Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

ada777 ,wlasnie sie usmiechnelam , sama z siebie- swietnie co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Ada777 - mieszkam w trojmieście, a pracy szukam w biurze-takie mam doświadczenie, zredukowali mnie 2 mieś temu niestety... Byłam na spacerze-pogoda cudna, od razu lepiej się czuję tylko mi straszny ból w krzyż wlazł i ledwo łażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
iiyama - tak jakbym swojego męża słyszała "weź się w garsc"-więc teraz to już mu nic nie mówię bo po co, skoro on nie rozumie. Ogólnie jest obok i dobrze że jest, a ja staram się dla niego i dziecka wyjść z tego kokona, właśnie biorę się za prasowanie koszul hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA to jesteś następną z Trójmiasta ;) a dokładniej gdzie? ja jestem z Gdańska i jest też Agatka ,ale czasowo chyba jest bardzo zajęta ... Agatko jak czytasz to buziole i pozdrówki! i mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyama mój mąż na moją chorobę to miał różne spojrzenie ,ja sama nie wiedziałam co się ze mną dzieje .Leżałam w szpitalu bo przecież miałam tyle zawałów że w koncu chcieli mi uchwycić pod aparaturą ten mój zawał ...oczywiście to jak na złość przez tydzień nic mnie nie brało .Na koniec pobytu poszłam na konsultację do psychiatry .On nie odrywając oczu od tego co pisał zapytał od razu i co ..mąż pije ? powiedziałam że nie! awanturuje się ? też nie! złapał za receptę i zapisał mój pierwszy psychotrop ... A dzień wcześniej byłam u jakiejś lekarki która chciała mi końcówką długopisa zedrzeć skórę z pięty .:) chyba z 5 minut tak mi jezdziła ...może z zawodem się pomyliła albo nie miałam zadnych reakcji i ona nie mogła uwieżyć że to mnie nie łaskocze tylko ...boli! Wracając do lekarza to on powiedział mężowi że ja jestem histeryczką i wszystko udaję .. i mąż w to uwierzył ...ale widział że ani jego prozby ni grozby nie działały na mnie . Po jakimś czasie poszliśmy do spółdzielni do psychiatry i tam lekarka dopiero coś zaczeła mu tłumaczyć , ale zapomniała że to ja jestem pacjętką i za każdym razem mnie tylko zapytała jak się czuje po lekach i dalszą rozmowe prowadziła z mężem ...o pierdołach .. do niej chodziłam prawie dwa lata . Po tym czasie mąż zrozumiał i na siłę zaczął mnie wyciągać w pobliże domu na spacery ..Zmienialiśmy mieszkania ,trzeba było jezdzić i oglądać inne ,pózniej załatwiać formalności ...tak mój mąż ze mną postępował . On jest zawsze obok ,nie zmusza mnie ale tłumaczy i jest moim drugim głosem ;) że mam nie cofać tylko do przodu .Jak poczytał trochę książek to teraz już wie że ja muszę Sama chcieć wyjść z tego ... no i wychodzę ;) od 5 lat nie mam już takich stanów które by mnie przerażały ,owszem boli mnie to tu to tam , ale wiem że to tylko nerwiczka ! A syn ...na moją chorobę powiedział kiedyś że jestem najnormalniejszą matką jaką on zna z pośród jego kolegów . Nie daję odczuć w domu że jestem niesprawna ,bo sama wiem że nie można się poddac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Efka - mieszkam we Wrzeszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć -odebrałam wyniki , mam 300 cholesterolu , już czuję ten zawał ,boję się ! CRP mi nie zrobili , bo zapomnieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to cyba duzo co?? to musisz sie nie bac tylk wziac za siebie!! ruch i dieta! i diedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Efcia ale macie blisko do siebie ja jak byłam nad morzem to mieszkaliśmy w Gdańsku -Wrzeszczu w jakimś akademiku wiem że szlo się pod górę byliśmy tam ze szkoly bardzo tam fajnie było ale tak dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Gocha a jak reszta wynikow??A cholesterol dobry i zly -jaki wynik? Lidiuszka-STO LAT!!!!!!!:D:D:D:D:D 🌻kwiat]kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia. M. Twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Efka-to może mini grupa wsparcia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Jezeli nie jestes gotow do zmiany swego zycia,nie mozesz oczekiwac pomocy\'\'-Hipokrates. Bardzo podoba mi sie ta mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszych nieszczęściach poznajemy przyjaciół. W nieszczęściach przyjaciół poznajemy siebie. Aleksander Kumor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytani o nasz najszczęśliwszy dzień w życiu, zwlekamy zwykle z odpowiedzią, ale gdy chodzi o nasze najcięższe chwile, nie szukamy w pamięci. Feliks Chwalibóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko ....... 🌻 ❤️ 👄 .... AAA a ty na chodzie jesteś ? bo ja tylko samodzielnie do śmietnika dojdę ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,bardzo piekne sa te aforyzmy. Lidiuszka,a gosci nie ma ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie efka masz bo moj sie chyba boi prawdy wlalby byc chlopcem a jak klopoty to mnie nimi obarczyc , jak sa problemy to on peka choc generalnie nie jest to zly chlop. zazdroszcze ty co na wybrzerzu macie tyle powietrza, tu w cenntrum i w miescie ciut smrodliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wziac lupe i zobaczyc znaczek przy dzisiejszym dniu to bylby plusik, choc dzien sie jeszcze nie skonczyl ale pluuuuuuusik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku , już zaczęłam dietę pod wpływem mamyJulki i chodzę na aerobic. Lidiuszka dzięki przyda się! Pipek zły216 dobry 53 trójglicerydy 162 reszta wyników idealna - trochę niska hemoglobina , ale w normie. Iiyama mój chłop też niby mi współczuje ale często się dziwi ,że nie mogę czegoś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczere zyczenia,merzen spelnienia,slodkosci w milosci,wytrwalosci w pracy,duzo zdrowka i otuchy na te nasze pogaduchy.Dla Liduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipuś nie ma nikogo brat był rano pracują na 2 zm nawet córci nie ma sama jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×