Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Czasem ściska nas coś w gardle, by nie dopuścić głosu serca do głowy lub vice versa. — Stanisław Jerzy Lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja tez pieknie Was witam!!!!!i o zdrowko pytam?!!! Spokojnej i udanej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu,Reniu ,Lidziu-moze i inne Nerwuski z dawnuch czasow dolacza!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznajoma32
Nie leczcie nerwicy u neurologa,ona wam nie pomoże.Nalezy pójsc do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
od jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitko moim problemem jest również głowa, boli od bardzo dawna: to jest uczucie ucisku, rwania. U mnie tomograf wyszedł ok. To jest w ogóle cała historia od neurologa, przez laryngologa, chirurga szczękowego (noszę szynę relaksacyjną) po alergologa (obecnie). Szulkałam wszędzie. Nawet operację przegrody sobie zrobiłam, która nic nie pomogła. Wszystkie leki od wyżej wymienionych lekarzy nie pomogły. Rozum i neurolog mi mówią ze to bóle napięciowe, które mogą trwać nawet kilka lat. Jednak mam momenty ze nie mogę w to uwierzyć i chciałabym dalej szukać. Obecnie robię testy alergiczne bo mam cały czas obrzęk nosa... ale leki alergiczne które biorę przez ostatnich kika dni niestety jeszcze chyba wzmogły mój ból. Wszystko to może dobijać, ale nie chcę sie poddawać. Chodzę do psychologa. Jednocześnie neurolog próbuje mi pomóc. Teraz już nie nakręcam sie tymi bólami, bo to tylko pogarszało sytuację. Kiedyś zaczynałam panikować ze to wylew, guz. Teraz staram sie tym nie przejmować i funkcjonować i mieć nadzieję ze któregoś dnia obudzę sie bez bólu głowy. Anita napisz proszę jak cie boli, jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Afobamko otwórz swoją pocztę Ja też miałam silne bóle głowy i zawroty ale odkąd chodzę na masaż kręgosłupa to jest lepiej. Napięte mięśnie powodują zaburzenie krążenia i stąd te bóle. Nie mam 100% poprawy bo to zależy od tego co aktualnie dzieje się w moim życiu, ale jest poprawa. Moje samopoczucie to jak sinusoida raz lepiej raz gorzej ale największy kryzys już mam nadzieję minął. Stany niepokoju wracają ale terapeutka mówi że to wciąż objawy nerwicy i trzeba pracować aby dotrzeć do pokładów, które gdzieś głęboko są wyparte w nieświadomość. To nie jest łatwe ale mam nadzieję że możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szramko Gastroskopię miał niedawno mój mąż i syn. Zrobili to w pełnym znieczuleniu i przeszli to badanie prawie bezstresowo. Mój maż całe lata cierpi na żołądek ale wrzodów nie miła tylko zapalenie dolnej ściany żołądka i czegoś tam jeszcze. Syn to samo- dostali lekarstwo pt. CONTROLOC i jest duża poprawa. Badania są ważne więc należy je zrobić aby albo potwierdzić albo wykluczyć. Syn podejrzewał u siebie refluks ale lekarz mu to wykluczł i problem z głowy. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżizabel kiedyś słyszałam o tej szynie ale nie wiem za wiele, napisz czy to pomaga i jak to się nosi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was! Jagodko napisz jakie to jest znieczulenie przy tym badaniu gastroskopii ,powinnam go zrobic ale sie boje:( napewno bedzie mi sie cofac i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Jagódka ja dotarłam do szyny za wskazaniem kolegi, który sam ją nosił i zwrócił moją uwagę na bruksizm czyli zgrzytanie i zaciskanie zębów ponieważ od dawna sama łapałam sie na tym ze moje szczęki są mocno zaciśnięte to wybrałam sie do szczękowego okazało sie ze mam pościerane zęby (wynik stresu) i dysfunkcję narządu żucia (jak otwieram buzię to mi strzela, strzyka - czyli są zaburzenia w stawie skroniowo-żuchwowym) dostałam skierowanko do stomatoga i tam po ponownym badaniu i wywiadzie (pytania typu czy np partner słyszy jak zgrzytam zębami w nocy itp) zrobili mi szynę (bagatela 250 zł) jest akrylowa, twarda, zakłada sie ją na noc, normalnie można zamknąc usta i jej nie widać, ma spowodować rozciaganie miesni, ich prawidłowe ułożenie a rozciagajac miesnie zmniejsza ich sile zmniejszajac ich sile sprawia ze scierają sie mniej zabki leczenie podobno trwa od pół roku do 18 mcy nie mogę powiedzieć ze to mi super pomaga, bo ona sama w sobie nie odpręża, ale na pewno zapobiega dalszemu uszkadzaniu po ślubie muszę znaleźć u siebie w mieście dobrego ortodontę, żeby na to spojrzał i dalej leczył mój bruksizm pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Afobamko 🌼 czytałam ze masz zmieniony lek i lepiej sie czujesz bardzo sie cieszę, tak trzymać pozdrawiam wszystkich serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Rrenko teraz są cieńsze te ..rurki ;) i bardziej giętkie , dają znieczulenie nawet dają na uspokojenie zastrzyk domięśniowo jak potrzeba . Gdy i to nie pomaga to robią badanie w znieczuleniu ogólnym , ale wtedy wszystko dłużej trwa . Dzizabel ja marze żeby obudzić się bez ...paniki :) i cały czas w to wierzę . Bóle głowy znam bo miewam migrenowe bóle i jak się zacznie to trzy dni leże w ciemnym pokoju bez picia i jedzenia i wtedy staram się tylko przespać ten czas . Jak zdąże wziąśc jakiś tabsik to udaje się powstrzymać ten ból . Przestałam jeść niektóre produkty np ser zółty , banany ..czasami ;) no i czekolada :) Bardzo pomaga mi w takich bólach masaż karku albo zimny okład . Ja zauważyłam że jak brałam tabsiki na nerwiczkę to nie miałam tych dolegliwości ...więc mój ból to jest wytwór w mojej głowie ;) czyli nerwica szaleje a ja cierpie ;) Miłego dzionka ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czytam po raz pierwszy te forum, jesteście wspaniałe wszystkie:) ja miesiąc temu miałam najpierw nerwobóle, potem nieprzespane noce. Odrazu udałam się do psychiatry. Przepisał leki bóle odeszły, ale nadal mam problemy ze snem. Odtsawiłam je po tygodniu boi nie chce się leczyć lekami, bo wiem że to w mojej podświadomości jest problem, ale czasami brak mi sił. jak naprzykład dzisiaj:((( siedze w pracy i czuję drętwienie nóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze wiecej pozniej bo teraz ide do stomatologa:) jagoda poczta nadal pusta-wczoraj tez patrzyłam:) ale ucze sie cierpliwosci w skrocie napisze tylko ,ze samopoczucie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moim zdaniem zle zrobiłas że sama zdecydowałaś żeby przestać brać leki . Poczytaj trochę wstecz naszych wpisów zobacz że l;eki pomagają , ale jeśli problem dalej w tobie istnieje to nic się nie zmieni . trzeba odwiedzić lekarza od duszy ...czyli psycholga żeby zrozumieć Siebie i swoje dolegliwości . Drętwienia , mrowienia to kazda z nas ma tylko Tobie nie wolno zwracać na nie uwagi bo wtedy zaczynasz myślami krążyć wokół nich i nakręcasz się i zaczynasz czuć lęk . Nic Ci się nie stanie , bo to tylko złe myśli . Jesli krótko cierpisz i miewasz objawy nerwicy to najlepszą w tej chwili pomocą jest ....psycholog .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpię krótko bo miesią niecały, a bardzo szybka doszłam do wniosku, ze to to, było dobrze a teraz znowu zaczynam wymyślać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpię krótko bo miesią niecały, a bardzo szybka doszłam do wniosku, ze to to, było dobrze a teraz znowu zaczynam wymyślać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj idę do bioterapię wyciszenia nerwicy, po 1 zabiegu mi trocghę pomogło, teraz dolegliwości są, ale mniej się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bio-x
basiu a jakie leki Ci przepisal lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 7 dniach kazaał zmniejszyc ( po wizycie widzial efekty) ja zmniejszylam i nastepnie calkiem odstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×