Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Zgredek ja ci dam
pochalastac sie tepym nozem ! a kogo ja bede tu czytac co?? ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ammarylis: a mogę prosć jakieś podpowiedzi KPiR będe sam prowadził narazie -> narazie się ucze co i jak vzytam ksiązki. Ale z tym czytaniem to różnie bywa. Zależy co mnie napadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie. Jeden facet na forum i tyle fanek. To mnie wykańcza. Na studiach same baby. W moim (ex)duszpasterstwie głównie dziewczyny.W domu piesek-suczka i dwie kotki. I nawet na forum jak się trafi facet-rodzynek to zaraz tłumy wielbicielek. Co za życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a kto to co tak podsyła mi serduszka hę ? nie chce mi się szpiegować bo jeszcze sie kolorowo pod domem zrobi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek prowadzenie własnej działalnosci nie jest trudne .Dobry poradnik i napewno dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke: ano widzisz. same fanki TYLKO fanki. prawie żadnego pozytku hehehehe. (nie bić, wytłumaczyć) fanki fankami a ja tu i tak sam kwitne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek, gdyby nie ta paskuda nerwica, to pewnie Ada by już dawno w pociąg wsiadła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ada pewnie zajęta :) z tego co tu na forum widzę :0 Ale jeśli nie to jade po nią hihihih najwyżej mnie szlag trafi po drodze. I we worek i do piachu będzie mniej problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera Właśnie zarwałem fotel. chyba za ciężką mam dupę. hehehe przynajmniej będzie jednego grata mniej w pokoju jutro na śmietnik poleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie to meskie
Zgredku-'jak nie,to pojade po nia'-pieknie i romantyczne.ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pociągiem nie jeżdziłam już 10 lat.Ale mam ochote gdzieś sięprzejechać.Zgredek czekaj na dworcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz Zgredek :D Poza tym tęskniłeś za pisklakami, więc Ada z przychówkiem jak znalazł ;) I jeszcze urlopy nad morzem możecie spędzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko o krople L72 czy są drogie?Byłam dzisiaj u nas w aptece ,ale na tej wsi poza sezonem nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke przy moich dzieciach Herkules by wysiadł ,a co dopiero znerwicowany Zgredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgreded ty masz znowu doła z powodu samotności.Zobaczysz trafisz jeszcze na swoją połówke.Na faceta 31 lat to przecież jeszcze nie stary kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiałem się wlec telebajkami. nie raz się robiło szaloną jazde po polsce z mamuśką tego nie zapomnę jest 4 nad ranem a tu się domofon wścieka. mówię co jest do cholery i ruszam tyłek z wyra. Dowlokłem się do domofonu i wsłuchawce słysze mamuśke. Padło jedno konkretne zdaje koniec spania ubieraj się mamy za 20 minut pociąg. :) ja nadal spiący nie wiem o co chodzi i mówię że rano do roboty ide. Ona że to nie jej problem :) że załatwie se zwolnienie. No to ubrałem się i zlazłem cały czas nie wiedząc o co biega. Mamuśce się zachciało pojeździć sobie po rodzince po znajomych. W pociągach przesiedzieliśmy 23 godziny i 55 minut :) To to jest pryszcz. Nasjlepsze było jak dojechaliśmy do Bytomia. Poszl;iśmy do jej brata na herbatkę. Oczywiście on wielkie zdziwienie. Zdążyliśmy może wypić 3/4 szklanki a mamuśka m,ówi że spadamy bo zaraz bedzie telebajka do Gliwic. I wyszło na to że pół polski zjechal;iśmy żeby sobie wskoczyć do kilku osób na pół szklanki herbaty heh. Ale kiedy to było ..... (jakieś 2 lata temu ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porąbanym kurorcie pewnie 25 ,tu wszystko jest droższe niż w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek to ty musisz mieć szaloną mamuśke,ale przynajmniej się nie nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777: wotel już jest po młotkowaniu. teraz sobie czeka na wywalenie na smieci. Wiesz ile miejsca sie zrobiło ?? A Herakles był cieńki :). Sie pochwale Dawałem sobie rade z maluchami z ADHD. nie boje się maluchów. Zresztą nie raz szyderka z tego była :) Zresztą to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i chyba tak zrobie .Dzisiaj na zebraniu szukałam telefonu w torebce i kiedy wywaliłam moją torebkową apteke to moja koleżanka stwierdziła -Boże to ty masz naprawde nerwice.Nie pytałam co myślała ,że mi jest .Jeszcze bym się zestresowała niepotrzebnie.I zobaczcie jak to jest często jest u mnie w domu a cholera nie wierzyła ,że mam N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek ADHD to ma u mnie chyba cała trójka ,albo odemnie im się udzieliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada7777: to dobrze że Ty nie widzisz mojego plecaka :) Ale ja w nim jedną przegródkę jako aptekę. I tak do mnie ludzie łazili po coś zawsze po sie pocieli, bo im łeb rozsadzza, bo ciśnienie za wysokie, bo coś tam. Zawsze jak był gdzieś wypad to ja się w doktorka bawiłem. Jak trza było zeszyć to zeszyłem :) a co. I tak już zostało się wszyscy nauczyli że u mnie w plecaku zawsze coś mam z medykamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×