Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość POZDROWKA.......
joanna joanna-widzimy cie ale klimaty beznadziejne na forum:O nie gniewaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO CHIERONIMKA zjezdzaj stad mendo!!!Gdybys miala CIUT inteligencji zauwazylabys ze piszac psycholog o moim mezu urzylam czegos takiego\" ...\"a teraz zjezdzaj do nauki a nie na forum ktore cie nie dotyczy! POZDROWKA....... bardzo dobrze ze to wkleilas DZIEKI:) stop-stres jeszcze doczekasz sie sukni slubnej i tego miodu zobaczysz:) Joanna Joanna widze cie widze:):):)to przeze mnie te cale beznadziejne klimaty i TROL na forum przerpraszam:( Mialam dzis tylko jedna godz.zamiast 2 jazdy.Non stop gasl mi silnik choc cofanie na miescie wyszlo mi niezle nie wpakowalam sie pod cysterne no i kaleki nie rozjechalam a to sukces:)ale jestem jeszcze troche rozkojarzona i zmeczona:(Jedyne co dobre w tym dniu ze piszemy sobie z mezem slodkie smsy mam nadzieje ze kryzys jest juz za nami i teraz bedzie tylko sielanka:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
mi też ale to nie wina forum tylko ten topik ma za dużo stron i dlatego przerabiałam kiedyś takie długie i przy 2 tys stron juz sie wogóle pisać nie dało i nam moderator pousuwał na naszą prośbę jakieś 2/3 stron :P :D Byłam dzisiaj u okulisty jak sie można było spodziewać - wszystko ok jedynie co to mi się lekko wada pogorszyła [ o jakieś 0,25 w każdym oku] ale cały czas przy kompie wiec nie ma się co dziwić byłam już u optyka i zamówiłam szkła i idę w piątek to mi wymieni całe dno oka miałam DOKŁADNIE przebadane = wszystko ok nie ma żadnych ucisków na nerwy, czyli dobrze bo gdyby były mogłoby podejrzenie jakiegoś guza zachodzić ciśnienie nawet oka mi pani mierzyła i też luz a oczy to mnie bolą od bólu głowy , bo jak bardzo boli głowa to wtedy mi ciśnienie w oku rośnie i boli a co jeszcze ? pani dr zauważyła u mnie tik nerwowy oczu że podobno za szybko i za mocno nimi mrugam także tegoooo jutro albo w piątek idę z wszystkimi wynikami do rodzinnego i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
Mi tez zamula ale to nie wina forum tylko za dużo stron tematu i dlatego :) Byłam dzisiaj u okulisty jak sie można było spodziewać - wszystko ok jedynie co to mi się lekko wada pogorszyła [ o jakieś 0,25 w każdym oku] ale cały czas przy kompie wiec nie ma się co dziwić byłam już u optyka i zamówiłam szkła i idę w piątek to mi wymieni całe dno oka miałam DOKŁADNIE przebadane = wszystko ok nie ma żadnych ucisków na nerwy, czyli dobrze bo gdyby były mogłoby podejrzenie jakiegoś guza zachodzić ciśnienie nawet oka mi pani mierzyła i też luz a oczy to mnie bolą od bólu głowy , bo jak bardzo boli głowa to wtedy mi ciśnienie w oku rośnie i boli a co jeszcze ? pani dr zauważyła u mnie tik nerwowy oczu że podobno za szybko i za mocno nimi mrugam także tegoooo jutro albo w piątek idę z wszystkimi wynikami do rodzinnego i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
bo pracę mam taką, że od 7 do 15 non stop :O no a w domu też niestety bo dorabiam pisząc prace mgr plus trochę neta i tak średnio 12 godzin dziennie przy komputerze no ale krótkowidzem jestem od 10 lat także że wzrok może mi sie pogarszać to mnie okuliści uprzedzali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
a własnie powiedzcie mi - czy któraś z was też cierpi na bóle i zawroty głowy ? bo z tego co czytam to u Was raczej te napady lęku tzn duszności, uscisk w klatce, drżenie rąk, pocenie się itd ja nigdy nie miałam ani ucisku ani duszności drżenie rak i pocenie jak najbardziej ale mi najbardziej dokucza głowa właśnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Joanna - u mnie bole glowy zdarzaja sie rzadko, najczesciej wtedy gdy, mam ciezki ,stresujacy dzien Powinnas sobie robic przerwy od kompa, brac pod pache meza i wyjsc na spacer:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa77
Joanna Joanna - mnie żadko głowa boli ale dretwieje mi twarz tak dziwnie jakby mi ktoś cos zalozył i sciskal, okropność. Też byłam u okulisty i wszystko ok. Tez długo siedze przed komem i może to wszystko od tego ...... jeszcze do tego duszności i lęki, ile bym dała zeby to wszystko minęło. Wczoraj znow mialam atak duszności, oczywiście panika jeden validol, neospazmina znów validol nie moglam oddychać, potem placz i minęło ........... :-( :_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Joanna ja tez mam bole glowy i zawroty!procz innych objawow oczywiscie.Dusznosci tez sie zdarzaja:(Mam do ciebie pytanie.Mowisz ze piszesz prace mgr zastanawiam sie czy nie dorabiac sobie w ten sposob.Z jednej strony jest to troche nie etyczne no ale to juz kwestia sumienia przyszlego magistra poza tym od przyszlego roku chce isc na studia podypolomowe wiec nie wiem czy znajde czas ale poki co...Gdzie dawalas ogloszenia ze napiszesz komus prace???pewnie przede wszystkim uczelnie a poza tym oglaszalas sie gdzies jeszcze??? Zycze wam dobrej spokojnej nocy kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys( jakies 8 lat temu moze) stwierdzona migrene, jak poszlam na studia bole sie zmniejszyly moze to tez zasluga lekow ktore przyjmowalam...ale nieraz tez miewam bardzo ostre, szczegolnie jak sie zdenerwuje,albo wiem ze czeka mnie ciezki dzien wtedy budze sie z bolem glowy do Joanna a z jakiej dziedziny piszesz ludziom prace mgr?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Joanna
Chieronimka --> uffff ;) tzn nie że się cieszę że Ty też masz zawroty ale już sie bałam że to jednak nie objaw nerwicy [mimo, że mój neurolog powtarza mi to do znudzenia] tylko pewnie jakiś guz albo inny pieron [ wkręcam to sobie mimo że wszystkie badania temu zaprzeczaja :P ] co do pisania prac = piszę na praktycznie każdy temat, ale większość oczywiście nt ekonomiczne ;) ostatnio pisałam nawet o posadzkach antypoślizgowych hehe chociaż powiem Wam, że już nie biorę wszystkiego jak leci :P wybieram te proste tematy i takie, na które potem łatwo zdobyć materiały skąd mam klientów ? zaczęło sie przypadkiem w sumie - napisałam 1 znajomemu a potem poleeeeeeciało i teraz mam na luty do napisania 4 prace a 16 osobom musiałam odmówić bo jest to fizycznie niemożliwe :D :D ale bardzo dobrze można zarobić , także jak ktoś ma smykałkę do tego to polecam sumienie mam czyste i wyrzutów żadnych nie mam, gdyż o to moim zdaniem powinna martwić sie osoba, która mi napisanie pracy zleca ja tylko wykonuję określoną usługę za określoną kwotę pieniężną, i tyle ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka -kolka
Osoby, które poszukują wzmocnień przede wszystkim w innych ludziach, określane są jako zależne. Strategia „aktywnej zależności” przejawia się w niespokojnym i nieustannym poszukiwaniu stymulacji, społecznej aprobaty, podziwu ze strony innych. Towarzyskie i kapryśne zachowanie tworzy pozory niezależności, ale w rzeczywistości pokrywa ono lęk przed autonomią i samotnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka -kolka
Wiecie, jak człowiek ma, tak jak ja, 75 lat, to powinien pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze, nigdy nie marnuj okazji do zjedzenia darmowego posiłku. Po drugie, nigdy nie marnuj okazji pójścia do toalety. Po trzecie, nigdy nie marnuj erekcji, bo rzadko się zdarza... – mówi Frank Farrelly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Joanna na tematy ekonomiczne glownie tak??:P heheh no bo wiesz ja na 5 roczku jestem:) Ale prace mysle sama napisac, nie wiem ja to bedzie bo jeszcze nie zaczelam,ale chyba czasu mam jeszcze troche. Dzis mi sie kompletnie wstac nie chcialo, na dworzu pada, cala noc snily mi sie krzyki, pogoda za oknem do kitu bo pada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaanowi
DO JOANNA JOANNA: Mi strasznie dokucza głowa. Ogólnie bóle głowy, zawroty, dziwne uczucie pustki w głowie (tak z przodu), uczucie ścisku i inne dziadostwa. Występują tak na zmiane, nie wszystkie na raz... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres-stop ja tez na 5 r.myslalam ze mam dosc czasu.Potem sie okazalo ze trzeba jednak sobie 2tyg.urlopu z roboty wziazc na pisanie z ktorego zostalam sciagnieta do pracy po 3 dniach.Zasuwalam podwojne dyzury bo wszyscy w ramach protestu\"rozchorowali\"sie:-oWracalam po 22 po16godz.uzerania sie z dzieciakami ktore preensje o wszystko mialy(ten wiek)i jechalam z tym koksem.O 2 nad ranem nie wiedzialam juz o czym pisze...Maz(wtedy chlopak;) )pisal na kompie a ja mu dyktowalam.On dokonczyl zdanie a ja juz spalam w szmatach i tak przez 2 tyg.To byl KOOOOSZMAR:(ale udalo sie;)Jednak z dobrego serca bo cie lubie radze ci wziazc sie juz powoli za pisanie bo mozesz za pozno sie obudzic i bedziesz zapingalac jak ja czego ci nie zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej:(no ja bym chciala juz zaczac mam juz materialy na 1 rozdzial,ale zawsze najgorzej zaczac:)ale moze jakies pierwsze zdanka sobie na razie odpuszcze i zaczne od razu od rzeczy pisac i moze jakos poleci... no ok to robie sobie postanowienie od jutra zaczne, przygotuje sobie dzis ksiazki i chociaz postarm sie jutro troche nabazgrolic w wordzie:) Za oknem nawet sie nie przejasnie a ja musze za godzine wyjsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam i mi wcielo wrrr:-o Moja praca mgr to\"Prostytucja nieletnich w latach 90tych w aspekcie kryminologii w woj.slaskim\"(moglam slowa pomieszac)w kazdym razie chcialam pisac ogolnie o prostytucji nieletnich ale moj promotor chcial zeby bylo ciekawiej i bylo.Nie dosc ze w latach 90tych.nie bylo tak jeszcze glosno o tym procederze to jeszcze mialam obszar zamkniety w jednym woj.i nie bylo zbyt wiele ksiazek na ten temat.Koszmar.Ankiety robilam wsrod moich wychowankow(tyle szczescia)i kolezanek zeby tylko charakter pisma byl inny haha...Kolezanka dala prace do napisania i wyobraz sobie ze najpierw zaplacila wstepne 1000zl facet ja zrobil w balona napisal jej pare rozdzialow po terminie i dziewczyna miala poprawke we wrzesniu:-oCiagle zastanawiam sie nad tym dorabianiem przez pisaniem takich prac tylko w bibliotece pedag.\"wisze\"jeszcze pare ksiazek...Gdzies sa wpakowane w pawlaczu w pudlach i po przeprowadzce tak leza tam. Masz racje najtrudniej jest zaczac ale potem idzie jak woda.Jak jeszcze masz duzo materialow to mozesz wode lac ze hej;) U mnie tez za oknem brzydko.Leje i ogolnie jest ponuro.Znow od paru dni mam bole glowy.Masakra:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Dziewczyny ja zwariuję sama ze sobą ...już normalnie nie wiem co mam ze sobą zrobić...byłam na badaniach dna oka - nic nie wykryli specjalnego - czyli wynik ok.... bałam się jak cholera ...no więc wczoraj wróciłam trochę spokojniejsza. Ale od dzisiaj znowu mnie kłuje lewa pierś przy dotyku...oczywiście cały czas ją miętoszę żeby wyczuć czy mam jakiegoś guza czy nie.... i sama już nie wiem....teraz pewnie mnie boli już od tego miętoszenia... Idę do ginekologa w przyszłym tygodniu i poproszę o usg - znowu będę umierać ze strachu..... i tak kooor... do usr..ania. Czy to możliwe żebym sobie wmówiła takie kłucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiuni spokojnie kochana!!!Sama sobie\"wszywasz\"to wszystko sama sie nakrecasz!masz to samo co ja tylko ja sie wynikow boje jak cholera i nie moge przelamac sie i zrobic badania.Na bank jestes zdrowa jak ryba to wszystko to nerwobole NERWICA i nic wiecej!!!!poloz sie wypij jakies ziolka lub wez cos na uspokojenie i sprobuj wmawiac sobie ze jestes zdrowa a twoje podejrzenia to twoj wymysl.Bedzie dobrze zobaczysz glowa do gory!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Joanna ja też mam te same dolegliwosci mam w głowie karuzele nieraz mi sie nawet wymioty przydarzyły do tego szumy w uszach otepienie ogłupienie tak jakbym nie mogła głowy utrzymac na karku do tego jeszcze wiele innych dolegliwosci ......pozdrawiam cie i wszystkie inne dziewczynki .....dzień dzisiaj do kitu wzięłam betaserc i torekan i propranolol iranigast nafaszerowałam sie lekami na kazda dolegliwosc a i tak mnie neka ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzy Stevens
ksiuni- ja wprowadziłam u siebie zero samobadania! Bo tak jak Ty z jednym byłam u lekarza uspokoił mnie to znalazłam sobie /wymacałam/ coś innego. Można oszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×