Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

RUDA ja mam stwierdzona arytmie komorowa serca tez sie mecze i mam takie nieregularne bicie serca ze az mnie boli biore leki od 6 lat na ta chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka biore seroxat żeby to zastąpić i złagodzić a dodatkowo jakieś ziołówki jak coś się dzieje.Ja już pozbyłam się 1 mg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ruda*
jejku dziewczyny czytam wsze wpisy i piszecie o tym, że wieczory są dla was straszne. Ja też ostatnio dostawałam w nocy ataków lęku, dusiłam się, puls 180, nie spałam do czwartej, albo piatej, o siódmej musiałąm już wstać. To był koszmar. Ale jakoś sobie teraz to odpuściłam, przez kilka dni na noc brałam łyżkę sedalii. To taki syrop homeopatyczny dla dzieci, ułatwiający zasypianie. Kiedyś poleciła mi go jakaś lekarka. Może mi naprawdę pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak malenko bralas moj syn bierze 4,5 mg juz 3 lata bo bedzie chyba bral do smierci bo odstawic to jest chyba niemozliwe Duzo ludzi bierze Xanax i podobne i tez sie uzalezniaja nawet lekarze tez biora takie leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Starababo-pozdrawiam.Tematu juz nie ma.Pisac tam nie mozna.!!! :D:D:D Ja juz z rana bylam w kinie z corcia.Zaprosil kolega z klasy kilka osob na premiere filmu.I poszla,a ja lazilam po miescie. Teraz obiadek robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenstwo ile bralas najwiecej bo nie tylko ty bierzesz xanax inne osoby tez Kupilas korzen Kudzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie prowadzi po xanaxsie moze ty po psychotropach prowadzisz to uwazaj bo jak w chodnik weiedziesz to nie wyjedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze jest ci dobrze i lepiej sie czujesz Czas zrobi swoje Wiem ze leki niektorzy odstawiaja nawet 1 rok zeby uniknac trzesawki pomalenku i my odstawimy i bedzie dobrze NIE ma ludzi ktorzy nie biora zadnych lekow jak nie na serce to na nogi czy watrobe ale biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie siedze i rycze... nie wiem dlaczego, po prostu chyba cos mnie znowu dopada... od kilku dni kuje mnie serce, to chyba nerwoból ale ja juz sobie wmawiam ze to cos na pewno innego i sie coraz gorzej czuje. nie pogorszylo mi sie od kilku dni, nawet mnie mnie kuje ale oczywiscie mi sie wydaje ze zaraz mi sie cos stanie... ja juz mam dosc ! nie potrafie odroznic prawdziwej choroby od nerwicy, jak mnie cos boli to sie zastanawiam, czy to naprawde, czy znowu cos mi sie tylko wydaje. mialam isc sie spotkac z chlopakiem, ale nawet chyba na to nie mam dzisia ochoty, najchetniej to bym nie wychodzila z domu. nie chce zeby mnie zlapaly jakies lęki. albo nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ktorzy tego nie przezyli nie są w stanie tego zrozumieć, zgrozaaa --> ten topic to nie jest miejsce dla Ciebie, a te idiotyczne komentarze zachowaj dla siebie, zycze Ci zeby nigdy Cie cos podobnego nie spotkalo, nie wiesz jak to jest jak Ci sie grunt pod nogami pali a Ty nie wiesz co zrobic. Jestes tu naprawde zbędnym ogniwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes mloda dziewczyna i napewno nic ci nie dolega procz nerwicy na ktora trzeba zgonic Ona potrafi stworzyc rozne choroby o ktorych nawet nie mamy pojecia wiec TO TYLKO NERWICA jak by cios powaznego to juz bys byla w szpital;u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem Anita. Jutro kończę 14 lat i jutro właśnie kończy się konkurs „Cheetos”, w którym biorę udział. Bardzo chciałabym w nim coś wygrać, ale jak na razie mam za małą ilość punktów. Dlatego zwracam się o pomoc do Was! Jak wszyscy wiemy- W kupie siła! Sama nie dam rady wygrać, ale jeśli swoim głosem mnie wspomożecie, to w pewnym sensie przyłączycie się do mojego prezentu urodzinowego! To tylko kilka klików. Już tłumaczę, jak oddać głos. Wejdź na stronę http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zqimmeicht następnie przepisz kod i zatwierdź. I już! To nie zajmie Ci nawet pół minuty, a mnie sprawisz niesamowitą radość! Dziękuję bardzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Danusiu witaj serdecznie oj dawno cię nie bylo tu na forum:):):):):):):)buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z e spaceruz moim starym i psem.Dzisiaj dzień pełen emocji,byliśmy z naszym nerwusem - pieskiem na szczepieniu w lecznicy,co to była za krzywda.Rozpieściliśmy go jak nasze dzieci.W każdym razie wróciliśmy do domu wypompowani.Jakie to szczęście,że mieszkamy za miastem.Bardzo Wam dzięki za pomoc w usunięciu tego mojego postu,chociaż z moimi dziećmi nadal coś jest nie tak - nawet do tej mojej głupiej glowy nachodzą różne myśli - czyżby sekta? tfu...tfu..Zachowanie nadal dla mnie niezrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam wszystkich Jak tam dajecie radę ? Ja mam pytanko ostatnio strasznie nabrzmiewaja mi żyły na rękach cały czas tylko jak trzymam w gorze to jest ok Co to moze byc kochani pomóżcie .Po prostu zyły mi się robia takie jak w upale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃSTWO ciesze sie ze czujesz sie lepiej. Jaka mamy bardzo podobna sytuacje do siebie obie meczymy sie z odstawieniem xanaxu. MARZENA bierzesz pol miligrama na wieczor?? ja gdybym tyle brala musialabym lezec caly czas w lozku. Bralam na poczatku jeden miligram rano a potem o 14.00 kolejny miligram teraz biore pol miligrama rano do tego Paxtin jako wspomagacz oraz o 15.30 0,5 mg . Od poniedzialku wycofuje 0,25 mg z dawki popoludniowej. A wieczorem w przeciwienstwie do ciebie czuje sie dobrze. RUDA ja tez jak sie budze rano mam niskie cisnienie. Zawsze mialam troche nizsze natomiast po lekach jeszcze bardziej sie obnizylo. Tak mnie rano telepie ze dopuki nie wezme leku i nie poleze pol godziny to jestem nie do zycia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazanku wiesz ja mam cos podobnego to chyba przez nerwy. Mnie strasznie bola zyly na rekach nie wiem czemu. Czuje jakby tam byly jakies zatory doslownie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga to ostro zjechał na poczatek z tego xanaxu,cały miligram dziennie.Moja po 0.25 żebym jak najłagodniej to przeszła.Może dlatego że nie długo to bierzesz.Wszystko będzie dobrze :) A ja wróciłam do domku i zaraz ide film oglądać.Poszliśmy na długi spacer,ja o trzęsących się nogach i z miną jakiej nie miałam dawno.Ale potem to wszystko przeszło :) Spokojnej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczynki. Ide spac bo jestem dzis sama w domku moj chlopak wyjechal a troche slabo sie czuje. Spokojnej nocy Malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt mała, by można mnie znaleźć... w mysiej dziurze s chowana cierpię.... lecz nikt tego nie widzi... wołam o pomoc, lecz nikt tego nie słyszy... pragnę żyć, l ecz nikt tego nie docenia...... kim więc jestem????? Tak się dziś czuję..... PELASIU - to a propos moich rymów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie wrocilam z mezem z miasta,bylismy zobaczyc co ciekawego dzieje sie w sobotni wieczor,ale niestety nerwy wziely wodze nademna i nici z wieczornej zabawy....tak mnie glowa rozbolala,czulam,ze mam w niej kolowrotek,cala mokra,nogi jak z waty itp. i musielismy wrocic do domu no niby powtarzalam sobie,ze jest ok. ze to tylko nerwy i wogole,oddychalam gleboko,ale nic nie pomoglo,bo i tak czulam ze zaraz zemdleje....i jak mam dalej normalnie funkcjonowac,nie mam zielonego pojecia jak....dobranoc kochane nerwuski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×