Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

no to z 15.34 jest w czesci tym co chcialam wkleic . sorki w te wczesniejsze nie wchodzcie , wyglada na to ze troche sie tu uczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
iiyma, nie wyszly Ci te kwiatki :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
A Wy się czegoś boicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 72
Dziewczyny czy od nerwicy serca można dostać zawału ? Naczytałam się mnóstwo o symptomach zawału i teraz je mam . MaM dość już tej zdechłej nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
a co to jest nerwica serca? skąd taka fachowa nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co beznadziejo wyszlo cos z tych moich pieprzonych kwiatkow? a tak pozatym to tak , balam sie , nagle bez powodu zaczynalam sie bac i byl to taki lęk potworny trudny do okreslenia ale smierc nie byla taka straszna to tak jak apokalipsa swiat winnym wymiarze, nierealny bedacy zagrożeniem, i pod wplywem tego lęku zaczynalam sie dusic , nogi odmawialy poslyszenstwa, zoladek chcial wyjsc gardlem, a serce chcialo rozbic klatke piersiowa. od kiedy biore leki nie pojawilo sie to paskudztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
do iiyma taaaa wyszły Ci te kwiatki:) ja się boję wszystkiego, jestem jak mysz pod miotłą, a lęk paraliżuje mnie do tego stopnia, że nie potrafię normalnie funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
iiyma co powoduje u Ciebie lęk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
iiyma, byłaś u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
iiyama, małomówna się zrobiłaś, długo trzeba czekać na odpowiedż od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
a może Ty nie masz czasu? te swoje kwiatki tworzysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja..........
kończe, cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u psychologa nie bylam, mam nadzieje tam byc.kwiatkow juz nie tworze rozloscilam sie na nie i rozczarowalam , mialo to byc prosciej. juz was kwiatkami nie mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze wieczorem pogadamy, teraz domownicy sie schodza i jestem zajeta . dozo papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba nerwica
pozdrawiam was wszytskie dziewczyny,pamietajcie co by sie nie dzialo,nie dzieje sie bez przyczyny...szkoda,ze nie moge was bardzije poznac,ale mam tak zapchany czas,ze ledwo co starcza na cokolwiek,wiec pojawiam sie na moemnt tylko.Wlasnie wzielam sobie validol,zobaczymy,jakos do stycznia musze dotrwac do tej pierwszej wizyty u lekarza.buziaki dla was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku wreszcie jestem miałam od wczoraj spieprzony komputer ,ale mój synuś jest dobrym fachowcem i pozbył się wirusa.Widzę ,że był troll i od beznadziei powiało chłodem.Dzisiaj juz zaliczyłam zebranie i do domu doszłam oczywiscie z asystą ,ale doszłam hura.......Jutro mam zebranie u córci i ubieranie w szkole sali na mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski gdzie wy wszystkie?Ozdrowiały czy co?Basiu wszystkiego najlepszego z okazji imienin ,zdrowia ,zdrowia i życia bez N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie czy okropna potliwosc i brak tchu to nerwica moze byc ?mam problemy generlanie ze soaba mam zaburzenia odzywiania teraz miesiaczka zatrzymala sie od dwoch miesiacy ale wydaje mi sie z et apotliwosc i ten brak tchu moze przejsc juz wlasnie w nerwice biore seronil !generlanie bardzo sie denerwuje wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko czy byłaś u lekarza i robiłaś badania?Takie dolegliwości moze powodować wiele innych chorób.Może to być nerwica ,ale nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko bardzo dziękuje za meile ...🌼 Jestem podekscytowana bo już niedługo synek wraca ...a przed chwilą poszła moja przyjaciółka ...ciastka mi kupiła nawet z lukrem ! żeśmy so pogadały :) znów czuje że miałam psychoterapie i czuje podładowane akumulatorki ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć dziewczynki, pozdrawiam was wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Wpadłam tylko na chwilkę, sprawdzić co słychać i muszę wracać do swoich obowiązków. Skończyło się moje zwolnienie, więc i pracy zawodowej w domu :( doszło. Trzymajcie się i niech N ucieka od nas jak najdalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×