Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość obca***
Pipek po czym. po jakich lekach poczułaś że jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc obca,po psychoterapii, ale wczesniej bralam afobam z ktorego na terapii schodzilam.jestem zadowolona z terapii.jestem przeciwniczka brania lekow ,ktore uzalezniaja i pomagaja doraznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca***
Jak wygląda taka psychoterapia? Jak to sie odbywa, wybacz że pytam ale nie mam czasu cztać forów, ani grzebać w goglach.To jest indywidualna psychoterapia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca***
Problem w tym że ja się " NIE OTWORZĘ" a muszę odstawić psychotropy, po prostu MUSZĘ, a nie mogę, zwiększam dawki, wieczorem słaniam się, zero koncentracji, skupienia - trudno to wogóle wytłumaczyć:o Zapadam się coraz głębiej, boję się.Te lęki przed załatwieniem czegokolwiek mnie wykończą:( Pomóż🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Dziewczyny ja mam tak samo ,dzisiaj nie wiem od kiedy wyszłam do ciotki na imieniny to jest niedaleko ,ale to zawsze coś.A taka byłam aktywna, gdzie się podziała ta moja życiowa siła , lubiłam imprezy, balety ,a teraz tylko w domu siedze i błagam boga o dobry dzień.Tak sobie nieraz myśle ,że może jakby ktoś mnie pieprzną porządnie w ten durny łeb to może by przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca,proponuje terapie grupowa.trwa3mies,po4dni w tyg,po3,5godz,w tym pol godz.przerwy.grupa liczy ok 10 osob,bierze udzial 2 terapeutow i lekarz.przysluchuja sie wypowiedziom,kazdy mowi o swoich problemach ,inni wypowiadaja sie na jego temat,a ty zbierasz te rozne uwagi i nieraz dichodzisz do wniosku jakie to proste i jestes zadowolona,ale nieraz wychodzisz b. zdolowana.ja juz 2 lata temu,prawie bralam udzial w terapii i dzis moge powiedziec ze o 2 lata za pozno tam trafilam.ale teraz b.sporadycznie lapie mnie nieikreslony lęk i potrafie sobie z nim poradzic.b. b. b. zadko wezme sobie polowe afobamu 0,25.teka dawka ponoc nie dziala,ale ja psychicznie jestem nastawiona na to ze taka dawka dziala.uzaleznilam sie od tych lekow,bralam je 1,5 roku,ale na terapii powiedzialam ze nie chce ich juz brac,pod kontrola lekarza odstawilam,choc bylo bardzo ciezko.ale wytrwalam,nigdy nie chce zadnych prochow tego typu.gdy czuje ze cos mnie bieze zamawiam wizyte u psycho i mam spokoj znow na jakis czas.to jest moja recepta.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obca***
Dzięki Pipek❤️ ale w grupie tym bardziej sie nie otworzę ze swoimi problemami.Zastanawiam się nad poradnią zdrowia psychicznego, ale boje się i ten przeraźliwy lęk:( cała się trzęsę jak nie zażyję czegoś.Nie wiem już czy to depresja, czy bardziej prawdopodobne na tle nerwowym.Sporo przejść miałam i stąd to wszystko a trwa to juz 10 lat.Jeszcze raz dzięki.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie napisalam a to nie doszlo.mialam problemy z otworzeniem stron Kafe.juz dzis nie chce mi sie tego pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Obca ja jeżdżena terapie indywidualną raz w tygodniu po godzinie,też wydawało mi się ,że co to tam taka terapia baba sobie pogada i tyle.Ale jaka byłam zła gdzie pani ze mnie wyciągneła dużo ,aż byłam zła na siebie,a to wszystko to sposób budowania zdań , gestykulacja , głos oni mają sposoby ,żeby z ciebie coś wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pipku czytam Wasze posty, ale nie mam juz tak duzo wolnego jak w wakacje. bardzo duzo nowych kolezanek doszło-wszystkie witam i pozdrawiam. Jestem na forum chyba od czerwca i bardzo pomogły mi rozmowy z dziewczynami. Sporo sie dowiedziałam, a teraz leczę się i jest coraz lepiej.Zycze wszystkim powrotu do zdrowia i wierzcie że to jest mozliwe.Ja wierzę i działam w tym kierunku.Trzymam za wszystkich kciuki i wspieram Was serdecznie.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pipka
a jak ktos mnie wkurzy na takiej terapi grupowej to co wtedy ? mam go opieprzyc czy wyjsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!no i kolejny pogodny dzien.odpowiadam na powyzsze pytanie-na terapii wyladowujesz m.in swoje emocje,to co czujesz w danej chwili.jak cie ktos wkurzy to mozesz powiedziec ,co o tym myslisz i jak czujesz sie w danym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pipek czy bralas Kalms co to za swinstwo a moze mi pomoze jestem cala roztrzesiona w srodku co na to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,tak biore kalms jak jestem poddenerwowana po 2 tabl.ale one dzialaja po ok .1 godz.tak zauwazylam.mozna pobrac przez 4 tyg.i beda efekty pozytywne.to sa tabl.ziolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie z wami ze 2 dni ale wpisów, ja tez sie męczę z N 10 lat, sporo a mam 30 ( skończę w lutym) jestem wodnikiem, ide do kościoła potem nadrobię czytanko, pozdrawiam wszystkich w poniedziałek czeka mnie długi lot samolotem wzięłam rano hydroxiz, na wieczór xanax zawsze mocno łapie mnie w niedzielę, czy to po całym tygodniu? pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu ja brałam calms to ziołowe tabletki ale teraz jak mnie telepie to pije nerwosol tak doraznie pelna lyzeczke lub po ok 20 nin trzesawka troche odpuszcza sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dzieki Boze moze nadejdzie dzien w ktorym sie dobrze poczuje nie ma teraz powodu a dusi mnie gardlo i sciska w klatce piersiowej to sa nerwy a bralas l 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,nie wolno sie zalamywac!nigdy nie moze byc caly czas zle,\"dla nas tez kiedys wyjrzy slonce!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
tak jest pieknie opisane ale czy komus pomogly bo na wszystkich ulotkach pisza bardzo ladnie chce zeby mi puscilo pod gardlem i zoladek bo schudlam 15 kg co ma robic psych przepisal mi asentre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Wikuszka fajnie ze jestes a ty co bierzesz jakie leki i gzie nerwica sie zadomowila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysiu ja zachorowalam 10 lat temu majac lat18 wiec wszyscy lacznie z moja rodzina uwazali ze to fanaberie szkolne bralam xanaks a teraz sporadycznie afobam ale w zasadzie pomagam sobie jak tylko dam rade nerwosolem a tak pozatym panicznie boje sie byc sama tzn bez meza lub mamy ale staram sie aby oni zawsze byli blisko przechodzilam juz wszystkie etapy mam juz dosc jestem jak w uwiezi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×