Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Iiyama powietrze może i lepsze bo więcej wilgoci ..ale smrodliwe takie jak wszędzie ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Efka - na chodzie-fajnie brzmi;) Ale tak - przemogłam się już dawno, pokonałam fobie i funkcjonuję normalnie-dziś załatwiałam sprawy w administracji i ubezpieczalni a potem łaziłam po mieście, cały dzień w biegu, bo ja w domu nie lubie siedzieć bo zaraz mnie myśli męcZą, a tak na powietrzu to lubię obserwować co się wokół dzieje i ne skupiam się na sobie;) Ale miałam momenty gdy dostawałam zawrotów głowy jak obok autobus przejechał a co dopiero samej gdzieś jechać tramwajem itp. Ale małymi kroczkami...I w tym roku pojechaliśmy na wakacje za granice co jeszcze ze 2 lata temu było nie do pomyślenia... Co do powietrza w Trójmiescie to syfex niestety jak wszędzie, marzę o mieszkaniu na którymś osiedlu z dala od głównych arterii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze dużo szczęścia dzisiejszej solenizantce :) Kochani kafejkowiczo-nerwuski przypadkiem znalazłam to forum z czego bardzo się cieszę. Przez około 2 tyg. czytam wasze wpisy i utwierdzam się w przekonaniu, że jesteście moimi pokrewnymi duszami. Wszyscy!! Dziś ośmielam się do Was napisać - dobrze, że nie słyszycie jak mi serce wali... Też mam nerwicę od chyba dobrych 20 lat jak nie dłużej...jest ona oficjalnie niezdiagnozowana przez specjalistę - ale obiawy mam takie jak Wy i ogólnie uchodzę za hipohondryczkę i histeryczkę. Fajnie wiedzieć, że sa ludzie z takimi samymi problemami i móć się zwrócić po słowa pociechy gdy dusza w niedyspozycji.... Tyle lat radziłam sobie sama - przyjmiecie mnie do swojego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha musisz zrobić wyniki jeszcze raz norma cholesterolu to 200 ,ale mogli się pomylić.Zelazo też mam do d bo spada mi ponoć przez okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a czemu mamy Cię nie przyjąć przecież ty jak nasza siostra jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak moja matka też twierdzi ,że jestem hipohondryczką i gubi mnie histerja ,a takiej panikary jak ja nie ma na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cały czas śledze wasze wpisy i dużo mi to pomaga ,wiele się od was nauczyłam i duzo razy się uspokoiłam znów byłam u lekarza bo tez mam fioła na punkcie zawału . Brałam propranolol i kołatanie serca troche mi ustępowało ale zawsze wracało i zawsze wywoływało u mnie strach .Mam niskie ciśnienie 110/70 90/60 a sercem mi szarpie . Byłam z mężem u lekarza bo tez choruje i mowilam mu o moich problemach i on kazal mi odstawić PROPRANOLOL bo on powoduje spadek ciśnienia a ja nie potrafie z niego zrezygnować . Ten lekarz zapisał mi SOLE ERLENMAJER i CLONAZEPAM ale jakoś ni potrafie się do tego przekonać .Zapewnił mnie że te kołatanie i bóle serca nie spowoduja zawału a ja dalej swoje czy ja jestem nienormalna ............... czy ktoś z was zna te sole .....błagam odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gosiak witam imienniczkę ! Bądź z nami - ja zanim tu napisałam czytałam przez dwa miesiące ! Ada może rzeczywiście to pomyłka bo jeszcze w czerwcu miałam dobry cholesterol ( HDL 68) , ale trochę się uspokoiłam bo wyczytałam ,że długotrwały nadmiar cholesterolu prowadzi do miażdżycy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chyba największą panikara bo zakołacze sercem i koniec jestem zdołowana na cały dzien a rano gdy wstaje to wsłuchuje się w siebie i czekam az znów zacznie mi klekotac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam od czego zacząć aby nie wyszedł pamiętnik ;) i abyście nie pousypiały. Mam 38 lat, pracyje, mam dziecko i kochającego męża.... żyć nie umierać - a ja zamiast się z tego cieszyć (to słowa mojego otoczenia) wymyślam sobie niestworzone rzeczy, ciągle coś mnie boli i zachowuję się jak emerytka. Wiecie jak to jest dziś boli mnie szyja i cała prawa strona a szczególnie ręka, jutro mam drętwienie głowy, pojutrze nie mogę złapac powietrza a popojutrze mam zawroty.... Dupa blada - zawsze coś! Był też (i nawraca) szalony puls- w stanie spoczynku potrafię miec 130. O czarnych myślach nie wspomnę! Sa tez dobre chwile gdy nic mi nie dolega ale jest ich coraz mniej a jak po okresie dobrym mnie złapie to trzyma podwójnie. Ot i cała ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na kołatanie serca pomagały tabletki Hydroxyzinum 25mg, nie brałam ich ciągle tylko wtedy gdy musiałam, ale zawsze się jakoś wyciszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak 67 nie musze juz nic więcej pisać wystarczy przeczytać wpis który ty wpisałas to cała ja i nawet nasz wiek jast podobny ja mam 39 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bianko właśnie przeczytałam te kilka słów o tobie, gdy się kliknie na twój nick i powiem ci że ja to wszystko też mam - może nie w takim wielkim rozmiarze ale mam. Kiedyś dawno temu bałam się ze mi lampa na głowę spadnie w pokoju , zawsze coś na mnie czyhało :) O czystość rąk dbam jak nienormalna - to natręctwo jest b.upiardliwe, zawał czy inne choróbska mam gdy ktoś inny ciężko zachoruję. Itd.itp. Na pocieszenie ci powiem, że mimo iż wiem ze to nerwica dla uspokojenia co jakiś czas robię sobie kompleksowe badania i sama ze sobą walczę. Nieraz jest b. ciężko - ale jakoś się kręci i... zasze kiedyś odpuszcza. Ale dobrze miec z kimś pogadać jak są te ciężkie chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Też mam 39 lat cieszę się ponieważ mam już sprawny komputer i mogę z Wami pogadać.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedzę Was jutro bo mąż wraca z pracy i muszę się zająć rodzinką. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak67 Blanka_120 witam serdecznie na kafe i dziękuję za życzonka jak to miło że ktoś nieznajomy składa życzenia jesteśmy tu jak w rodzinie przynajmniej się rozumimy buziaczki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka wszystkiego dobrego samych radosnych dni w życiu,dużo uśmiechu i oczywiście buziaczki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 KASIEŃKO 🌼🌼🌼 Z okazji jutrzejszych imienin............ Samych szczęśliwych dni w życiu, Uśmiechu na twarzy Słonecznych promyków w pochmurne dni Lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzysz - by Twoje było a czego pragniesz by się spełniło! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku cioo wkurza ? napisz ...pisz to co czujesz ,jesteś zła to powiedz to ...a jak czujesz się zle to zrób sobie przerwę , bo trzeba też o innych rzeczach i sprawach ..poczytać . Zawsze sama o wszystkim decydujesz , ale jak coś nie daje spokoju to powiedz o tym , nawet jak nie będzie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×