Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

No wróciłam moje kochane !!!! ale numer dzisiaj odstawiłam ,pomyliły mi sie dni miesiąca i wszystkim wmówiłam że mój staś ma dzisiaj imieniny i wszyscy sie dali otumanić ,a mój synek ma imieniny oczywiscie 13 stego ale dzis dostał prezenty życzenia i ja sama dopiero wpadłam na to teraz wieczorem ale numer dobrze że on jest mały i nie rozumie o co wtym wszystkim chodzi bo by własna matkę wyśmiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada ja tez chce na plaże.moze z tym pługiem bym pojechała.ale bym se orała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze wejde na forum w niewłasciwym czasie ,albo ogladaja tv albo ida spac szkoda słow >>>>>>>> albo .......mnie nie lubia i zaraz uciekają jak sie pojawie ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże! tego już się nie da czytać,TEN SYCYLIJCZYK TO MA RÓWNO NAWALONE POD SUFITEM! IDŻ CHŁOPIE NA JAKIEŚ FORUM NP.www.lustereczko.pl I TAM WKLEJ SWOJE ZDJECIE I CAŁY SWIAT CIĘ BEDZIE OCENIAĆ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka mam nadzieje że do mnie tez wysyłasz swoje zdjecie ????? ja Tobie wysłałam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mailer
.SYCYLIJCZYK. (szymon@pwsz.pl) Drogi chłopie ten adres jest zły, Mailer zwraca wiadomości. Załóż konto na jakimś normalnym serwerze np. interia, wp, o2,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze sie Tobie podoba ,to taki mały łobuz ale bardo kochany dzisiaj w samochodzie powiedział mi że nie może ze mną porozmawiać bo jest WYCZERPANY zabawą samolotem ,myslałam że puszcze kierownice ze smiechu .Czasami jak cos powie to sie zastanawiam skad mu sie to bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki fotki Sycylijczyka tez juz nie mam ... Adusia czy ty dziś jakiegoś powera dostałaś tak latasz na tą plaże! ;) mniej Ty kobito litość nademną ... ja tylko dziś koło autka sobie chwile postałam .... Bardzo się Cieszę że odwagi dostałaś ... Super Adusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka napisalam do pipek o zalozeniu konta na wp.pl i jak sie wysyla tam zdjecia jak chcesz to Ci to przesle ,mam Twoj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko to mamusi się lekko czas pomylił :) że zapomniałaś kiedy to swoje szczęście pierwszy raz uściskałaś ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kasiu i Efcia ,kasia ale numer wycielas hihihi ,usciski dla malego mezczyzny no i dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny bardo !!!!!Lidiuszka wysłałam instrukcje .Efka o urodzinach bym nie zapomniała to imieninki były ,a raczej będą. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie loczkins i aniołek sie podziały ??????Pewnie świętuja ze swoimi mężczyznami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×