Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

❤️ to tylko w naszym topicu takie bledy wyskakuja!!!! gdzie indziej mozna pisac normalnie!!! czy ktos moze to naprawic???????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki. nigdy w życiu moim całym nie miałam tyle na glowie co teraz. po prostu na nic nie starcza mi czasu. mam dosc takiego życia i ciagle na cos nie zdązania. Ale plusem wielkim jest to, że po nerwicy śladu nie ma. to chyba sposób jest. ale ja już nie mam sił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie za długo i za dużo tu piszemy...i nie wyrabiają.... ale proszę - przecież w końcu po to zakładali tą kafeterię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zdrówko...kurde - wiesz że naprawdę tak jest.... Ja ostatnio odpuściłam trochę i mam ją spowrotem:) Wróciła "moja przyjaciółeczka" od siedmiu boleści...ale dzisiaj jak już pisałam biorę się za robotę - trudno ...jeżeli ciągłe zapieprzanie jest ceną za normalne w miarę życie - to będę to robic dopóki mi sił starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wczoraj zglaszalam nasz topik do \"naprawy\".nie bylo sensu nic pisac bo wszystko i tak znikalo.... widze ,ze mod_K cos testowal czyli dzialali w naszej sprawie:D buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zdrowko: to bardzo dobrze ze masz tyle na glowie, tak jak pisalas wtedy nie ma objawow nerwicy! bo zajecie to najlepsze lekarstwo!!!! zycie jest za krotkie by marnowac je na nic nie robienie!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znerwicowany
No i wyszło na moje;) zmiana na diazepam :) Zalecze tylko to cholerne przeziębienie(niby temeratury nie mam-maks 37.3, chociaż czasem i 36.1 :D, ale jestem niesamowicie osłabiony, głowa jak z ołowiu, ehh. ) i zmniejszam dawki. Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znerwicowany trzymam kciuki! dasz rade! koniecznie pisz jak ci idzie! zdrowko -tzn.ze ani razu nie zawiesilas sie?to dobrze.moze teraz przestaniesz szukac padaczki;) itp.. zreszta znam ten bol.kiedys ciagle czytalam ksiazke lekarska.....i wszystko mi pasowalo!a jak sie balam!brrr buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitastogi
Chetnie poznam ludzi z Gdanska chorych na nerwice lękowa:)mam 31 lat i 8 lat choroby za soba !!piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widać że coś naprawiają chyba:)...mam nadzieję że poprawią działanie tej strony bo coraz mniej jest wpisów.... Wszystkim życzę miłego i \"beznerwicowego\" wekendu. Trzymajcie się cieplutko i oby pogoda była dobra....bo od tego deszczu to też można dostać depresji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asertin
Jestem nowa na tym topiku...Ale chciałam powiedzieć, że od wielu lat mam nerwice, co dużo później się dowiedziałam, że tak to się nazywa... Nic mi nie pomagało, w końcu już byłam tak załamana i popadłam w depresję...i wtedy lekarz przepisał mi Asertin 50. Brałam przez rok. I muszę powiedzieć, że to jedyny lek który mi pomógł:) Przestałam go brać parę miesięcy temu, żeby sprawdzić czy sobie poradzę bez leku... No i w sumie radzę sobie...tzn w wakacje nie było prawie żadnych objawów nerwicy. Ale boję się teraz, że jak w szkole przyjdzie stres to wszytko się wróci... Puki co, żyję z nadzieją, że jednak się nie wróci;) Czy ktoś z Was też brał Asertin? Jeśli tak to pomogło Wam? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah
Witam wszystkich! dawno mnie nie bylo na forum ale achodzilam tu i czytalam wiadomosci wasze. No ja znow mialam dzisiaj dziwny napad niepokoju brrr nie lubie tego wyszlam na miasto z rodzicami i jak juz wychodzialam z domu to widzialam ze nie bedzie dobrze, wiec po okolo godzinie ja pojechalam do domu a oni jeszce cos tam kupowali na miescie, ehhh i jak tu normalnie zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) 🌼 dawno tu nie byłam, kto mnie pamięta? ... ❤️ jestem ... i czytam chociaż nie zawsze piszę ...:) 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosi24
Ja z nerwicą mecze sie juz 2lata.Cały czas mam bóle z lewej strony chyba serca,wydaje mi się,ze umieram i tak to trwa a ja juz sobie rady z tym nie daje.Wszystkie wyniki mam dobre,ekg miałam robione w chyba z 10 razy i ok i cały czas to samo.Nie biore leków tylko od czasu ataku afobam,brałam też serocite to mi wogóle nie pomagało9 było po tym jeszcze gorzej,brałam hydroxyzynium pomagało do czasu.Pomocy!!!A wy jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asertin
stres-stop - Dziękuję;) rosi24 - rozumiem Cię, ja to też przeszłam różne badania i nawet leżałam w szpitalu...Wyniki były dobre, wynikało z nich, że nic mi nie jest. Z jednej strony się cieszyłam, ale z drugiej byłam przydołowana, że nikt nie potrafił nazwać po imieniu mojej przypadłości... Niby nie byłam chora na nic poważnego, a objawy nadal mnie męczyły...to bardzo przygnębiające;/ Chodziłam na terapie do psychologa, ale pani psycholog widząc w jakim jestem stanie (nie miałam już chęci do życia i wszytko było mi obojętne) stwierdziła, że sama terapia nie pomoże i zleciła mi iść do psychiatry. I brałam ten Asertin "na stałe". Aż w końcu po roku zażywania tego leku, objawy przeszły:) Pamiętam, że przedtem, brałam różne leki tzn "uspokajające, czy tam wyciszające" np. Persen, Belergot, jakieś krople, syropy i takie tam różne inne...ale takie zwykłe leki na stres nie pomagają... A Asertin jest dość silnym lekiem psychotropowym na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
a choruje ktos na nerwice zoladka???? ja t chyba mam, ciagle boli mnie brzuch a wynika sa ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt2
witam wszystkich, zapisałam się na turnus w centrum terapii nerwic w mosznej, dziś nie brałam afobamu, od czasu jako go ograniczyłam zaczęła mnie boleć glowa - myslicie ze to z powodu ogrniaczenia afobamu czy też jest to kolejny objaw nerwicy. Jutro mam wizytę u psychiatry ale zastanawiam się co mu powiedzieć skoro nie brałam leków które mi przypisał, czy może ktoś z Was był na terapii w Mosznej? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt2
xanaxik dziękuję bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mnie jeszcze ktoś pamięta?dwa tygodnie bez kompa i bez internetu oj działo się tu przez ten czas byłam u psychologa..... no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mnie jeszcze pamięta? dwa tygodnie bez kompa!!! jak bez ducha pozdrawiam wszystkich(zanim zacznę biadolić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justah
ja pamietam:) pierwszy raz u psychologa bylas/ jak bylo? co powiedzal? ja dawno tu nic nie pisalam ale zagladam czesto i czytam, u nie bez zmian, czyli raz lepiej raz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×