Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
to juz niedaleko do mnie jak bedziesz sie wybierala do rodzinki to sie mozemy umowic i choc na chwile odwiedzila bys mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka43
Witajcie Dziewczynki ! byłam dziś z mężem aż 6 godzin w ..lesie ! sama sobie chodziłam ,grzybów szukałam ,i przed chwilą skończyłam robotę .. a najważniejsze wczoraj wieczorem strasznie bolała mnie głowa i rano zastanawiałam się czy pojechać. Pomyślałam o Was ... i szubciutko pobiegłam do autka. Od rana ani razu nie miałam paniki ,ani nawet lekkiego stracha. Żeby tak na zawsze została taki luz od nerwiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka43
Marysiu bardzo współczuje ,ale Pipek ma rację postaraj się z kimś o Swojej sytuacji porozmawiać . Szkoda że mieszkam daleko bo chętnie bym do Ciebie wpadła :) Mieszkam w Gdańsku to też inny kawałek ... Jeśli coś Ci pomoże to jestem z Tobą ! Pamiętaj nie jesteś Sama!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamilka
halo halo:) pamietacie mnie?:) u mnie lepiej, jednak lek zdzialal conieco:) czuje sie dobrze, nie mam atakow paniki, leki czasem jakies male jednak sa. pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Ja też dziś złapałam doła tak ppopołudnniu i trzyma do tej pory.Boli mnie lewe ramie serce mi wali i wogóle znowu dopadłmnie lęk. Już mam dość w środku jakoś mnie szarpie i trzęsie mi się cały kręgosłup.dzień do dupy, atak się wczoraj cięszyłam u ciotki na imieninach wysiedziałam całą godzine, adziś do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca***
Witam🌼 Pipku ten L 72 to na receptę, poczytałam o nim w twoim linku podanym dla Marysi? Nie znam tego leku:( a ma dość dobre że tak napiszę wskazania, szczególnie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca***
---> Ada 777 ta niedziela to jedna wielka trzęsawka:(:(ZMUSIŁAM się do wyjścia z domu do rodziców, ale co mnie to kosztowało a jutro poniedziałek do roboty trzeba i znów ten strach i przeraźliwe trzęsienie, wręcz drżenie:( Może któraś z Was brała ten lek jak się po nim czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Marysiu ja też jestem z łódzkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Marysiu to chyba toa pogoda taka dzisiaj, trzymaj się a syna weż olej,chociaż na pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam środek nocy, cicho i spokojnie. Myślę, że wszystkie śpicie, mam nadzieję, że bez ataków lęku...Śpijcie dalej... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie jak tam u mnie było ok;)Dzis poniedziałek znowu sie czuje tak sobie jakies kłocie mnie dzis w nocy obudziło i mam dziwny scisk nie dam rady nabrac do konca powietrza,co za cholera miałyscie tak to nie SERCE BO ZNOWU MAM schiza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi zrób sobie holtera
to przekonasz sie czy serce ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Ja dzis mam wybuchowy dzien na wszystkich krzycze ja mieszkam z 5 domownikami ktorzy tylko widza mnie do roboty i nikt wiecej nie pracuje to cud ze ja mam tyle sily i zadnego poparcia tylko doly mi kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Gabi 147 Takie sensacje ze sercem ma co noc wali mi jak mlot cisnienie jest wyzsze i mam nieregularne bicie serca ale ja lecze sie na arytmie komorowa serca juz 6lat i mam tego dosc w nocy nie spie i musze brac xanax lub jakis inny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Marysiu dobrze cię rozumie co czujesz ja też tak mam , mam troje dzieci i męża , nie pracuje zawodowo tylko latem, a w domu tak się przyzwyczaili,że nawet brudnych rzeczy w łazience nie wrzucą do brudów tylko zostawiają na środku.Mój mąż natomiast twierdzi ,że w domu to nie praca, że to przyjemność taki relaks- praca domowa.Tysiące razy chce wyjść ,ale nie moge jestem załamana tym ,ze musze tu siedzieć , mam dość ,a nie moge nic z tym zrobić.Pipek pisałaś o jakiś kropelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Adda 777 Czy nie uwazasz ze nasza choroba jest od siedzenia w domu i robienia tych przyjemnych rzeczy a Pipek pisala o kroplach L 72 bralam je troche moze wypilam jedna butelke nie wiem po jakim czasie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !u mnie dzis kiepskie samopoczucie.w nocy nie moglam spac,jakies klopoty mialam z zoladkiem.pies tez nie spal-mial biegunke,chyba wczoraj za duzo mu dalam jesc.maz przeze mnie tez sie budzil.takze kiepsko.a rano jal odprowadzalam corke do szkoly mialam jakies zachwianie,glowa ciezka,a potem bol glowy.teraz o tym mysle i dzien do ...bylam na poczcie i w aptece-mialam jakas niepewnosc czy jeszcze raz tak mi sie stanie ,czy juz nie.tak jakbym na to czekala.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej pobrac je systematycznie przez 1 miesiac w/g ulotki.zdania na ich temat sa podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys byly tabl.Valdispert ziolowe-jedyne przeciwlekowe,ale ponoc wycofane,nie maja juz podpisanego zezwolenia.to byly znakomite tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama
cześć dziewczyny. od kilku dni sama zdecydowałam się odstawić lek. nie jest łatwo. nerwicę mam nadal :) ale przynajmniej mam własną silną wolę. Piszę do was, ponieważ wśród leków homeopatycznych znalazłam dość skuteczne krople na nerwicę. Nazywają się L72. Działają wprawdzie bardzo łagodnie, ale nie uzależniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia 60
Pipek Ja tez jestem dzis chora moja corka tez ma nerwice i nie poszla do szkoly bo bardzo sie zle czuje to chyba pogoda tez jest dla nas niekorzystna powiedz jak sie bierze te krople i kiedy bedzie pomoc a moze cos innego pomaga moze leki OO Grzegorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia,o tych kroplach przed chwilka napisalam.moze to wina pogody-tez na nia zwalam,poza tym sa fronty atmosferyczne to ma tez wplyw niekorzystny. nic poza tym o czym pisalam nie bralam,biore kalms po 2 szt.,melisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie ide do zajec,zakupy sprzatanie,ale tak mi sie nie chce.milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tama
Pipek: nie wiem, ale dziękuję. Za wsparcie. Bo jest b. trudno. Są plusy i minusy tego stanu. Ogromny plus to świadomość, że mam silną wolę i że nic nie muszę brać. Ogromny minus to fakt, że zostałam z Nią sam na sam, tylko Ona i ja. Wspomagam się tylko tymi kroplami homeo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×