Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

DO LULEK Przepraszam cie bardzo ale to ja sie najpierw pomyli艂a bo mia艂o by膰 bez przerwy tylko tak jakos mi sie wystuka艂o .......nie wiem kiedy bedziesz wierze ze masz nadmiar obowiazk贸w ale jak b臋dziesz m贸g艂 i tu zajrzysz to przeczyta艂am wszystko dosz艂o prosze o kontakt na NK wyslij mi swoje namiary ....pozdrawiam .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulek
OSTATNI WPIS AGA81. JESLI MASZ TO ,TO GRATULUJE,JESTEM PEWIEN ,ZE NIE BEDZIESZ ZALOWAC CZASU ,PIENIEDZ?.jA cI ZYCZE WSZYSTKIEGO NAJ. DO CHERUBINKA;to jest absolutnie Twoj wolny wybor,kupic ,czy nie,czytac ,czy nie.Na temat mojej choroby moglbym Ci opowiadac calymi dlugimi jesiennymi wieczorami i nie starczylo by czasu.Dlatego prosilem o bardziej bezposredni kontakt z zainteresowanymi,a nie na forum.Znalazlem sie na tej stronie ,tylko dlatego ,ze mialem troche nudy i klinelem w panik atac,zobaczyc ,co sie z ludzmi dzieje.Po kilku postach zdecydowalem napisac,bo wierze ,ze moglem pomoc podajac namiary na te ksiazke.Jesli tak wierzysz w psychologow i psychiatrow,to odpowiedz mi tylko na jedno pytanie.;W JAKI SPOSOB ONI CIE LECZA ? ANO W TAKI SAM JAK TO POGARDLIWIE MOWICIE,NASTEPNA KSIAZKA O ZMIANIE MYSLENIA. TO JEST DOKLADNIE SPOSOB PSYCHOLOGOW,PROSTOWAC CI MYSLI. A W JAKI ONI SPOSOB TO ROBIA,TO CI ODPOWIEM;PRZEKAZUJA CI WIADOMOSCI,KTORE SAMI NABYLI NA STUDIACH W ROZNYCH KSIAZKACH,W ROZNYCH BIULETYNACH.I NIC WIECEJ.JEDNI SA LEPSI DRUDZY GORSI.NIE OTWIERAJA CI GLOWY I CZEGOS TAM NAPRAWIAJA,PRZESTRAJAJA.NIE,TYLKO PROBUJA WPLYNAC NA TWOJA PODSWIADOMOSC.I NIC WIECEJ. WIESZ KTORY BEDZIE LEPSZY? /TEN KTORY BEDZIE UMIAL TOBA LEPIEJ I DLUZEJ STEROWAC. BO DOBRY PSYCHOLOG TO TAK JAK DOBRY ADWOKAT,CZYM DLUZEJ TRZYMA W SWOICH REKACH ,TYM JEST LEPSZY TA KSIAZKA B YLA BESTSELLERM W KREGACH PSYCHIATROW I LUDZI ,KTORZY MIELI OKAZJE JA PRZECZYTAC.TRZEBA BYLO TYLKO ZAJZEC I DOWIEDZIEC SIE KTOZ TO TAKI ,TEN BARRY. OSTATNI WPIS ,BO NASTAPILA JAKAS DZIWNA SYTUACJA.;WY PROSICIE O POMOC,JAKAKOLWIEK,JA NIESWIADOM CO MNIE CZEKA,PROBUJE COS DLA WAS ZROBIC,A WYCHDZI ,ZE MUSZE ODPIERAC ATAKI.PARANOJA. MIMO WSZYSTKO ,ZYCZE WAM ,WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO,POWROTU DO NORMALNEGO SWIATA,TAK JAK MNIE SIE TO UDALO,A JAKIM SPOSOBEM,TO JUZ KAZDEGO OSOBISTY INTERES.POZDRAWIAM ps.do LKJH I BIANKA I DO KAZDEJ ,KTORA SIE ZDECYDUJE NA KONTAKT ZE MNA to zajrze tu jeszcze pare razy i jeli macie takie zyczenie to podajcie namiary.Do bianki juz wyslalemm email,ale cos chyba nie tak z tym adresem. moge rowniez zadzwonic,jak wolicie.pozdrowionka dla tych ,ktore potrzebuja

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lulek juz pisalam ze nie korzystam z pomocy psychiatry i psychologa bo istnieje prawdopodobienstwo ze nie mam nerwicy.Na stuprocentowa diagnoze mam zaczekac do dnia w ktorym do pracy nie wroce.... W osrodku mam dwoje 16latkow ktorzy cierpia na nerwice l臋kowa.Maja terapie indywidualna z nasza p.psycholog i grupowa.Chodza na nia od prawie roku i efekty sa naprawde widoczne.Pozwolilam sobie na tel.do mojej kolezanki wlasnie tej psycholog z ok.30lstazem.Jak jej powiedzialam o twoich rewelacjach to nie obraz sie wysmiala cie:/Tak jak ja stwierdzila ze ksiazka moze wspomoc walke z ta choroba ale NIE WYLECZYC.Uwazam ja za naprawde dobrego fachowca pomogla juz wielu ludziom i normalne jest ze wierze jej a nie tobie.Nie jedna osoba z nerwica przeczytala ta rewelacyjna ksiazke i co???i g...za przeproszeniem.Jasne pozytywne myslenie odpieranie czarnych mysli i inne bla bla bla tylko dlaczego l臋ki dalej codziennie powracaja???dlaczego w dalszym ciagu jest tylu ludzi ktorzy sie zmagaja z ta choroba???PO PRZECZYTANIU TEJ KSIAZKI!!!Nie wiem jaki masz w tym interes ale masz...ja cie juz \"zlustrowalam\"i uwazam ze ostro cos krecisz.Zal mi tylko dziewczyn a zwlaszcza Bianki bo dziewczyna naprawde cierpi krzyczy o pomoc a ty \"okreciles sobie ja wokol palca\"robisz jej zludne nadzieje bawisz sie jej kosztem w \"uzdrowiciela\"wykorzystujesz zamiast powiedziec\"Laska znajdz naprawde dobrego psychologa idz na terapie sprobuj przynajmniej rok sie jej trzymac i na wlasnej skorze przekonaj sie czy ci pomaga czy nie\".Nie ty radzisz przeczytanie ksiazki wpierajac jej ze cudowna moc slow zawartych w tych madrosciach uzdrowi ja.Tylko musi przeczytac od deski do deski.To co robisz jest chore i wstretne:-o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ps... \"Leczenie nerwicy mo偶e by膰 prowadzone na trzy sposoby: psychoterapia, farmakoterapia oraz specyficzna forma psychoterapii, jak膮 s膮 rozmaite techniki relaksacyjne. Cz臋sto wszystkie formy leczenia stosuje si臋 艂膮cznie, jednak najistotniejsz膮 z nich jest psychoterapia. Dlaczego? Ot贸偶 jak ju偶 przeczyta艂e艣 wcze艣niej, istot膮 nerwicy jest intrapsychiczny konflikt emocjonalny. Objawy tego konfliktu cz臋sto (nie zawsze) mo偶na likwidowa膰 przy pomocy takich 艣rodk贸w jak benzodiazepiny i ich pochodne (silnie uzale偶niaj膮ce) lub leki przeciwdepresyjne. Leczenie farmakologiczne nale偶y traktowa膰 jedynie jako kr贸tkotrwa艂膮 interwencj臋 w stanach skrajnego l臋ku (niekiedy gro藕nego dla 偶ycia, np. w stanie paniki). D艂u偶sze przyjmowanie benzodiazepin i pochodnych prowadzi do uzale偶nienia, za艣 po odstawieniu lek贸w l臋k i inne stany nerwicowe przybieraj膮 na sile. Najskuteczniejsza w walce z nerwic膮 jest psychoterapia, kt贸ra mo偶e by膰 prowadzona kilkoma metodami: terapia nastawiona na wgl膮d w konflikt psychiczny (np. terapie psychodynamiczne), terapia behawioralna, kt贸ra pomija wgl膮d ma za艣 na celu zmian臋 niew艂a艣ciwych zachowa艅 (np. desensytyzacja w nerwicy objawiaj膮cej si臋 fobi膮), terapia poznawcza, kt贸rej celem jest korygowanie zaburzonego postrzegania siebie i 艣wiata (np. prowadz膮cego do odnajdowania w nim zagro偶enia), terapia grupowa prowadzona r贸偶nymi metodami, cz臋sto nastawiona jedynie na udzielanie wsparcia. Techniki relaksacyjne (w艂a艣ciwie stosowane) maj膮 co najmniej dwa rodzaje zastosowa艅: profilaktyczne - zapewniaj膮 higien臋 psychiczn膮, kt贸ra mo偶e Ci臋 uchroni膰 przed rozwojem nerwicy, je艣li jeste艣 stale wystawiany na sytuacje, kt贸re mog膮 by膰 czynnikiem wywo艂uj膮cym, terapeutyczne - pozwalaj膮 zmniejszy膰 lub ca艂kowicie zlikwidowa膰 stres oraz l臋k, co daje Ci chwil臋 wytchnienia i pokazuje Twojej psychice, 偶e mo偶na 偶y膰 inaczej, co sk艂ania j膮 do pokonywania problem贸w.\" Wiesz Lulek z kim mi sie kojarzysz???z \"uzdrowicielem\"ktory twierdzi ze majac raka nalezy odciac sie od medycyny nie dac sie zoperowac nie przyjmowac chemioterapii tylko udac sie do \"Harrego z Tybetu\"(chlopaki nie placza\")ktory poglaszcze po glowie karku udach i powie\"jestes zdrow\"...Zastanawiam sie wciaz jaki ty masz w tym cel bo to co wypisujesz mija sie z checia pomocy:-o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
http://www.pampers.pl/spiezdrowo/gallery_view.php?type=photo&id=3255 Zglosilam mojego synka do konkursu pampersa.Mozecie oddac swoj glos na niego???Bedziemy z Kacperkiem b.wdzieczni:)Link najlepiej jest wkleic w gg wejsc na strone oddac glos i zatwierdzic go na swojej poczcie.Gdy Kacper zdobedzie 50 glosow otrzyma duza paczke pampersow:) Zbieram sie na jazdy brrrr....:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no u mnie tez...tylko ciekawe czy jest cieplo, niedlugo wychodze wiec mam nadzieje ze pozytywnie sie zaskocze:) gdyby nie to myslenie o chorobach to bylo by super pozdrawiam, milego dnia:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Samo czytanie ksi膮偶ek owszem mo偶e pom贸c, ale przede wszystkim trzeba tego chcie膰 i uwierzy膰. ja pr贸bowa艂am r贸偶nych sposob贸w, ksi膮zek, homeopatii, bioterapii i innych, ale najlpeiej i w 100% pomog艂 mi psycholog i tego w艂asnie wam polecam. Bo trzeba pogada膰, wyplu膰 z siebie wszelkie problemy, my艣li, kt贸re nas m臋cz膮, nauczy膰 si臋 odbiera膰 swoje l臋ki, ws艂uchiwac si臋 w siebie. Ja ju偶 mam spok贸j i wiem, z臋 do tego nie wr贸c臋:) Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
lulek napewno przysz艂o ale to poczta mojej c贸rki a ona jest w szkole jak wr贸ci to przeczytam ale jesli tu predzej zajzysz to podaje ci numer na kt贸ry mozesz zadzwoni膰 oczywiscie jesi to nie jest zaden k艂opot 0507747115.pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej wszystkim. daawno mnie nie by艂o i 藕le mi z tym. sko艅czy艂am niedawno praktyk臋, kt贸ra poch艂on臋艂a mi ka偶d膮 minut臋 mego 偶ycia. i wiecie, ze w czasie jej trwania czu艂am si臋 ok. raz mia艂am wy艂膮czenie 艣wiadomosci ale chyba z powodu nawa艂u pracy nawet si臋 nie przej臋艂am. A praktyka si臋 skonczy艂a, ropocz臋艂y normalne studia i wiecie co? przez ostatnie 3 dni 8 razy mia艂am wy艂aczenie 艣wiadomosci!! nie wiem czy mam zacz膮c sie ba膰 czy po prostu m贸j m贸zg odpocz膮艂 sobie od pracy i kiedy mam chwil臋 wolnego on znowu zaczyna.. w weekend by艂am w domu tylko z tat膮 a 偶e mia艂 gryp臋 i 藕le si臋 czu艂 to nic do roboty i gadania nie mia艂am w domu. no i te odrealnienia nachodzi艂y. mieszka艂am ca艂e praktyki sama w wynaj臋tym mieszkaniu i by艂o ok. jak praktyki si臋 skonczy艂y ja zaczynam si臋 ba膰 i wog贸le. kochane, kochani to nerwica?? pozdrawiam wszystkich strauszk贸w i ca艂kiem nowych forumowicz贸w:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do chieronimka
wiesz ty tak kazdemu doradzasz , taka jestes wszechwiedzaca tylko sama sobie nie potrafisz pom贸c! zalecasz terapie i psychologa , a czemu sama nie zaczniesz sie porzadnie leczyc??? tylko tu na forum piszesz ze nie radzisz sobie ! nie pisz ogolnie o dziewczynach bo kazda ma wlasne zdanie i glowe na karku od myslenia ! proponuje zebys jednak ty skorzystala z porad dziewczyn i psychologa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
1. Pojedynek z nerwic膮 A. Polender 2.Autosugestia. jak mysle膰 pozytywnie- Anselm Grun OSB 3.L臋k i depresja Shirley Trickett 4.Jak przesta膰 si臋 martwi膰 i zacz膮c 偶y膰 D. Carnegie 5.Pot臋ga optymizmu A.L.McGinnis 6.Jak zwycie偶y膰 depresj臋 Serafino Falvo 7. Jak pokona膰 depresj臋 Dr. Archibald Hart 8.Depresja przyczyny objawy jak sobie radzi膰 bez lek贸w M. Sara Rosenthal 9. Pokona膰 l臋k- Lavinia Plonka 10.Spok贸j od zaraz Paul Wilson czytala ktoras z was te ksiazki ??? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 LULEK
DO CHERONIMKA MOWILEM OSTATNI,ALE JAK MNIE NAZYWASZ OSZUSTEM,TO MUSZE JESZCZE RAZ KLIKNAC. GDYBYS ZADALA SOBIE TROSZECZKE TRUDU I PRZECZYTALA MOJE POSTY,TO MOZE BYS NIE PISALA TAKICH IDIOTYZMOW.OD SAMEGO POCZATKU,POWIEDZIALEM ,ZE CHYBA MAM SPOSOB NA TE WASZE LEKI I W KTORYMS TAM POSCIE PODALEM NAMIARY,ABSOLUTNIE NIE MOWIAC ,ZE MUSISZ KUPIC.SUGEROWALEM ,ZE TO NAJLEPSZE WYJSCIE.,ALE OD SAMEGO POCZATKU POWIEDZIALEM ,ZE JESLI KTORAKOLWIEK ZECHCE ZE MNA POGADAC,TO JESTEM DO USLUG.ZA DARMO,BEZ ZADNYCH OPLAT,Z CHECI POMOCY TYM CO CIERPIA NA TO DZIADOSTWO.PO PROSTU POGADAC,A ZE PRZY OKAZJI MOZE MOGLBYM POMOC , TO ZA TO ZOSTALEM OKRZYKNIETY OSZUSTEM. TO TY SIE STARASZ PRZEWODNICZYC NA TYM FORUM,TY KTORA JESTES POSREDNIO PSYCHOLOGIEM I MASZ ZNAJOMA,KOLEZANKE,OBOJETNIE KOGO TAM TY NAWOLUJESZ DO WIZYT,DO DLUGOTRWALEJ TERAPI, I CO JEST NAJGORSZE ZE WSZYSTKIEGO TO WMAWIAC DZIEWCZYNA,ZE TAK MUSI BYC I TRZEBA SIE POGODZIC I Z TYM ZYC NIC BARDZIEJ POKRETNEGO .KAZDY PSYCHOLOG POWTARZAL MI TO PRZEZ LATA. DLATEGO TU JESTEM,ABY POWIEDZIEC WAM ,ZE TO JEST ABSOLUTNA BZDURA.WYJSCIE Z ATAKOW PANIKI JEST MOZLIWE I TO PROSCIEJ NIZ SIE KAZDEJ WYDAJE. TRZEBA MIEC TYLKO TEN KLUCZ,ABY PRZESTAWIC MYSLENIE.PROSTE,A WYDAJE SIE NIEMOZLIWE. TA KSIAZKE TEZ PROBOWANO ZMARGINESOWAC(pewne grono)PONIEWAZ ZOSTAL ODTAJNIONY SPOSOB,WCZESNIEJ ZNANY ZAPEWNE TYLKO TYM ,KTORZY POKONCZYLI STUDIA W TYM KIERUNKU I DOILI KASE Z TAKICH JAK MY. JESLI ZAS CHODZI O KSIAZKI,TO PROSZE BARDZO.PODAJ MI JAKIS KONTAKTOWY ADRES,A JA CI ZAPAKUJE CALA MOJA KOLEKCJE,ROZNYCH TYTULOW ZWIAZANYCH Z TEMATEM I WYSLE CI JE ABSOLUTNIE ZA DARMO.BEDZIESZ MIALA CZYM ZABLSNAS NA GRUPOWYCH SPOTKANIACH. DO WSZYSTKICH ;Z TYM NIE TRZEBA ZYC,MOZNA WSTAWAC USMIECHNIETYM KTO SIE ZDECYDOWAL NA KSIAZKE TO DOBRZE,A KTO CHCE POGADAC ZE MNA ,JESTEM GOTOW,ALE JUZ NIE W TYM MIEJSCU. POZDRAWIAM

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
2.Autosugestia. jak mysle膰 pozytywnie- Anselm Grun OSB 4.Jak przesta膰 si臋 martwi膰 i zacz膮c 偶y膰 D. Carnegie ja czytalam i polecam:) PS;okresik nadszedl:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciekawaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaM
"TRZEBA MIEC TYLKO TEN KLUCZ,ABY PRZESTAWIC MYSLENIE." ale kazda z nich ma inny i inny zamek

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulkowa
LULEK popieram twoja wypowiedz !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 lulkowa
lulek nie istnieje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do chieronimka czy ty TROLU nie potrafisz czytac czy cos z toba jest nie tak???wyraznie napisalam ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze nie mam nerwicy tylko dlugotrwaly stres i NIE POTRZEBUJE poki co wizyt u psychologa czy psychiatry!!!Niech to dotrze wreszcie do ciebie!!!:-o Lulek w zadnym wypadku nie przewodnicze tu(szefowa jest stres-stop:p ;) )i nie chcialam cie obrazic a na pewno nie bylo to moim celem.Oszukiwaniem w twoim przypadku nazywam to ze odradzasz dziewczynom wizyte u psychologa i psychoterapie!!!!ze dla ciebie jedynym madrym leczeniem jest przeczytanie ksiazki!Jestem ciekawa czy autorem tego cuda jest jakis psycholog czy psychiatra i czy tez odradza inne metody leczenia nerwicy tj.terapie!Bo jesli tak to taki z niego dobry fachowiec jak z koziej doopy trabka!Stwierdzilam ze zaczekam na efekty u dziewczyn jakie wystapia po przeczytaniu tej ksiazki i dlaczego nie kontaktujesz sie z Bianka???przeciez dziewczyna podala ci juz nawet swoj nr.tel.!na objecywaniach skonczyles???poszlo to za daleko???dziewczyna wrecz blaga cie o pomoc a ty co???\"do widzenia\"???:-o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
\"JESLI ZAS CHODZI O KSIAZKI,TO PROSZE BARDZO.PODAJ MI JAKIS KONTAKTOWY ADRES,A JA CI ZAPAKUJE CALA MOJA KOLEKCJE,ROZNYCH TYTULOW ZWIAZANYCH Z TEMATEM I WYSLE CI JE ABSOLUTNIE ZA DARMO.BEDZIESZ MIALA CZYM ZABLSNAS NA GRUPOWYCH SPOTKANIACH.\" daje ci namiary na mnie pakuj mi ksiazki na poczte mgb6-27@o2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktowa艂 przeciez wie z moich wpis贸w ze potrzebuje pomocy lulek jesli jeste艣 dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wysl艂a膰 smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczyta艂es mojego numeru ? ca艂e forum juz go przeczyta艂o tylko ty nie zauwarzy艂es czy co ? Jednak pozost艂e dziewczyny nie sa tak 艂atwowierne jak ja znowu zrobi艂am z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktowa艂 przeciez wie z moich wpis贸w ze potrzebuje pomocy lulek jesli jeste艣 dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wysl艂a膰 smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczyta艂es mojego numeru ? ca艂e forum juz go przeczyta艂o tylko ty nie zauwarzy艂es czy co ? Jednak pozost艂e dziewczyny nie sa tak 艂atwowierne jak ja znowu zrobi艂am z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Te偶 mi sie tak wydaje ze lulek nie istnieje bo by sie juz ze mna skontaktowa艂 przeciez wie z moich wpis贸w ze potrzebuje pomocy lulek jesli jeste艣 dlaczego nie zadzwonisz jesli ten telefon jest dla ciebie zadrogi to mozesz przeciez wysl艂a膰 smsa i podac mi twoje namiary na NK ....... siedze tu jak idiotka i czekam czy nie przeczyta艂es mojego numeru ? ca艂e forum juz go przeczyta艂o tylko ty nie zauwarzy艂es czy co ? Jednak pozost艂e dziewczyny nie sa tak 艂atwowierne jak ja znowu zrobi艂am z siebie idiotke ......... pozdrawiam was dziewczyny ....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do chieronimka
ty przy kompie spisz ?? ty nie wiesz sama co piszesz , dobrze mowilem ze tobie jak ktos cos powie ze nie masz nerwicy tylko stres to juz tak myslisz. jeszcze takiej chorej osoby jak ty to nie widzialem na forum. nie masz wlasnego zdania !! i kie艂bie we 艂bie !! nie wypowiadaj sie na tym forum bo az zal dupe sciska! jestes psudo psycholozka , wszystko wymyslasz to twoja wyobraznia jest za bardzo pobudzona!! a jazdy to masz ale w domu sama ze soba!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
no chieronimko zauwazy艂as ze wszystko poda艂am mu jak na tacy a on si臋 nie odzywa jesli ju偶 na poczte na interie nie mo偶e ze mna z艂apac kontaktu to ma przeciez numer telefonu a sms nie jest zn贸w taki drogi ..........chetnie bym z lulkie porozmawia艂a tyle nadziei robi艂 a tu od wczoraj nic ..... lulek prosisz o kontakt zainteresowane dziewczyny a sie nie odzywasz jak to mamy rozumie膰 .....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dlaczego tak atakujesz chieronimke przeciez kazdy ma prawo do w艂asnego zdania jesli ci nie pasuj膮 jej wpisy po prostu nie czytaj ich .....jestesmy tu po to zeby wzajemnie sie wspierac , doradzac , pocieszc a nie do艂owac niegrzecznie z twojej strony ......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×