Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

od przeszlo godziny walcze z taka sama checia kawa nie pomaga , chyba jeszcze jedna kawa i jak nie pomoze to jednak zakopie sie do cieplutkiego lozeczka, tyle spraw do zalatwienia a ja nie potrafie ulozyc sensownego planu dnia.buuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43 :P a skad wiesz????????? :P ciom ? Czesc wszystkim :) mi noc minela troszke :D dziwnie :/ Grypa Jelitowa :/ i powiem wam ze mam dosc :P ehhh wsztstko mnie boli :(:(:( i jeszcze na dodatek nie ma mojejjj lekarki Do odwolania :/ Efka43 ? ty masz moje foto ? D:D:D i skad wiesz ? jaki mam glos ? :D:D nono ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystk im :) Dopiero wstałam ale widze że nie tylko ja się nie najlepiej czuje.Zaraz napije się kawki to może będzie lepiej:) Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco przecież Twoje foto jest na stronce którą podałeś:) Nie martw się grypą,wiem że jest mało przyjemna ale szybko przechodzi.A co słychać we Wrocławiu? Ja tam się urodziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacko ja tez Cie sluchalam w sobote po 12tej to byles Ty? no i zdjecie widzialam ,fajny chlopak z Ciebie az ciezko uwierzyc ,ze masz N..... malenstwo witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Tobie :) ja tez wstalem :) i nic mi sie nie chce pogada za oknem taka Sobie :( pochmurno i nie fajnie,Smutno tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no grałęm ja :) hehehe :) no to wsumie fajnie :) a fotki Prosze >> www.DjJaco18.fotka.pl :) CAlyyyy Jaaa :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Bede na Silach to moze Zaraz Pogram :) ale nie wiem czy dam rade :(:(:( moge wam pograc na serwie Bocznym :) tylko Dla was :) jak chcecie :) hihih :) aWe wrocku Pogoda do pupyyy :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Co Pograc wam ?? na Serwie ? :D czy nie bardzo chcecie ? :D: hm ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i slucham ,wlasnie leci jakas przerobka przeboju z moich \"mlodych lat\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ja tez sie ploacze bo zaspana ,chcialam napisac ze treszta nerwuskow chyba spi..... dzieki za muze chetnie poslucham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nerwuski wchodzcie posluchac ,sam jaco \"gra\" dla nas! az sie ozywilam! Slysze!!!Fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze bardzo :D :) hihih nie lubie grac rano ;D bo jestem zamulony ;P hihihi :) ale chyba dobrze all tam gra ? ciom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wszystko co do tanca czyli skoczne i zywe , Wawa tez sle buziaki! No fajne to..... ,tez znam z dawna dawien zawsze wiedzialam ze ta muzyka przetrwa na wieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glos mily ,relaksujaco dziala ,wiek...hmmm napewno nie 15-tolatka gdzies ok.22 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,zwlaszcza ,ze ktos gra specjalnie dla mnie(no tak przy okazji....) nie ,nie- chce sie obudzic a nie spac!! kawa jeszcze nie podzialala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,zwlaszcza ,ze ktos gra specjalnie dla mnie(no tak przy okazji....) nie ,nie- chce sie obudzic a nie spac!! kawa jeszcze nie podzialala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi nie dziala :(:(:(: forum :(:(:(:( łeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×