Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

nie wiem czy dobrze zrobilam czy nie ,proponujac jej nasze forum,ale czulam ze musze jej to zaproponowac.czulam sie z tym potem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak gosc ma racje
najwazniejsze wygadac sie a co tam inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.
wczoraj podcięłam sobie ręce i byłam na pogotwoiu , teraz znowu leci mi krew. nie wytrzymamałam psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość................
Pipek...>ja nie twierdzę że źle zrobiłaś. Ale źle, że żadna się do niej nie odezwała, ona sama nie chciała się wypowiadać, gdybyście ją zachęciły może byłoby inaczej. Ale większość osób z nerwicą woli mówić tylko o sobie, co jej da czytanie tego wszystkiego??? Jej potrzeba konkretnych rad, np namówić ją do pójścia do psychiatry czy psycholga... fajnie że macie taki topik, ale pisanie o nerwicy nie ulecza. "to tylko ja" pewnie tylko dowiedziała się że faktycznie ma nerwicę bo ma takie same objawy jak wy, ale co dalej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość................
To tylko ja....> Jesteś sama? Jeśli tak to zadzwoń po kogoś bliskiego, nie rób głupstw. Poproś kogoś o pomoc, napewno Ci pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.
tak jestem sama, nie mam sily, krew leci strumieniem na podloge zapomnialam wczesniej dodac kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo swiete słowa Gosciu
"pisanie o nerwicy nie ulecza!!!" moze chwilowo przyniesc ulge ze ktos ma cos podobnego a moze ma jeszce gorzej To nie to samo co profesjonalna terapia ! to nawet nie jest jej namiastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.
tak jestem sama, nie mam sily, krew leci strumieniem na podloge zapomnialam wczesniej dodac kropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość................
ja też tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja ...
zegnajcie na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wygłupiaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potomek.
jebaććććććććc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potomek.
jebaććććććććc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potomek.
pieprzyć sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
"dwa_mahy_dwie_jamahy Maaaja : nom dzisiaj zapisałem sie do psychiatry...tak jakos nieplanowałm, przechodziłem przypadkiem obok kliniki, wszedłem zapisalem sie i.....pierwsza wizyta w srode.... jestem ciekaw jak "gadaniną" może on mi pomóc " psychiatra gadaniną Ci nie pomoże Psychiatra jest od doboru leków, jeśli potrzebujesz gadaniny zapisza się do psychologa, i to Ty masz gadac a nie on, psycholog jedynie kierunkuje Twoje myśli na odpowiednie tory pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek!Witaj z rana. Nie widzę tu na forum nikogo innego oprócz kogoś pod wieloma postaciami/ale ma zajęcie człowiek?!/Ze mu się tak chce tyle czasu?pada deszcz wreszcie! też wyskoczyłam do kiosku-co za powietrze, ale w domu nadal gorąco.Dziś mam trochę pracy zawodowej, ale będę zaglądała na Forum. Fajnie, że syn wrócił zadowolony- mój tez świetnie się nadal bawi. dwa mahy-dobrze, że zapisałeś się do lekarza, on najlepiej pokieruje gdzie masz się udać i czy coś brać czy nie. odezwij się jak było! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patlysia-zablokuj swoje hasło, bo nie wiemy czy to Ty czy podszywacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
pieprzyc wszystko, zasranych lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MOZNA ROBIĆ SOBIE GŁUPICH ZARTÓW Z INNYCH, NAPRAWDE MOZNA ZROBIC KOMUS KRZYWDE, WIEC PRZESTANCIE PODSZYWACZE, A MY NIE JESTESMY LEKARZAMI, KAZDU TU MOZE SIE WYZALIC I BEDZIE MU LZEJ!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO CO DOBRE TAK BARDZO WKURZ??????????NIE ROZUMIEM TEGO, NIEKTORZY LUDZIE NAPRAWDE SA ZLI !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patlysia
no ktoś pode mnie się podszył z tymi zasranymi lekarzami a jak się blokuje hasło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
maja: dzieki za info , niewiedziałem ze on jest od doboru leków....teraz pojde do niego z przyjemnością, bo mam kupe prochów i nie chce jeść wszystkich. Co to "to tylko ja", to bez przesady "krew leje sie strumieniami", no sory ale w takim razie jakim cudem piszesz na klawiaturze? Po podcięciu żył człowiek traci przytomność po około 5 minutach. Weź lepiej idź sobie stąd, bo widze że oprócz nerwicy to masz jeszcze rozdwojenie jaźni. Nierozumiem jak ludzie moga sobie stroic żarty z tak poważnych spraw. Pan "gość" wg mnie to ta sama osoba. Ładnie masz namieszane w główce kolego! Sam zadajesz pytania i sam sobie na nie odpowiadasz, jesteś bardziej chory niż my wszyscy razem wzięci i podnoesieni do sześcianu. Pozatym to że wszyscy tu piszą o swoich problemach mi osobiście bardzo pomogło , bo zdałem sobie sprawę że nie jestem sam z takimi objawami, naprawde poczułem sie dużo lepiej wiedząc że ktoś ma takie same objawy jak ja. pozdrawiam wybranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Napisałam do redakcji w sprawie tych podszywaczy-osobiście mam tego dosyć i trzeba radykalnie to zmienić.Zobaczymy jaka będzie reakcja, z regulaminu forum wynika, że takie podszywanie jest KARALNE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaaja ja dzwonilam i rozmawialam z naczelna,trzeba zabezpieczyc sie haslem powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość................
dwa_mahy_dwie_jamahy ....> To nie ja poszywam się ani za "to tylko ja..." ani za nikogo innego, ani w tym, ani w innym forum też. Nie obrażaj mnie!!! wypowiedziałam się rano na temat nie udzielonej pomocy osobie "to tylko ja..." bo czułam taką potrzebę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość................
Aha cieszę się, że są osoby, które zgodziły się z moją wypowiedzią, którą umieściłam tutaj rano. Ale Wy nie dopuszczacie myśli że w tym co napisałam jest wiele racji i piszecie, że to jedna osoba sobie coś wypisała. NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×