Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Anita ja mam ucisk ale z przodu głowy, twarz, szczyt głowy sprawdź jeszcze kręgosłup szyjny, ponadto jeszcze ciśnienie może powodowac ból głowy w tylniej części powinnam tez zrobić rezonans, bo jest dokładny, ale jak pomyśle ze mam wydać 500 zł to odkładam jego zrobienie dawaj znać o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) :-) Tak rrenko,liduszko,Marzenko wróciłam do pracy w szkole :-) Uczę teraz 25 rok,mam pierwszaczków bardzo kochanych.Niektórzy szczerbaci i sepleniący,inni bardzo krzykliwi,nadpobodliwi,ale jest oki ;-) Mój psychiatra absolutnie zabronił mi siedzenia w domu,tylko nakazał powrót do szkoły,ludzi i problemów innych niz domowe.Nie mam czasu mysleć o sobie,cała moja uwaga skupiona jest na maluchach,rodzicach i zyciu szkolnym,oraz licznych obowiązkach domowych. Fakt faktem,że rok temu nie była bym w stanie absolutnie pracowac,ale moja szanowna dyrekcja bardzo mi poszła na rękę i teraz własciwie wróciłam do normalności,czego i Wam kochane życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina6-38
Do basia 7717 Stosowałaś już te krople ,czy dopiero zamierzasz? Też myślę o hemeopatii....sporo jest takich leków :) Ja również byłam 1 raz u bioenergoterapeuty (niedługo mam drugą wizytę)i mam wrażenie ,że jest mi troszkę lepiej.Najchętniej chodziłabym do niego co miesiąc (wizyty mam co 2),ale niestety mam zbyt daleko. Będzie dobrze.....może uda się wyjść z tego bez prochów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze co 3 tygodnie na hipnoterapie, zabieg wyciszajacy nerwice, po pierwszym odstawilam tabletki, teraz biore ziolowe. Do homeopatki ide jutro niech mi pomoże stanąć na nogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!! A o mnie to Ammarylis i IIyama zapomnialy!!!!!! ja Was pamietam Nerwuski.Zycze dalszych sukcesow i duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje najmilejsze kolezanki o zadnej nie zapomnialam. migdalkow mi nie wycieli(kicia mi sie szwenda po klawiathlllllllllllllllllllurz) jedni byli za inni przeciw a ze gardlo odpuscilo to w nogi. a wkladki namordnikowe kupuje na dziale sportowym w takowymze sklepie.ohjhhhhhhhhhhhhhhhhbninh . pracy duzo czasu malo wyzywam sie w tym co robie i mam apetyt na jeszcze wiecej, ach tak zaszalec, w granicach przyzwoitosci marzy mi sie. tak sobie mysle, ze najskuteczniejszym lekiem jest pomocna dlon i wiara drugiego czlowieka, ze damy sobie rade to 90%, leki to 5% i lut szczescia tez 5%. ps. niektore to mi tu schlebiaja, moje ego zostalo milutko posmyrane, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem, pamietam o Was, czytam, tylko jakos tak nie chce mi sie pisac. U mnie po japonsku, czyli jako tako. Pozdrawiam Was wszystkie goraco. A co sie dzieje z ata27. Wogole jej ostatnio tu nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku kochany wcale o Tobie nie zapomniałam!!! Pamietam Cię doskonale ;-) Nie wiem jak to wyszo ,że Cie nie wymieniłam i przepraszam!!!Powidz mi,czy tu bywa jeszcze pelasia? Zawsze bardzo lubiłam czytac jej wypowiedzi. Jeszcze chciałam zapytać o Zgredka i o to drugie forum które załozył ,,dla wtajemniczonych\" czy nadal to funkcjonuje??? Tu jest tyle nowych osób,ze się pogubiłam.Zycze miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do basi 7771 Czy mogłabyś mi napisac jak wyglada hipnoterapia i co przepisała Cihemeopatka?Będę wdzięczna za informacje.Życzę Tobie i wszystkim na forum dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!!! Czesc Ammarylis.No nic sie nie stalo.Ja to zartem napisalam.Zgredek tu ostatnio nie bywa.Tamtego forum tez nie ma. Pelasia tutaj tez nie pisze.A masz ochote popisac z nami ???Kontakt z Pelasia mam.Lidzia tez jest z nami i Malenstwo I Puncia. I inne Nerwuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po nerwicy
Tak więc jako facet chyba nie jestem tu mile widziany ?. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Witam wszystkich takze Faceta,witaj po nerwicy! U nas facetow jak na lekarstwo tak wiec cieszymy sie z kazdego przybylego !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyama jakze milo sie Ciebie czyta ,ze u Ciebie jest tak wspaniale ,pozdrowka i trzymaj sie!❤️ Czesc pipus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marga30
czesc wszystkim!!! przez kilka dni nie czytalam forum, bo jestem u mojej mamy. i czegos mi brakuje. czytam i od razu czlowiekowi robi sie razniej.jestem lekko zalamana, bo moj mąż po kilku latach małżeństwa powiedziałmi, że mnie nie kocha...w takim momencie gdy próbuje radzic sobie z lękami. nie wiem co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelino. jeszcze nie byłam u homeopatki. Hipnoterapia polega na przemawianiu do twojej podświadomości ( w skrucie) nie na hipnozie, prosze tego nie mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bardzo cieszę że jest z nami mężczyzna, osoba z męskim podejściem do życia, które lubię wszystkich pozdrawiam cieplutko marga Ciebie ściskam szczególnie, bo musi ci być cholernie ciążko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Po nerwicy ...nie fochaj nam tu tylko klikaj ;) ale nadal podtrzymuje że nerwus i nerwuska mają inną wrażliwosc i inne problemy ..chociaz łączy nas jedno ..lęk ! Iiyamo .. ❤️ Ammarylis masz szczęście że wkoło sa odpowieni ludzie którzy potrafią Ciebie zrozumieć . W pracy musisz być wspaniałą \"Panią\" skoro dyrekcja poszła Ci na rękę .. Tez zgadzam się ze najlepszą terapią jest praca którą się kocha i szanuje ... wtedy człowiek ma powód żeby codziennie wstać i z uśmiecham na ustach iść przed siebie chociaż coś tam w główce dokucza. Beatea Ciebie również cieplutko pozdrawiam ..rozumiem że nie zawsze jest ochota popisać a tym bardziej jak my już śpimy a Ty buszujesz :) albo na odwrót ;) Pipeczku kciuki dziś trzymam ;) Rrenko ..❤️ Lidziu ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marga bardzo współczuje sytuacji domowej . Ale niech ona nie podłamie Ciebie , bardzo walczysz i na spokojnie przemyśl wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po nerwicy
Fochy mi nie w głowie ale wiecie jak to jest jeden facet i tyle kobiet... co ja pisze skąd możecie wiedzieć jak to jest hehe. Przynajmniej wirtualnie jest mi zajefajnie...tyle dziewczyn :) . Muszę też pseudo zmienić bo cholernie beznadziejne. Może mi coś wymyślicie w ramach rozweselenia towarzystwa i poprawiania humoru ?. No dziewczynki :) do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wpada tu jaco albo zgredek tyle ze chyba ich odsrasza taka rzesza kobitek wiec piszcie panowie innym bedzie raznej! A jak Ci na imie-moze cos od imienia wymysl?wogole napisz cos o sobie jak mozesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam szanowne towarzystwo PO NERWICY witaj rodzynku a co do ksywki to chyba kazdy sobie wymysla wedle uznania :):):) .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelkaserdelka czyli pelasia78
Ammarylis, dziewczyny przekazały mi, że pytałąś o mnie. Jestem wciąż znerwicowana, cudownie nie ozdrowiałam, ale zdaje mi się, że radze sobie coraz lepiej. No i jesteśmy koleżankami po fachu - ja uczę etyki w szkole podst, gimnazjum i przedszkolu. Zapraszamy do nas! Mój mail-eutrapelia@wp.pl. Prześlę Cię dalej i dostaniesz hasło wejścia na drugie forum. IIYAMO, TOBie też to proponowałąm, bo dusza artysty bardzo by się nam przydałą, ale nic nie odpowiedziałąś... RENIU, PIPKU, EFCIU - Wy potworni zdrajcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelkaserdelka czyli pelasia78
Lidziu, TY też potworny zdrajco! Jak wszyscy to wszyscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
ze tak zapytam to jest drugie forum? prywatne?dla zaprzyjaznionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelkaserdelka dzis moja dusza ma bolace zeby i po powrocie zpracy jest glodna jak wilk, wiec wscieklosc siega zenitu, ale i tak wam napisze co cudownego widzialam. rano jak w klusa bieglam do arbeitu to szron na trawie kojarzyl mi sie jak siwe skronie dojrzalego -jesiennego mezczyzny i pomyslalo mi sie o cudownej polejnosci por roku i kolejnosci i przemijaniu w zyciu, no i tak sobie myslalam biegnac w kłusa , z rana, jak zwykle w niedoczasie.Lubie porzadek spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Pamięta mnie ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Hej Liduszka! Czuję się różnie, ale na szczęście nie gorzej i co najwżniejsze jakoś radzę sobie bez psychotropów, od czasu do czasu tylko validol. Chyba troszkę oswoiłam się z chorobą i bardziej rozumiem samą siebie. Tzn.już wiem, że gdy coś się ze mną dzieje nie tak, to nie umieram, a to tylko atak paniki. I walczę, wciąż walczę sama ze sobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×