Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość patlysia
mam znowu arytmię, która objawia mi się łomotaniem serca a potem na chwilę serce się zatrzymuje i jak zaczyna bić to tak jakby podskakiwało mi do gardła, po takich skurczach mam momerntalnie biegunkę... czy macie coś takiego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nerwica ma też swoja dobra stronę bo dzieki niej mam zawsze wszystko zrobione,posprzatane itp. Koleżanki nie moga wyjść z podziwu kiedy ja to wszystko robię. Gdyby one wiedziały że ja w ten sposób zagłuszam nerwicę,lęk i panikę to by dopiero było! A tak to polatam,polatam,dużo zrobię i do tego jeszcze jestem szczupła.A jak idę po zakupy ta chyba też gnam jak dzika bo sie wszyscy dziwią że juz wróciłam.Choć gdy jestem zupełnie spokojna to oczywiście potrafię siedzieć godzinami w sklepie i przymierzać,przymierzać aż mnie ta cholera nie pogoni gdzieś dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ja sie tak rozpisałam że z emocji serduszko mi wali jak szalone,jakos tak się zahacza,to te dodatkowe skurcze.Tętna wolę w tej chwili nie mierzyć bo po co mam się bardziej nakręcać.Czekam na Was, piję melise i czekam aż ta cholera sobie pójdzie gdieś. W końcu tyle ludzi chodzi na ulicy a ona głupia siedzi u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja ...
dodam ze mam takie ataki lęku w wakacje ... jak jest ciepło i mam duzo czasu wolnego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
proszę pomóżcie i powiedzcie czy też tak macie z tym serduszkiem i jak sobie z tym radzić?? "mam znowu arytmię, która objawia mi się łomotaniem serca a potem na chwilę serce się zatrzymuje i jak zaczyna bić to tak jakby podskakiwało mi do gardła, po takich skurczach mam momerntalnie biegunkę... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja staram się nie mieć wolnego czasu.Zawsze coś wynajduję i tak gnam tę nerwicę.Bo gdybym usiadła! Oj to by się dopiero działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka mi powiedziała że serce nigdy się nie zatrzymuje tylko te dodatkowe skurcze są mocniejsze od pozostałych i właśnie je tak odczuwamy. To tylko takie wrażenie że na chwilę staje a potem uderza z całej siły.Dodatkowe skurcze ma podobno każdy człowiek tylko nie tak dużo jak my i nie tak silne ale to podobno nie jest takie groźne tylko bardzo nieprzyjemne i napędza stracha wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TO TYLKO JA,czy jestes zadowolona z tego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patlysia nie mierz tętna. Jak wyczujesz 120 to z nerwów będziesz miała 150 i po co Ci to dziewczyno.Olej to i czekaj ąz przejdzie i potem zmierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj to tylko ja.Zastrzesz sobie nick, to bedzie łatwiej nam rozmawiać bez podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
tętno wacha mi się dziś między 80 a 100, ciśnienie wporządku.... cały dzień mi dziś kołacze serducho, normalnie czuję je w całym ciele, plecy mi drżą...jeszcze od tygodnia boli mnie gardło, od dwóch dni mięśnie i stawy....przy tej arytmi jak dotknę palcami szyji to wyraźnie czuję jak serce staje a potem nierónomiernie zaczyna się szarpać, przy ttym mam takie nieprzyjemne uczucie i od razu goni mnie do toalety, i zapowietrzają mi się jelita i żołądek...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja ...
tak jestem zadowolona bo wiem ze nie jestem sama ... wszystko co czytam to odnosze wrazenie ze czytam o sobie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Witajcie. Patlysia z tym serduchem to chyba jednak powinnaś sprawdzić u kardiologa. Ja też mam dodatkowe skurcze, ale to podobno nerwicowe. Ale moja mama ma do tego własnie biegunkę albo bóle brzucha a to już związane z wypadaniem płatka. Przebadane, sprawdzone i .....też na tle nerwicowym. Nie bój się, badania nie bolą, a trochę się może wyluzujesz jak się dowiesz. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zaczęłam czytać której nocy to forum to sie tak poryczałam że strach było patrzeć. Normalnie wyłam i wyłam jak nie pamietam kiedy a potem było mi tak błogo i dobrze. Mówię Wam to forum lepsze od psychoterapii i psychotropów. Tylko musimy się wspomagać i dodawać sobie otuchy a napewno wygramy!(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Jeszcze do Patlysi: Oprócz tego co opisujesz dodatkowo "słyszę" każde uderzenie serca w lewym uchu, więc jak jest przerwa przed dodatkowym skurczem to jest to ohydne uczucie że przestało na moment bić.... A ten dodatkowy skurcz to po prostu wypchnięcie przez serce większej ilości krwi. Lekarz mówi że nic strasznego, ale odczucia subiektywne okropne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam często biegunke po ataku paniki. Ale nie wiem czy to powoduje panika,łomotanie serca czy ziołówki które wtedy biorę. Widocznie tak ma być i nie będę dochodzić powodów.Najwazniejsze że sraczka przechodzi i nic sie nie dzieje.Widocznie to jeden z objaów naszej nieodłącznej towarzyszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Załamana _ wawa_ : Moja mama brała mnóstwo leków na przeróżne choroby, ( kręgosłup, serce, spr.kobiece, żołądek itd) wypadanie trochę odpuściło kilka lat temu więc odstawiła. Nie jestem pewna, chyba propranolol czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja bardzo boję się być sama w domu.Bo jakby coś.....itd.I ostatnio wymyśliłam sobie że przecież nie jestem nigdy sama bo zawsze mam towarzyszkę.A że jej nie lubię to juz inna para kaloszy.Ale wtedy przemawiam do niej i nie chciałybyscie usłyszeć tych słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×