniając lub zwężająć światło tętnicy szyjnej, (to niw wychodzi na doplerach) i wtedy są bólw głowy i wiele objawów związanych z głową, np, zawroty głowy, ściskanie głowy, uczucie ciężkości, gorszy wzrok itd, to jest dowód na niedotlenienie mózgu. Najlepiej rozluźnić te partie mięśni poprzez basen , masaże i terapię manualną, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
witojtcie ludziska! brawo Jagoda45, na 99.99% masz racje, moze to bedzie pociecha dla strapionych...Pewnie znacie Desiderate, prawda? Znacie? No to posluchajcie! :D Desiderata Przechodz spokojnie przez halas i pospiech i pamietaj, jaki spokój mozna znalezc w ciszy. O ile to mozliwe, bez wyrzekania sie siebie, badz na dobrej stopie ze wszystkimi. Wypowiadaj swoja prawde jasno i spokojnie i wysluchaj innych, nawet tepych i nieswiadomych, oni tez maja swoja opowiesc. Unikaj glosnych i napastliwych, sa udreka ducha. Porównujac sie z innymi, mozesz stac sie prózny lub zgorzknialy, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie. Niech twoje osiagniecia, zarówno jak i plany, beda dla ciebie zródlem radosci. Wykonuj swa prace z sercem, jakkolwiek bylaby skromna; ja jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu. Badz ostrozny w interesach, na swiecie bowiem pelno oszustwa. Niech ci to jednak nie zasloni prawdziwej cnoty. Wielu ludzi dazy do wznioslych idealów i wszedzie zycie jest pelne heroizmu. Badz soba, zwlaszcza nie udawaj uczucia, ani tez nie podchodz cynicznie do milosci, albowiem wobec oschlosci i rozczarowan ona jest wieczna jak trawa. Przyjmij spokojnie, co ci lata doradzaja, z wdziekiem wyrzekajac sie spraw mlodosci. Rozwijaj sile ducha, aby mogla cie oslonic w naglym nieszczesciu. Nie drecz sie tworami wyobrazni. Wiele obaw rodzi sie ze znuzenia i samotnosci. Obok zdrowej dyscypliny badz dla siebie lagodny. Jestes dzieckiem wszechswiata nie mniej niz drzewa i gwiazdy, masz prawo byc tutaj. I czy to dla ciebie jest jasne czy nie, wszechswiat bez watpienia jest na dobrej drodze. Tak wiec zyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek on ci sie wydaje. Czymkolwiek sie trudnisz i jakiekolwiek sa twoje pragnienia, zachowaj spokój ze swa dusza. Przy calej swej zludnosci, znoju i rozwianych marzeniach jest to piekny swiat. Badz pogodny. Daz do szczescia. dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah23
Torello podobają mi sie te rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rady cudne,ale zastosuj je w życiu......mówię,rzecz jasna,o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
Akrod, mam pytanie? :) a robisz czasem jakies wypieki? jak robisz, to juz wiesz wszystko! :) po prostu wez "przepis" i zrob to! tak jak z ciastem, che che. a ze czasem wyjdzie zakalec? no coz, najwazniejsze to miec apetyt na ciasto, a za ktoryms razem na pewno wyjdzie! kumasz? :D osattecznie moze byc zupa pomidorowa, jak nie wypiekasz... che che che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torello
Akrodku, a ztym patrzeniem w jeden punkt tez tak mialem... najwazniejsze to cos robic: zajac rece, umysl, oczy, jednym slowem - zmysly, zeby nie siedziec bezruchu, bo dostaniesz... hemoroidow!!! :D:D:D Pozdrowko cieple!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torello...jesteś WIELKI!Chociaż osobiście bardzo lubię zupę pomidorową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×