Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Sycylijczyk ja wyszłam za mąż jak miałam 20 lat i nie to ,że żałuje tego bo mam dzieci w miare dobre z małymi wyjątkami życie rodzinne ,ale stwierdzam teraz po latach ,że to dorosłe życie dopadło mnie za wcześnie .Więc baw się chłopie i żyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara baba..... witaj ,pozdrawiam serdecznie!znam wiele starszych osob z kompem ,znam takich co go maja ale boja sie jak ognia ,sa tacy co poznaja jego smak i wtedy hulajkdusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk niech mama skieruje Cię do innego psychologa wiadomo ,że znajomej osobie nie powiemy tego co obcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RrenkaO37Kafeteria wciąga jak narkotyk ja siadam w wolnnej chwili przedtem tylko grałam nie wiedziałam że człowiek poże sobie z kimś pogadać oprocz GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ada ja podobnie myslle ,kiedys za wczesnie wychodzilo sie za maz i od razu dzieci ,zbyt szybko chcialo sie byc doroslym a do tego ja bylam samodzielna i obowiazkowa i moze mnie to przeroslo? nie to zebym nie byla zadowolona z rodziny...ale na wszystkko jest czas...nie ma pospiechu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDIUSZKA jeszcze troche to będziemy uczestniczyć w odwyku internetowym mam nawet motto:Nerwica mnie puściła złapał mnie komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
CHYBA NIE JESTEM POTWORA :-( NETKA MI POWIEDZIALA ZE SOBIE WRAŻENIE I ZE MUSIAŁA SKASOWAĆ MOJE FOTO BO MĄŻ ZOBACZY I BEDZIE ZAZDROSNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk a co Twoja mama robi aby Ci pomoc ,co mowi o Twoim stanie? pracujesz ,uczysz ise? jak spedzasz czas w ciagu dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JESTEM W WIEKU POBOROWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyszłam za mąż bo byłam w ciąży męża też oczywiście kochałam ,przed ślubem mieszkaliśmy pół roku razem i świadomie zdecydowaliśmy się na dziecko ,ale to wszystko było za wcześnie.Gdybym wtedy miala ten rozum co dziś .W wieku 20 lat człowiekowi wydaje się ,że wie wszystko najlepiej a wlaściwie nie wie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada7777święta racja ale wiesz co człowiekowi lżej na duszy jak z kimś pogada ktoś pocieszy czasem to dużo dla mnie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Sycylijczyk przecież Ty masz cale życie przed sobą gdzie Ci się spieszy ,chłopie używaj życia póki Cię jakaś nie złapie i nie posadzi na tyłku ,bo wtedy to już koniec balu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz u psychologa byłam niedaleko ,znam babe z widzenia i nie pasowała mi i dlatego jeżdże 60 km na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero jestem 6 lat po ślubie mieszkamy ze sobą od 15 lat aż w końcu to zrobiliśmy (chodzi o ślub)chyba oboje do tego doroslismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
INTERESUJE SIE INFORMATYKA TELEFONAMI KOM KOMP NAM OD ROKU 95"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
INTERESUJE SIE INFORMATYKA TELEFONAMI KOM KOMP NAM OD ROKU 95"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,witam serdecznie wszystkich nerwosow🖐️ juz kiedys pisalam na tym forum,ale pewnie nie pamietacie,wiec sie przypomne-mecze sie z ta N 12 lat ,o objawach nie pisze,bo je dobrze zmnacie. czasem juz odpuszcza ale nie na tyle,zebym mogla pojsc do pracy....a bardzo jej potrzebuje.mam 40 lat,mimo tylu lat choroby czuje sie mlodo i mlodo wygladam,ale nie coz z tego? nie mam juz kolezanek,z rodzina widuje sie rzadko,a dopiero teraz moglabym cieszyc sie pelnia zycia-dzieci juz odchowane,nie mam tylu obowiazkow co kiedys...caly czas walcze i sie nie poddaje,choc nie jest to latwe,same wiecie. jestem z gornego slaska i pozdrawiam raz jeszcze🌼 mimo ze was nie znam,to czytajac wasze wpisy czuje sie jakbym jednak was troszke znala,i...polubilam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk a moze ty za dużo spędzasz czasu przy kompie i nie wychodzisz czy jesteś domatorem? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KOLEGA MNIE TERAZ ZNIEWAZA :-( IDĘ :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na moment ..bo dziś ciotka z kuzynką do mnie przyjechały... Czuję się nadal super ! Ale czy dobrze dojżałam Adusia byłaś na plaży???? Kochana i Ty takimi małymi literkami to napisałas ...Przecież to sukces ! i Aż 10 minut ..no ja widzę że ostro wziełaś się za treningi ...Do lata ja też muszę jakoś ... potrenować ;) Witaj Starababo ! co u Ciebie ? jak wyszło ze szpitalem ? jak ogólnie się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Witajcie! U mnie nie ma słoneczka, dzień ponury, ale samopoczucie na razie w porządku. Z tego co przeczytałam, to mamy dzieci prawie w tym samym wieku. Kasia, Ada, Lidiuszka i ja, tyle zapamiętałam. Fajnie. :) Idę kończyć szykowanie obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×