Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

bianka_120 nie jest mi łatwo oj nie-ale synek ma 10 m-cy wiec i tak musiał kiedys nadejsc ten moment-uwazam ze wszystko co najlepsze dostał-a teraz potrzebuje szczesliwej mamy a nie znerwicowanej i zdepresjonowanej-tak mysle -a i tak jest mi przykro na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Afobamko oczywiście w końcu bedziesz musiała odstawić dziecko a będzie to dla ciebie kolejny stres ja 3 razy odstawiałam tego ostatniego synka raz wytrzymałam 2 dni póżniej 4 no i 3 dni on tak płakał aaja wzięłam tabletke i nie mogłam go karmic w końcu mały wygrał i ciesze sie dzisiaj że tak sie wszystko ułozyło oby te leki ci pomogły bys mogła po odstawieniu od piersi dać małemu dużo dużo miłosci bo tego będzie potrzebował ........powodzena .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzięki za odpowiedź Moje serce też to przechodziło teraz jest to sporadyczne za każdym razem bałem się zę to zawał i wykituje teraz jestem na etapie głowy karku mrowienia i takich tam jak ty iza i powiem ci że uspokoiłaś meni że to nie są obajwy jakiś tam guzów i innych bajerów tylko to nasze pietno ale walcze z tym tylko cwiczeniami karku i głowy pomaga jak narazie zero chemii i innych leków jedynie na noc meliska i dwa razy dzinnie łykam omege 3 naprawde jest troche lepiej po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziali coś tu dzisiaj smutno ....................................narwuski gdzie jesteście ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorkiem witaj Iza, ja też mam okropne zawroty głowy, sztywniejący kark, napięciowe bóle głowy itd, itd.............. na ten kark mam kilka maści np. końska, albo olfen gel (mozna kupić bez recepty), i tabletki przciwzapalne i rozlużniajace mieśnie np.Olfen tabletki, MELOXISTAD, BACLOFEN. JA w domu to mam już cały arsenał lekarstw na wszystkie doleglowości jakie może mieć człowiek. Znajomi pytaja mnie co zażywać jak im sie nie chce iść do lekarza. W zasadzie to mysle że my wszyscy mamy ogromną wiedzę medyczną i nie jedna z nas postawiłaby dobra diagnozę szczególnie w materii zaburzeń emocjonalnych. W K U R Z A mnie to że lekarze specjaliści nas tak traktują jakbyśmy symulowali/. Jakby jeden z drugim miał nerwice to by inaczej podchodzili do nas, i jak te głupie uśmieszki (jak zauważyła Iza) widzę to mam ochotę szczelić mu w łeb. Koleżanka powiedziała mi że na narwice to najlepszy jest KOT (żywy) = relaksuje, wycisza, uspakaja, przytula się, mruczy i jest miły w dotyku SAME PLUSY tylko mam psa i póki co to nic z tego Jest taka rasa kota mooim coon PIęKNE w przyszłości takiego sobie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Aga Krzysia Aprox znalazłam to podobne działania jak Afobam czy Xanax ale nie znalazłam tego drugiego a nazwie cetril napisz co to za lek chętnie spróbuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie pękaj ja co najmniej dwa razy w tygodniu \"umieram\" i myśle że juz nie wytrzymam ale jak widzisz kryzys mija i znów jest trochę lepiej nie przejmuj się pisz jak żle sie czujesz trzeba to z siebie wyrzucić i już Necia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje ze pogoniłaś tego obcego \"korzonka\" = tak rano zagadałam ale musiałam zmykać do pracy sorki, dopiero teraz mam chwile ale chyba juz śpicie a propos dziecka to 33 lata to jeszcze wspaniały wiek na rodzenie dzieci, ja pierwszego synu urodziłam mając 21 lat a drugiego jedenaście lat póżniej jak miałam 32 lata. Mam koleżanke która urodziła drugie dziecko 18 lat po urodzeniu pierwszego w wieku 41 lat. Matki Polki zabierajcie sie do rodzenia, macierzyństwo to cudowny dar od Boga, radość czasem zmęczenie, ale jak takie dziecko przytuli się do ciebie to czuje sie nie opisane szczeście i bezwarunkową miłość, tych uczuć nie ma sie do faceta. Bo nawet mężczyzna wielkiego formatu może być dupkiem do kwadratu.HIHIHIHIhihihihihi mam nadzieję żeZiutello nie popadnie w deprechę jak to przeczyta Ziutello nie gniewasz sie prawda?????? no to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was nerwuski!Dziś u mnie piękny dzień się zapowiada, czego i Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Izuniu i witam wszystkie nerwuski i nerwusków dziś pływam, chyba coś też jest z ciśnieniem no ale u mnie nie ma reguły rano może być ok a wieczorem klapa. Postanowiłam sobie ze chociaz raz w tygodniu będę chodziła na masaż kręgosłupa z naciskiem na strefy barków i karku. Jednak masaż pomaga na napięcie mięśni a znów czuje blokadę z prawej strony wzdłuż k. szyjnego pod sama czaszkę. O K R O P N E BRRRRRRRRRRRRRRR. może dziś coś na wesoło ????????+++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera tylka ja od dłuższego czasu nic wesołego nie mam do powiedzenia jakoś żarty nie trzymają się mnie a szkoda bo kiedyś byłam całkiem rozrywkową dziewczyną z poczuciem humoru poszukam gdzieś w sobie tej starej fajnej kobitki bo tej obecnej nie lubie za bardzo. I znów marudzę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM dzis poszlam i odwiedzilam kolezanke ktora przyjechala z Niemiec potem do drugiej kolezanki ktora ma sklep ze zlotem a w powrotnej drodze kupilam likier czekoladowy i wstapilam do kolezanki i po kieliszku wypilysmy jestem teraz w domu ale dzis sob ie po brykalam a co raz nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, super wiedzę że dziś jednak na wesoło i tak trzymać. Ja też chciałabym zrobić co innego niż praca, dom itp. moze coś zaplanuję na wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGODA ja biore XANAX i nie moge pic alkoholu ale kieliszek chyba nic sie nie stanie A TY jakie leki bierzesz JA musze cos brac bo nie dam rady z ta cholerna nerwica JA mam problemy z sercem i cisnieniem jeszcze wiec biore troszke lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAGODA JA TEZ MAM ZAWROTY GLOWY I jak ide ulica to sie szczypie w posladek a glowe mam zawsze zdretwiala i usta te nerwy chodza jak chca po calym organizmie Ja znam przyczyny mojej nerwicy ale nie moge nic zrobic i dlatego jest caly czas WIECZORY sa dla mnie koszmarne i nie moge nigdzie pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w końcu dostałam skierowanie na jakieś masaże na kręgosłup.Może od tego mam te potworne zawroty głowy i bóle.Głowa od niedzieli ciągle mnie boli,wieczorem trochę przestaje, a rano znowu sie zaczyna.Zwariować idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Neciu kochana a może pójdziemy na ...lody ? bardzo Ci współczuje tego jak teraz się czujesz ..ale wierze w Ciebie że uśmiechniesz się i nie bedziesz więcej taka ..smutna . Wyskocz gdzieś , nawet do koleżanki ...Sama potrafisz skończyć z tym stanem tylko nie siedz z nim sama . Nakrzyczę na Ciebie ...bo teraz jeszcze nie masz dzidzi ale masz ..Siebie , kochajacego meża i rodzinkę i masz najpierw zrobić coś dla Siebie wtedy bliskie Ci osoby też bedą szczęśliwe bo zobaczą Ciebie uśmiechniętą . Z lekami sama wiesz co zrobić i jak nie chcesz to nie bierz ..zawsze jednak pamiętaj że możesz zdecydować i wrócić spowrotem do nich ... ściskam Cię mocno... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Neciu kochana a może pójdziemy na ...lody ? bardzo Ci współczuje tego jak teraz się czujesz ..ale wierze w Ciebie że uśmiechniesz się i nie bedziesz więcej taka ..smutna . Wyskocz gdzieś , nawet do koleżanki ...Sama potrafisz skończyć z tym stanem tylko nie siedz z nim sama . Nakrzyczę na Ciebie ...bo teraz jeszcze nie masz dzidzi ale masz ..Siebie , kochajacego meża i rodzinkę i masz najpierw zrobić coś dla Siebie wtedy bliskie Ci osoby też bedą szczęśliwe bo zobaczą Ciebie uśmiechniętą . Z lekami sama wiesz co zrobić i jak nie chcesz to nie bierz ..zawsze jednak pamiętaj że możesz zdecydować i wrócić spowrotem do nich ... ściskam Cię mocno... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Neciu kochana a może pójdziemy na ...lody ? bardzo Ci współczuje tego jak teraz się czujesz ..ale wierze w Ciebie że uśmiechniesz się i nie bedziesz więcej taka ..smutna . Wyskocz gdzieś , nawet do koleżanki ...Sama potrafisz skończyć z tym stanem tylko nie siedz z nim sama . Nakrzyczę na Ciebie ...bo teraz jeszcze nie masz dzidzi ale masz ..Siebie , kochajacego meża i rodzinkę i masz najpierw zrobić coś dla Siebie wtedy bliskie Ci osoby też bedą szczęśliwe bo zobaczą Ciebie uśmiechniętą . Z lekami sama wiesz co zrobić i jak nie chcesz to nie bierz ..zawsze jednak pamiętaj że możesz zdecydować i wrócić spowrotem do nich ... ściskam Cię mocno... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza teraz jest huśtawka z pogodą i możesz też mieć takie bóle z tego powodu :) ale masaże na pewno nie zaszkodzą a mogą tylko pomóc ...bo nie dość że mogą odejść bóle ..to jeszcze bedziesz ..zrelaksowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam imieniny 29 maja!!!!!!!!!!!!!!:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 Mazanku kochana :D Każdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może, ja korzystając z tej sposobności, życzę Ci szczęścia i wiele radości, to o czym marzysz by się spełniło, a to co kochasz by Twoje było. Spóznione ale szczere :D 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam everyone.Mazanku dolaczam sie do zyczen.Ja leze caly dzien lozku z chorym gardlem i ssę Hallsy.Rano sluchalam Marii Callas i mialam po niej napad nerwicy. Hehe,nie dlatego nie mi sie nie podobalo,ale wrecz przeciwnie,baaaardzo mi sie podobalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tomozliwe?? jestem tu na tym topiku nowa..... nie mam nic stwierdzonego, wiec nie wiem czy to faktycznie to, szczerze mowiac dzis rano ktos mi wlasnie tu na forum podpowiedzial, ze to moze byc nerwica.... co prawda nie mam zadnych napadow leku ani atakow niepokoju.... ale pomimo w miare ustabilizowanego i udanego zycia, caly czas chce mi sie plakac, caly czas czuje ze siedzi w srodku cos, przez co nie moge zlapac oddechu tak do konca.... jak zaczelam czytac poczatek tego topiku, to zauwazylam u siebie faktycznie tez inne objawy.... na przyklad to, ze czasami z blizej mi nieznanej przyczyny przez kilka dni jest mi niesamowicie niedobrze..zawsze podejrzewalam ze to moze byc ciaza, ale okazywalo sie pozniej, ze nie, a niedobrze bylo tylko mi, wiec zatrucie wykluczalam od razu.... i bol w roznych miejscach mojego ciala bez konkretnej przyczyny... oprocz tego, nie wiem czy moge to podpiac pod objawy, ale robiac cos (siedzac przed kompem i piszczac czy rysujac, siedzac u mojego chlopaka i ogladajac telewizje...) zaczynam sie pocic i mam ochote krzyczec, ale nie wiem czy to takze moze byc jakis symptom..... oprocz tego...kiedys mialam depresje i chodzilam na terapie grupowa przez kilka miesiecy, i moze ma to jakis zwiazek? bede wdzieczna jesli ktos sie wypowie o moim przypadku, bo troche sie wystraszylam tego co ewentualnie moze byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanku życzę ci dużo szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia. i zyczę ci zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. a najbardziej ci zycze rozstania z N raz na zawsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysle ze to nerwica.Ale nie jestem lekarzem wiec nie polegaj na zdaniu z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu staram się. dziś czuję sie dobrze i zaraz chce się żyć. pomimo że kręci się w głowie, serce szybko bije, żołądek boli - musiałam jechać do pracy, pomóc mamie bo ma remont, ubrać się, umyć, posprzątac mieszkanie. czynności dla innych normalne dla mnie są wielkim sukcesem. a może coś jeszcze ze mnie będzie. do leków nie wracam bo... nie będe tu pisac dlaczego. poprostu próbowałam, nie pomogło więc po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko po mnie też ta \"franczeska\" wędruje jak karawana po pustyni. dziś nogi mi \"chodzą\" od rana. Teraz jakby mniej ale scisneło mnie na krótko w klatce piesiowej, natomiast ciekawe że te zawroty głowy wszyskich męczą i nie da się tego opanować. Może by jakis lekarz wreszcie znalazł jakiś sposób na to cholerstwo. Mazanek imieninowe całuski dla pięknej nerwuski (kwiatek) nie umiem tego robić muszę poprosić syna żeby mnie nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×