Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Afobamka miej wszystko gdzies zrobi ci sie slabo to zgon na nerwy czy zacznie sie trzesawka to zgon na nerwy lepiej bedzie ci sie zylo bo zadreczanie sie kazdym ojawem nerwicy to wzrasta lek i strach. Jak dlugo bierzesz afobam moze zmien na XANAX i zobaczysz niby to samo ale zmiana leku W jakich dawkach bierzesz moze za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afobamka hi hi troche sie spoznilas bo moja corka konczy w pażdzierniku 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy przy nerwicy dokucza wam arytmia aerca, sece nagle zaczyna walić szybciej i mocniej, nagle zatrzymuje sie i znów zaczyna bić aLE ZNóW MOCNO UDERZA I ZNOWU SIE ZATRZYMUJE PO CZYM ZA CHWILE PRZYSPIESZA! ja mam tak ostatnio codziennie a nawet z dwa razy dziennie, bardzo mnie to martwi, i po takim ataku dopiero jestem zlekniona! Ja przy takim ataku pije natychmiast nerwosol i to nawet pomaga, serce sie uspokaja! A co Wy z tym robicie, czy bierzecie na to jakies dodatkowe leki? Byłyscie z tym u kardiologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore XANAX 0,25 ale jak sie zle czuje to dobieram a w dzien ziolka dobieram PERSEN lub VALIDOL Ja mam wieczory najgorsze i wtedy kiedy mam najwiecej czasu to sie mecze i noce nieprzespane kolejna zmora Uwielbiam siedziec sama w domu to mnie wycisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! 😘 Ziutello jak tam u Ciebie samopoczucie po Efectinie? ;) ja łykam 11 dzień i na razie nic :( huśtawka nastrojów- raz mam świetny humor i siłę,że mogłabym góry przenosić. ;) Innym razem mam ochotę łyknąć wszystkie prochy na raz :( W czwartek idę na kontrolę. Życzę wszystkim miłego dnia - bez lęku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALIESS JA MAM ARYTMIE SERCA I BIORE BIOSOTAL ale przy nerwicy tez tak jest zmierz sobie cisnienie i zobacz jaki masz Kiedys bralam propranolon i dziewczyny tez biora to uspakaja serce ale musisz z badan zrobic holtera bo ekg moze nic nie wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiatra przepisał mi seroxat ale nie wykupiłam recepty stchorzyłam po przeczytaniu info w necie zreszta wczesniej miałąm doswiadczenia z coaxilem i efectinem er i tez zero poprawy psychiatra stwierdził ze on nie widzi potrzeby brania lekow przeze mnie ze nalezy znalezc zrodło leku -jesli ta franca powrocila -stad skierowanie na psychotrapie afobam przepisuje mi lekarz rodziny-dla mnie ok-biore stosunkowo małe dawki-nieprzekroczylam nigdy dobowej 1 mg xanax miałam-wiem ze to to samo co afobam -ta sama substancja-ale na mnie nie działal-chyba psychicznie nastawiłam sie na afobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aniu nie licz zbytnio tych dni brania leku ,to jeszcze krotko aby poczuc sie lepiej ,kazdy dzien przybliza Cie do poprawy i lepszej formy ,powodzenia! Bylam u laryngologa przeczyscic ucho ,wreszcie slysze normalnie a nawet za glosno:D he,he! i po zapaleniu nie ma sladu ,antybiotyk jeszcze tylko do jutra biore ,troche mi sie kolowalo w glowie po tym czyszczeniu ,znosilo mnie na jedna strone ale uz jest ok!Czuje sie dobrze ,jestem szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie tu pojawiłam to składałam gratulacje i pisałam ze ciaza uspokaja etc az poszukam wstecz-chyba ze mi sie fora mylneły?z ciaza ,maciezynstwem.........ale nie..... ja uciekam wieszac pranie-pozniej lookne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglada badanie hotler, czy to jest usg serca,chyba zrobie to sobie prywatnie żeby miec pewnośc , czy wszystko ok! Mój lekarzrodzinny robił mi ekg, cholesterol i wyszło ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
do aliess: wiem co masz na mysli piszac o serduszku,kolacze jak szalone za chwile tak jakby sie zatrzymalo az sie sama nieraz za klatke zlapie po czym znowu mocno bije ,bicie jest nierowne, zwalnia przyspiesza,mam wrazenie ze sie na moment zatrzymuje, to naturalny objaw nerwicy:( nerwosolek pomaga jak najbardziej i ten uklad rak o ktorym pisalam wczesniej ,rzymac 5 minut ,pomaga i oddechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
do aliess: cisnienie mierzy nieraz ze 3 razy dzienie,mam wahania,raz jest dobre 120/80 za kilka godzin moge miec juz 130/80 zeby no wieczorkiem spadlo do 115/ 65 czy 70,emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aless ja przy ataku lęku mam bardzo szybkie bicie serducha ale jest to bicie bardzo mocne i rytmiczne afobamko na mnioe tez afobam wspaniale działa, ja go brałam przez ponad miesiąc i mnie przez dwa dni było nieciekawie po zaprzestaniu jego brania, a potem już ok może faktycznie ta psychoterapia da efekty i nie będzie trzeba brać tabletek, musimy wierzyć aha czy to znaczy że psychiatra przepisał ci seroxat, ale dal wybór że możesz go nie brac? rany, ja nie chcę brac długofalowo leków i też po przeczytaniu ulotki zaraz będę mieć kilka objawów ubocznych zobaczymy, wizytę mam w poniedziałek przed psychologiem ja najlepiej czuje się wieczorkime, tylko ta głowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
dziewczyny w jakich dawkach zazywacie afobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizabel ja afobam bralam 5lat!! pozniej ciaza-szybkie odstawienie ale zero skutkow ubocznych w ciazy czułam sie ok-i prawie 10 m-cy jak karmiałam piersia-az nagle wszystko wrocilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzizabel ja wieczorkiem tez czuje sie ok a to chyba dlatego ze wiem ze juz nigdzie nie bede musiala wychodzic.. ja afobam najczesciej biore rano 0,50 popołudniu 0,25 i niekiedy wieczorem 0,25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa niskie dawki afomamu i glatego moze byc malo pomocny Moja kolezanka bierze rano 1,5 potem 1 a wieczorem 2 mg i wtedy czuje sie jak po wypiciu alkoholu fajnie Seroxat jest mocnym lekiem i roznie dziala np ADA miala odlot Jest jakis lek ktory kosztuje 200zl ale nie znam nazwy lekarz mi chcial dac powiedzial ze to bylby prawdziwy kop w dupe i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holter to badanie trwa24 godz mialam go 8 razy Podlanczaja ci kaste i kabelki ktore monitoruja rytm serca cala dobe Jest troszke uciazliwe ale nie bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie afobamko bo wiemy ze wieczorkiem już \"mamy wolne\" (chociaż z dzieckiem gorzej), ja mam czas dla siebie w ogóle czuję że mój np organizm jest już wieczorem zmęczony dniem i nie odpowiada nadwrażliwością na emocje ja brałam 0,5 dziennie i czułam działanie a może wtedy ja sie nakręciłam ze będą objawy odstawieniowe (nawet po ponad miesiącu) i były, zresztą wyszłam wtedy ze szpiatal i czułam sie taka mała wtedy, nerwy były nadwyrężone afobamko masz synka czy córeczkę? na pewno jest wielkim szcześciem i zawsze sobie to powtarzaj, że możesz go przytulić, obserwować jak rośnie i broi mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zazwyczaj późnym popłódniem i wieczorami czuję najlepiej! Do Madzaaap22: wiesz, ze nawet dzisiaj spróbowałam Twojego układu, ale byłłam tak wystraszona, że nie mogłam sie na TYM SKUPIć! Kładłam ręce i zabierałam, po czym nagle zrywałam się z krzesła żeby za chwilę znowu usiąść, zachowywałam sie dokładnie tak samo jak moje serce, chaotycznie!!!! Ucze się ciągle w takich sytuacjach zachowac spokój ale nie potrafę, strach jest silniejszy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aliess postaraj się wyjść z tego miejsca gdzie poczułaś lęk weź wdech i wstrzymuj wydech i tak kilka razy albo pij wodę z butelki np ale jej nie połykaj tylko trzymaj i tak małymi łyczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny biorąc leki nie czekajcie ze one was wyleczą z nerwicy ... one są tylko po to żeby albo wyrównać hormony w mózgu albo zlikwidować objawy . Afobam i xanax to sa leki które tylko wyciszają i działają na organizm krótko pozniej żeby coś pomagało to trzeba by zwiękrzać dawki . Jesli czujecie poprawę po braniu tych leków to nie jest to zasługa leku ...tylko podświadomosci ze wziełyście lek i teraz już jest wszystko ok ... W niektórych przypadkach wcale leków nie trzeba brać bo wystarczy terapia . Leki bierze się tylko wtedy gdy objawy utrudniają życie i kiedy nie można się na niczym skupić . Dorazne branie to czasami pomaga przed czymś co nas czeka ...ale jesli się bierze tylko lek czasami to ..jak on może pomóc ? Po niektórych lekach , gdy bierze się je dłużej są dodatkowe objawy typu ....sercowego ;) Leki psychotropowe w organizmie działają niektóre nawet do ........200 godzin! od przyjęcia . Lekarze nie mówią że to nie są takie leki jak witaminki albo antybiotyk , one tylko działają na nasz mózg . Lekarze pierwszego kontaktu robią nam krzywdę że zapisują tak łatwo leki z których pozniej cieżko zejść . Trzeba lepiej przełamać się i prawie jak na spowiedzi przyznać się przed psychiatrą do wszystkiego i dopiero on zdecyduje co nam by pasowało . Nawet wtedy może być tez zle dobrany lek . Trzeba szukać i nie rezygnować przecież to jest nasze życie i jak coś jest w nim nie tak to kto ma nam pomóc jak nie my sami ? Nasza choroba ..znaczy nerwica bo depresja to jest coś innego nie jest niczym strasznym tylko trzeba stale sobie wmawiać że jesteśmy bezpieczne , że nie jesteśmy gorsze , że nie musimy być idealne ...i jeszcze trochę takich ;) rzeczy które trzeba zrozumieć . Nigdy nikt nie bedzie czół się zdrowy jak ma stresy lub nie rozwiązane problemy . Nie mozna żyć stale dla innych , poświecać się a w zamian nic z życia nie brać . Nawet niektóre nerwuski nie potrafią przyjmować komplementów bo mają tak zaniżone własne ego .. więc żaden lek w takim układzie nie pomorze ... to wszystko trzeba zrozumieć i dlatego dobrze jest pogadać z terapeutą . Znów sie rozpisałam :) ale to tak wszystko pisze z własnego doświadczenia ...i nikt nie musi się ze mną zgadzać :) bo kazdy z nas ma prawo mieć odmiennne zdanie ...Ja znalazłam swoją drogę , i teraz jest mi lżej ..nie jestem zdrowa bo nadal przed wyjściem ale tylko gdy mam wyjść sama z domu czuje ..niepokój bo gdy wychodzę z kimś kto wie że czasami czuje panikę to jak na złosć nic mi nie jest :) Przestałam myśleć o tym co będzie ...patrze teraz tylko na to co jest teraz i co mogę jeszcze zrobić żeby było lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia43 masz rację, lekarze przepisują nam ze zbytnią łatwością leki typu afobam, zomiren z tekstem ze jak sie skończy to żeby zadzwonić po wypisanie recepty ja musiałam wtedy sobie pomóc, teraz nie łykam tabletek, ale noszę je wtorbie \"w razie czego\" jest to jednak złe z tego co wczoraj usłyszałam lek musi ustawić psychiatra, tylko czy łatwo nam zaufać psychiatrze? nie ja się boję na ten moment, zobaczymy co będzie na wizycie kurczę jak ja pojadę zapraszać na ślub i powiem zę nie mogę wypić kieliszeczka bo biorę prochy... powiedzą ale dziwoląg nieraz siebie przekonuję że mam to głęboko w tyle, co pomyślą inni ale to nie takie proste niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
aliess rozumiem bo i ja potrzymam minute ale w tym czasie ciagle kontroluje serce ,jego bicie i szybko sie zniechecam,z czasem musi byc lepiej,musi bo u mnie juz kiedys byl ten kryzys i minal na kilka lat a teraz znowu powrocil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaap22
mudry tez sobie stosuje, a wszystko tkwi w potędze naszej podświadomości, wczoraj odebralam zdjecia od fotografa i tak pochlonelo mnie ich ogladanie ze zapomnialam i przestalam myslec czy bedzi emi dobrze czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam to Maleństwo29 jest w ciązy a nie mazanek-sooooorkiiiiiiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×