Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witam wszystkich ponownie, u mnie narazie brak ateków paniki, choć złe samopoczucie zwane depresją nadal mi towarzyszy buu, jak pisałam leków nie biore z powodu komplikacji na mojej zbyt wrażliwej po wypadku trzustce, ale może rzeczywiście powinnam się wybrać do dobrego lekarza, który przepisze mi leki nie zagrażające mojej trzusce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek nie wytrzymalaś to wzięłaś lek i nie obwiniaj się o to tylko połóż się do łóżeczka i wycisz się:) Punca nic się nie chce? Bo zima wraca i ma być coraz zimniej:( A już nastawiłam się na wiosne.Nie bądź zła na siebie,dzisiaj nie wyszłaś to może jutro będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Zgredek,ale się narobiło heheeh🌼 🌼 ignorek? Nie:-) Kto by ignorował takiego sympatycznego nerwuska :-)Coś tu dziś wielkie pustki panują,chyba wczoraj wszyscy za mocno poszaleli i teraz dochodzą do siebie :-) na czaciku tez pusto :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredku chyba ciężko byłoby zrobić taki zlocik, bo jest kilka osób, które niestety z domu same nie wychodzą... ale jak masz jakiś pomysł to dawaj. poczytamy, przeanalizujemy i pomyślimy :) ja jestem jak najbardziej za :) Liduszke zabiorę ze sobą, bo blisko mamy :) nie Liduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco, Kochanie, nie mam Twojego maila. Podaj, a się odezwę. Maleństwo, mam nadzieję, że ta ostatnia sobota karnawału była cudowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punca, dzis sie nie udalo sprobuj jutro.widocznie tak mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pelasia:)Sobota była super,najpierw urodzinki mojego brata a potem chwile sam na sam z moim:) To dało mi siłe na dzisiejszy dzień więc mam świetny nastrój chociaż spać mi już się chce.A co do jaco 20 to wejdź na jego pseudonim i tam masz jego adres. Marijke jesteś dzielna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziu i Punco, przecież wiecie, że przy nerwicy nie są wskazane wyrzuty sumienia. Kochane, nic strasznego się nie stało. Bywa. CZasem jest taki dzień, że można przetrwać bez leków, czasem, że nie i koniec kropka. Czasem tez jest tak, że masz ochotę pójść do Kościoła, czasem, ze nie. Ja dziś poszłam na mszę z mężem, bo jego dzieciaki czytały i chciałam go wesprzeć. Było mi całkiem przyjemnie, choć kazanie do d***! Potem zrobiliśmy sobie piekny, wiosenny spacer, a potem nie wiadomo czemu padłam i przespałam 2 godz, ale dzięki temu głowa mnie nie boli, bo już chciała. Cały dzień się martwie, bo pobolewa mnie ząb, który robiłam we środę - boję się, że coś jest nie tak, a moja dentystka przyjmuje tylko we środy, więc musze wytrwać trzy pełne dni. Martwi mnie ból, bo to by znaczyło, ze zrobił sie pod plombą stan zapalny i czeka mnie kanałowe leczenie (za żywca, bo ja nie toleruję znieczuleń) - żadna przyjemność. Pocieszam się, że to moze jakaś reakca szczęki, ale tak nagle po kilku dniach? - podejrzane - trochę mi smutno z tego powodu. Zęby to moja bardzo słaba strona - od dziecka. Życzę, zeby innym było lepiej i pozdrawiam w ten niedzielny wieczór. P.S. Spisałam sobie, co już osiągnęłam i wiecie całkiem tego sporo - podnoszące na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punco, Maleństwo 🖐️ Maleństwo, tak zrobię. Nie wiem o co chodzi, ale co mi szkodzi pogadać z młodziutkim, który jest w wieku mojego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu nie martw się zębem. czasem po leczeniu boli kilka dni, bo jest podrażniony a potem już jest ok. może u Ciebie tez będzie ok:) Ja we wtorek idę do dentysty, u mnie bez znieczulenia nie przejdzie :( nienawidzę borowania, nawet malutkie ubytki znieczulam.... właśnie zjadłam sałatkę owocową i lecę wystawić brzuch do góry :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez jestem.Wrocilismy od rodzinki.Troche sie posiedzialo bez NNN. Jezeli bedzie zlocik to ja sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia ,fajnie ,ze jestes czarna!!!:D Ja wiedzialam ,ze to nie Ty pisalas tamte posty. Ale sama widzisz jak oni to wykorzystuja.Kiedys tez sie tym zdenerwowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny dziekuje Wam bardzo - jej to naprawde wzruszajace ze prawie w ogole mnie nie znacie a tak bardzo mi pomagacie - dziekuje Wam bardzo .... Iiyama wlasnei tak to wyglada ze sama sei jeszcze bardziej tymi wyrzutami nakrecam ech bezsensu :/ punca kazdy ma slabszy i gorszy dzien - tak jak ja dzisiaj :) wiec sie nie przejmuj - tak jak radzi Pelasia (chociaz wiem ze to nie takie latwe :/ ) hm a moze to dzisiaj zly dzien dla nas czyli dziewczyn o imieniu Magda :) Malenstwo niestety ale nie moge sie polozyc :( musze sie uczyc testow na prawo-jazdy bo we wtorek mam egzamin z teorii - mysle ze to jest jednen z glowych moich powodow dzisiejszego zalamania - jak skonczylam studia to mowilam ze nie bede sie juz uczyc bo za powaznie do tego podchodze i potwornie boje sie tego ze obleje - ale szef mnie zmusil i teraz sie mecze .... Pelasiu ja wiem ze niby nic zlego sie nie stalo ale jakos tak myslalam ze juz sobie pomalu z tym radze a tu masz - wzielam i sie rozbeczalam w koncu z tego wszystkiego A co do zeba to nei martw sie - moze wzsystko bedzie dobrze - a poza tym ja przezylam kanalowe leczenie na zywca - da sie wytrzymac i pomysl sobie nawet gdyby to bylo konieczne to potrwa tylko chwile i bedzie po wszystkim i Ci ulzy :) tylko chwile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dześć Pipek,dobrze że N odpuściła i dobrze się bawiłaś:) Pelasia do środy już blisko< miejmy nadzieje że ból odpuści :) Ja już ide do łóżeczka,na szczęście jutro wolne więc bez stresu że do pracy:) Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek,po co bierzesz tak szkodliwy srodek jakim jest relanium?Jest wiele innych mniej szkodliwych. Nie rob sobie wyrzutow,ze wzielas lek-widocznie byl Ci bardzo potrzebny.Nastepnym razem jak bedziesz chciala wziac go ,to pomysl,jak teraz sie z tym czulas,gdy go wzielas-ze mialas wyrzuty,to moze wowczas poradzisz sobie bez tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek i widzisz sama dlaczego się zdenerwowałaś-stres przed egzaminami.Ja niestety mam to samo a wtedy pani N ma pole do popisu:( Trzeba nauczyć się walki ze stresem,oczywiście mnie to też dotyczy bo wszystko przeżywam za mocno.Jeśli (odpukałam) coś się nie uda teraz to uda się następnym razem.Ale NAPEWNO zdasz egzamin i powtarzaj to sobie że umiesz i ZDASZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- UWAGA - AHTUNG - WNIMATIE - W kwietniu odbędzie się zlocik forumowo czatowy w Krakowie. Dzień jeszcze nie znany (planowany) Proszę się wpisywać na listę chętnych Zgredzisław pospolity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOOOO,no to DLA ZGREDZISLAWA! Wszystkiego naj naj naj.....🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA*LISTA 1.Zgredek 2.Punca 3.Pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×