Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
Wikuszka ja chyba sie tez przyzwyczailam sie do choroby bo co mam zrobic dobrze ze masz wsparcie w rodzinie ja go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
czy ktos jest bo mam strasznego dola juz mam dosc lekow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
czy ja jestem dzis taka chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
jak widze swojego synalka to robi mi sie zle a dzis jest niedziela i musze go znosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Boze chyba nie przezyje wyprowadzki corki i zostane z najgorszymi osobami w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mow tak,masz zle chwile,napewno tak nie myslisz.masz dola.rozluznij sie ,wyjdz na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
nie masz pojecia jak mi zle ale juz placze moze bedzie lepiej rozne mysli mi nachodza jak go widze taki jest dla mnie podly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa11111
znacie może jakiś ośrodek gdzie można w woj. śląskim (Mikołów, Żory i okolice) pogadać o swoich problemach bo już sama nie dam rady.Albo macie jakąś stronę z adresami do DARMOWYCH poradni.Chyba mam depresję, boję się wszystkiego, nie mam siły żyć, myślę o tym by to wszystko skończyć. Pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,byloby ci lzej gdybys sie wygadala,wypisalo na ten temat.pewnie nie chcesz tego robic tutaj.moze pogadaj z synem o tym ze zle postepuje.moze z corka?wspolczuje ci serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa kolezanko,nie posiadam zadnych adresow z twojej okolicy.moze w necie cos znajdziesz-szukalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
tak nie chce pisac a z corka nie moge rozmawiac bo ona jest chora i musze uwazac co mowie juz nie raz rozmawialam ale to czlowiek 24 letni bez ambicji i wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Pipek gzie mieszkasz na polnocy w srodku czy poludniu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
to jestesmy oddzielone 120 km os siebie ja mieszkam w malenkiej miejscowosci mamswoj dom i kpe do sprzatania prania i gotowania i zlych ludzi ktorzy sa bardzo podli i jeszcze pracuje ale mam caly czas zwolnienie lekarskie nie mam sily wrocic do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu,nie bede ci mowic \"wez sie w garsc\" bo to najgorsze slowa dla chorych na nerwice i depresje.przeciez my chcemy ale poprostu nie mozemy byc zdrowe.mysle ze jezeli nie otworzysz sie przed kims,najlepiej psycholog,to bedziesz w tym tkwic,ktos musi ci pomuc inaczej spojrzec na twoja sytuacje zyciowa,trzeba cos zmienic,cos uporzadkowac i zaczac normalnie zyc.dzieci dorosle,pojda na swoje,pozakladaja rodziny,a ty bedziesz sama ze swoimi nierozwiazanymi problemami.zapraszam do siebie pogadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dziekuje za zaproszenie ale to ja musze cos zrobic z tym losem syn nie ma nawet dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu nowa11111
dzięki, muszę poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
a gdzie masz rodzine w jakiej miejscowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
ja jestem z woj lodzkiego to chyba w innym kierunku ale mam ochote z kims porozmawiac tak mi tego brakuje moze ktoregos dnia napisze tu olbrzymi list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×