Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

🖐️ Pipuś narazie dobrze ale wczoraj po południu plywałam jak po morzu chodzi mi o zawroty strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia,a co robisz na te zawroty?czy mialas kiedys takie zawroty i dopiero po upadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
Zgredku miły,musisz byc bardziej optymistyczny,bo dziewczyny nie lubia smutaskow! a pomysl,gdzies przeciez czeka na ciebie ta jedna,jedyna...bo znajdziecie sie prawda,nie watpisz w to chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to jutro trwa już dość długo. Poprostu mi się już nie chce. Jestem zmęczony. chyba ide przespać kolejny olewczy dzień. a dzisiejsze słońce (poświeciło może z pół godzinki) mnie denerwowało. Przez nie mam jeszcze większy dół. Poprostu brak celu. brak energii, brak wszystkiego. Nawet mi się nie chce nic poczytać, ani pooglądać pudła (tv), nawet w klawisze nie za bardzo chce mi się stukać. Poprostu beznadzieja która za długo trwa. Dobra nie truje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
mam pytanie odnosnie zawrotow glowy ,czy zazywal ktos lek,pewnie pomyle nazwe-betarec-czy jest skuteczny? waham sie czy wykupic,bo jest drogi.prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego leku-przykro mi ,nie moge pomoc.ale moze wejdz w google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie kaplica ide se na komunalnym M1 bez kuchni wykupić - kawalerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek a jakie masz cisnienie ,miewasz za wysokie ,jakie mialas najwyzej? czesc Lidiuszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia,najwyzej mialam 160/110,ale to ze 2 lata temu.A teraz mam 105/58 w spokoju,a w nerwach w gornej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore na nadcisnienie leki.tylko jestem teraz spokojniejsza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
ten lek to BETASERC,neurolog przepisal mi go przeciw zawrotom,ale kosztuje prawie90zl ,dla mnie to spory wydatek,dlatego chcialam sie dowiedziec,czy ktos go zazywal,czy jest skuteczny,bo jak nie... to szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek zaraz dostaniesz gumowym mlotkiem! Nie damy Ci sie smucic od tego jestesmy!...a tak powaznie to nie siedzw domu ,idz do pracy tam przynajmniej jest z kim pogadac ,poklocic sie i zajac mysli ,najgorzej jest sie zaszyc w domu..... kaska pewnie masz na myslli betaserc -lek na szumy uszne ,zawroty na tle zaburzen blednika......otoz ja go bralam na samym poczatku N kiedy bylam na etapie lekarzy, badan..dotalam go od audiologa ,bralam rok nic a nic nie bylo lepiej bo zwyczajnie nie bylo powodow aby mi go dawac.....nerwicowych zaburzen rownowagi czy zawrotow nie leczy!!!!!!ja go dostalam na szumy uszne -u mnie sa rodzinne z niewiadomych przyczyn ale w tamtym okresie byly nie do zniesienia z tego co czytalam ludziom z zaburzeniami blednika itp.tez betaserc malo daje wiec nie wiem jak on dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam super kawał, ale z góry uprzedzam że są bardzo brzydkie niecenzuralne słowa , a wykropkowywać mi się ich nie chce. Chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam najwyzej 150/95 a zwykle mam 120/75-80 a kiedys na pogotowiu jak mi dali podczas ataku jakis lek to mi spadlo w domu do 85/58 i znow ladowalam na pogotowiu bo wogole czulam sie jakbym niezyla tak sie kolowalo w glowie i bylam jak walnieta w leb! od tamtego czasu juz nmie jezdzilam na pogotowie bo stwierdzilam ze sa nienormal\\ni dajac mi takie leki jak dla zawalowcow z mega nadcisnieniem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek to masz niskie cisnienie -swiadczy o tym ta dolna wartosc..gorna podnosi sie przy nawet niewielkim wysilku albo pod wplywem emocji ,najwazniejsze ,ze dolna nie rosnie wysoko wg mnie to faktycznie fobia bo nie masz podstaw aby tak czesto mierzyc...wystarczyloby co kila dni...ale lepsze to niz jezdzenie na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie należy denerwować kobiet przed i w trakcie okresu? Gość chciał rozweselić żonę przeżywającą właśnie TE DNI, zadając jej pytanie: Ile kobiet, ze stresem przedmiesiączkowym, jest potrzebnych by wymienić przepaloną żarówkę? Odpowiedź żony brzmiała: - Jedna! Tylko jedna! A wiesz DLACZEGO? Ponieważ jest jeszcze ktoś w tym domu, kto wie JAK wymienić przepaloną żarówkę! Wy, mężczyźni byście się nawet nie zorientowali, że jest PRZEPALONA! Siedzielibyście w ciemnościach TRZY DNI, zanim byście zrozumieli co KURWA jest nie tak! A jeśli to już zrozumiecie, to nie jesteście w stanie znaleźć w domu zapasowej żarówki, pomimo tego, że od 10 lat są ZAWSZE w tej samej szafce! A jeżeli już stałby się CUD i w jakiś niewytłumaczalny sposób znajdziecie w końcu te pierdolone żarówki, to przez dwa jebane dni problemem nie do pokonania będzie POSTAWIENIE KRZESŁA pod żyrandolem i WYMIENIENIE tej PIERDOLONEJ ŻARÓWKI. Kolejne DWA kurewskie dni zajmie wam ODSTAWIENIE tego jebanego KRZESŁA z powrotem na miejsce! A w miejscu gdzie stało, i tak na podłodze zostanie pierdolony, PUSTY, ZGNIECIONY KARTONIK po wkręconej, nowej żarówce bo wy nigdy kurwa NIE POTRAFICIE po sobie posprzątać! Gdyby nie my, to byście do usranej śmierci brnęli po pachy w śmieciach, i dopiero gdyby zginął wam PIERDOLONY PILOT OD TELEWIZORA, zatrudnilibyście pod hasłem: \"AKCJA RATUNKOWA\" całą pierdoloną armię do tego jebanego sprzątania! I TAK KURWA DO ZAJEBANIA! CAŁE ŻYCIE Z KRETYNAMI i tu nastąpiła chwila ciszy po której mąż usłyszał: - Przepraszam kochanie, o co pytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska33
Rrenka-dziekuje za info,potwierdzilas moje przypuszczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×