Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

neurolog stwierdziła ze to nie ucho tylko kregosłup bylam dzisiaj na przeswietleniu w środe wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj takie nnerwy ze chyba mnie rozpier............nie potrafie sobie sama z soba poradzic wszystko dosłownie wszystko mnie denerwuje i jeszcze ta cholerna FLUNARIZYNAv nie wiem czy to guwno wogóle kupić ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,to jest lek poprawiajacy prace mozgu,jezeli dobrze kojarze.Dobry na migrene,szum w uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałas sobie co to jest na necie czasem tak jest z tymi nerwami raz zle ale innym razem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDUSZKO glpowa to mnie zawsze od dziecka bolała ale juz się do tego przyzwyczaiłam mnie wkur............te cholerne zawroty to przytepienie i ogłupienie które mam w głowie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie-czesc Kolezanki! Zapomnialam sie przywitac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc PIPKU i jak sadzisz mam to brac musiałabym odstawic ten HISTIMERK który dostałam od laryngologa i brac tą FLUNARI>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,wejdz w GOGLE i poczytaj o nim.Ja tez sprobuje to podam Ci link,jak ten lek bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka co do zawrotów to ja tez z tym nie moge sobie poradzic nie wiem co i jak ale nie zawsze i nie wiem tez od czego tak mam wierze ci bo przez to sama przechodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,nie wiem co Ci poradzic,bo ja bardzo boje sie lekow.Ale ,jezeli ma Ci pomoc to bierz.Ja wejde to poczytam o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ja dzisiaj nawet dobrze nie narzekam bywalo lepiej ale nie jest zle .A co do lekow to nie moge poradzic bo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIPKU prosze poszukaj bo mnie od tygodnia zacina sie komputer co chwila mi się wu=yłącza .Nie wiem czy to po tej neurolog tak sie podle czuje czy co .Ona bardzo dokładnie mnie zbadała i wykluczyła ucho błędnik stwardnienie rozsiane .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko ja tylko wpisałam w gogle ale raczej pisza o dotleniu mózgu i na bule glowy z tego co czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka,znalazlam to co Lidzia.To jest tez na zawroty glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia miałaś racje Jaco to niezłe ciacho ,takie młode ładne cialo i choruje.Widać N nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo! padnięta jestem jak nigdy, ale nie omieszkam się pochwalić wreszcie udało mi się z tymi kapciami :) nie ułożyłam ich a mimo to zasnęłam. nie ukrywam, że duża w tym zasługa mojego męża pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Punca Superrr że Ci się udało, strasznie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Punca i nic się nie stało,widzisz ,kapcie porozwalane a ty i tak zasnełaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, udało się ale gdybym była sama to z pewnością poukładałabym je z powrotem. ale powiedziałam sobie: nic się nie stało :) i już postaram się nie układać kapci w ogóle, i nie myśleć o tym wcale :):):):) witaj Angel i Aduś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×