Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołku to jak on wróci to ja go z domu nie wypuszczę a twoją fotkę na monitorze zainstaluje i będe tylko o Tobie mówiła ;) Tylko Ty mi powiedz co na Twój chłopak ..hihihi czy on Ciebie tak łatwo puści ... taką laseczkę! czy kjakieś walki są w planach bo wiesz muszę chłopaka przygotować ..jakieś wsparcie i wiesz teraz robi na budowie to krzepę dostał ..ale żeby tak emocjonalnie wytrzymał ... Aniołku a przeczytałaś tą bajkę którą wkleiłam ..prędzej ..poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello posłałam zdjęcie dla pipka lidiuszki i Aniołka bo nie miałaś :D ale Aniołku czy ja mam Ciebie lece na poczt e sprawdzić,, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku wysłałam ci fotki i prosze o rewanż. a macie ten adres lidiuszki.jak nie to bede szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniłek czyżbym nie miała Twojego zdjęcia nie możliwe albo jakoś skasowałam przypadkowo,, poślij pliss,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka mowisz o liscie corki do matki?? czytalam superowe hiih a nie wiem czy PAwel mi tak latwo odpusci... hmmm... chyba ze inna mu pod nos podsune... tylko nie wiem jeszcze kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PIPEK ZAŁOŻE NOWY ADRES I MEIL I CI PODAM WTEDY DZIEWCZYNY KTÓRE CHCA BEDA MOGŁY WYSŁAĆ MI SWOJA MUZYKĘ I SWOJE ZDJECIE OK PIPEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke to nie tyczy się tylko Twoich studiów ale tak też trzeba podchodzić do życia ..jak coś nie wyjdzie to próbować znów ..i się nie poddawać. Moja przyjaciółka też bierze ten lek i chodzi na psychoterapię i psycholożka powiedziała jej że ma po mału z tego schodzić i zmiejszać dawki. Wiecznie nie można żyć na lekach ,ale jeśli masz takie objawy z którymi ciężko żyć to trzeba sobie ulżyć. Chociaż ja osobiśćie nie wezmę już leków ,ale uważam że jesli komuś to pomaga to niech bierze ..ale wszystko jest do czasu. Nerwica razem ze wszystkimi swoimi objawami to jest taki wytwór w główce o którym najlepiej zapomnieć... i nawet jak czasami się odezwie jakiś objaw to nie bać się tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KT?RA CHCE WTEDY WYSLE MI SWOJE FOTO I MUZYKĘ PIPEK OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka,fajnie wyszlas.spokojna wygladasz na zdjeciu,corki nie widzialam,a syn fajny chlopak,a ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek posłałam Ci na adres rad-martynek@o2.pl ale się wraca.. :) to mój adres kejtkot@interia.pl :) mamaJulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, Efka, ja niby tak zawsze się starałam żyć, nie poddawać się, jak nie wyszło, ale zwykle i tak mi wychodziło ;) Oczywiście nie wszystko, były jakieś potknięcia \"zawodowe i osobiste\", ale szybko się otrząsałam. Tak mi się przynajmniej wydawało. Efcia, a Ty teraz chodzisz do kogoś? Pewnie gdzieś już pisałaś, ale nie kojarzę, niestety. Dzięki Wam powoli przekonuję się do terapii, oczywiście nie chcę brać leków przez całe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku ale ty śliczne dzieci masz.i ty taka super kobitka.wasza rodzinka jest super.dla was wszystkich gorące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
PANI PIPEK JAK CHCESZ WYSLESZ DO MNIE Z WŁASNEJ WOLI PIPEK JESTES MIŁA I KONTAKTOWĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke daj adres wysle ci to brzydką netke30.a ciebie też bym chetnie zobaczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś loczkins nie zagląda i nerwuska chwilowa.mam nadzieje ze u dziewczyn wszystko ok i niedlugo sie odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sycylijczyk wiem że szukasz akceptacji i potwierdzenia swojej atrakcyjności.ale najważniejsze żebyś sam akceptował siebie i uwierzył że jesteś młodym przystojnym facetem i wszystko mozesz osiągnąc.napewno znajdzie sie kobieta która doceni to wszystko co masz w sobie i obdaruje cie miloscią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×