Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witam wszystkich popołudniowo! Dzisiaj tak pięęęknie!!! i wiecie co? muszę się pochwalić... aż serducho mi się wyrywa z radości!!!!! pamietacie jak tydzien temu miałam ważną rozmowę o pracę? wiecie co? godzinę temu miałam telefon!!!! dostałam tę pracę!!!!! zaczynam od 1 kwietnia. :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) tylko jeszcze nie wiem jak powiem mojemu szefowi, że się zwalniam..... trochę sie boje tej rozmowy... ale cóż... marzenia trzeba spełniac a ta praca była moim marzeniem... pozdrawiam was punca w skowronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Punca ja się zwolniłam, teraz jestem jeszcze na okresie wypowiedzenia.A jak powiedziałam:normalnie,że odchodze:) Dasz rade a szef zrozumie może mieć jakiś żal ale to Twoje życie i spełniaj swoje marzenia;) Gunia to Ty dzielna dziewczyna jesteś:) A pogoda.............jest cudownie,póki jeszcze jasno ide znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabel-na-obcasach
Witam !!! Dzisiaj pierwszy raz od 2 marca poszłam na zajęcia. Poprzedni tydzień przespałam, tak jak pisałam wcześniej. I ... nawet nie było tak źle. Na początku troche mnie dławiło i trzęsło ,ale powiedziałam sobie ,że musze dać radę,że przecież nie moge zawalić studiów. Tylko jesc jeszcze nie moge za bardzo. cos nie chce mi "wchodzić:. Ale przez 9 dni nic nie jedzenia zołądek mial prawo sie skurczyc i odzwyczaic. Na 18.30 ide na basen, może to tez mi troszkę pomoże. Ale noce sa jeszcze okropne. :(. Pozdrawiam wszystkich. ps.co zrobic by nie być czerwonym ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka, Pipek i Punca wysłałam foteczki, soki że takie jakies głupowate, ale nie mogę znaleźć mojej płytki ze zdjęciami....ale w końcu się znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diable, jesli dziś dałaś rade wysiedzieć na zajęciach, to juz będzie tylko lepiej. Wiem, bo sama przez to przechodziłam, także nie martw sie, że jest coś z Toba nie tak, ja jak miałam robic prezentację, to płakałam przed komputerem na zajęciach i myślałam, że wywiozą mnie nogami do przodu, jak widzisz, było to tylko takie głupie wrażenie. Studia to nie jest ic strasznego, trzeba umiec podejść do nich na luzie, trzymam kciuki za Ciebie, byś juz więcej nie zawaliła uczelni i wierzę, że Ci się uda, tym bardziej, ze to letni semestr :D A co do basenu, to jak najbardziej polecam, ja chodze osobiście na aerobik, ruch mi pomaga i to bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu puuuusto :) taki piekny wieczorek, aż żal siedziec przed monitorkiem...A ja muszę pisać pracę...A tak bym chciała posiedzieć sobie na ławeczce przed domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkapolska
hej duzo nas jest nerwica to okropna sprawa, własnie siedze i czytam o objawach i mam wszystkie o jakich jest tu napisane. mam jeszcze takie dziwne kłucie w oczach , uczucie kluchy w gardle no i cos takiego jak mowienie z kłuciem całego ciała.kręgosłup tez mam tak spięty ze az parzy. katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
Hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabkopolska, każda z Nas ma chyba inne objawy, te wszystkie kłucia i inne sprawy, ale najgorszy jest zawsze ten lęk...Ale to forum jest po to, by pomagać i pomaga :) ja jestem tego dowodem, wsiadłam w końcu do pociągu!!!! Cieszę się jak dzieciak, ale to takie cudowne, wsiąść do pociągu i jechać przed siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim ja juz jestem po wizycie u psychiatry..mila rzeczowa pani wysluchala pokiwala glowa powiedziala ze nerwica natrectw to jak to okreslila\"rzecz calkiem naturalna dla niej i nawet nie wie pani powiedziala do mnie ilu ludzi ja ma\" i zeby sie nie martwic ze te natrectwa myslowe przejda tylko mam brac lek o nazwie cital...czy ktos z Was mial doswiedczenie z citalem? mam brac jedna tabletke rano i zglosic sie do niej za dwa tygodnie a na sam koniec dodala do mnie niech pani szybko za maz wychodzi i w ciaze zachodzi..tylko nie wiem jak to sie ma do tego citalu...echhh zycie...pozdrawiam Was jeszcze raz bardzo serdecznie szczegolnie interesuja mnie skutki uboczne tego citalu...bo w ulotce to niewiele jest jak mam byc szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Żabkopolska zgadzam się z Tobą,że nerwica to okropna sprawa,mnie nie daje spokoju od roku.Jakos się do niej przyzwyczailam, raz jest lepiej a raz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby! Punca,gratuluje pracy. Kupilam sobie 2 pary butow-jedne eleganckie,a drugie sportowe.Jestem zadowolona. Gunia ,zaraz wejde na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
lecze sie juz 12 lat i nic. ciagle leki ciagle strach i wyczekiwanie na najgorsze.che zyc ale nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
siedze w pracy ludzie do mnie mówia a ja patrze i nic nie rozumiem. potem robie sie jak zwaty i taka jakby ktos mnie palnął w głowe. mówie sama do siebie ze bedzie dobrze ale nic to nie daje.boje sie spac w domu ale po mnie tak nie martwi jak to ze sie kłade i czekam az coś sie stanie i wiem ze powinnam sie czyms zajac i nie mysleć o tym ale nie wychodzi mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga_krzysia :) super, że byłaś u psychiatry, pewnie teraz jest Ci lżej, co do leków to moja psychaitra stwierdziła nerwice lekową i powiedziała, że nie zaryzykuje przepisania mi leków, a szkoda może by mi w pomogły, także nie pomogę w opinii na temat Twojego leku. Ale powiedziała mi tez, że mam wychodzic za mąż i rodzic dzieci, gdy zapytałam dlaczego, powiedziała, że miałabym zajęcie i nie myślałabym o nerwicy, tak jakby to była moja wina...A i powiedziała mi tez, że ogromna część społeczeństwa cierpi na N tylko o tym sie nie mówi, ciekawe dlaczego... Gdyby się mówiło o nie, może łatwiej byłoby ja zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, dwie pary bucików, no to humor poprawiony :) ja po jednej miałam niezły humorek na tydzien, nie ma to ja zakupki, zwsze kobiecie poprawia humorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca bardzo się cieszę, ja byłam w podobnej sytuacji, zdecydowałam się na odejście nie żałuje, jestem bardzo zadowolona, mam super pracę i mila atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
a jak jest stres (choc nie ma sytuacji stresującej)to dochodzi nawet do paralizu np. prawej strony z niewidzeniem na oko. mniej staszne objawy ale bardzo dokuczliwe to ból kregosłupa ból glowy jak przypiekanie zelazkiem. brak mocy w rekach aby podnieść kubek pusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunia jak ja teraz czytam ta ulotke tego leku to mi sie tez odechciewa go brac..te objawy uboczne mimo ze niby ich malo jest ale sa doslownie straszne:( a ja mam to jesc dwa tygodnie matko swieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
i człowiek czeka na najgorsze a powinien cos robic i olewac to co sie z nim dzieje ale łatwo sie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dusika, nie duś w sobie tego wszystkiego, to nie Ty jesteś chora, to po prostu jedna strona Twojej psychiki nie chce sie pogodzić z drugą. Zacznij sie skupiać na tym, w jakich sytuacjach masz lęki i najlepiej unikaj takich sytuacji albo staraj się nad nimi zapanować, w kocu to Ty jesteś panią swojego ciała. Moim zdaniem, skoro tak długo Cie męczy N, to przejdź się do psychiatry, przecież to nic strasznego. Ludzie ze złamaną nogą idą do chirurga, a My ze złamaną psychika idziemy do psychiatry i nic w tym dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusika
czy wiecie cos o leku trittico cr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_krzysia, ale dwa tygodnie to nie tak dużo, pomyśl, jak bedziesz się lekko czuła, jak podziałają...a na pewno podziałają, a zreszta wiesz wszystkie leki maja tysiące skutków uboczych :( A jak juz bedziesz zdrowiutka, to bedziesz sie cieszyła, że wzięłaś te leki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga krzysia wywal te zakichana ulotke do kosza i zapomnij co tam wyczytalas!!!!!!przez te ulotki wszystkie nerwuski sie boja lekow brac a one bywaja pomocne ,sporobuj moze to jest to co Ci pomoze ale na efekty trzeba poczekac 2 tyg. dana skarbie fajnie ,ze jestes! witajcie nowi ! punca no to superowo ze masz te prace!GRATULACJE!!! Jejku ale sobie dobrze zrobilam tym rowerem ,ale teraz chodze jak robokop tak mnie uda bola!:D Efcia to dobrze ze maz juz nie cierpi na brzuszek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×