Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Witajcie 😴 w piękny słoneczny poranek ..a mi tak cieżko oko otworzyć ... Zgredku tak nawołujesz że ruszyłam te moje stare kości z wyrka , ale mam takiego lenia że nawet kafki mi się nie che zrobić .. :O i będę dziś ..klapnięta! Aniołu na pocztę jeszcze nie weszłam stale coś ...ale pamiętam :) Miloszko to Ty Miss kulturystyki zostaniesz jak tak od rana trenujesz ;) Gocha37 niektórzy są bardzo samotni w swojej chorobie , albo chorują na inne równie nieprzyjemne choroby , Mi ta osoba niedzieli nie popsuła bo na mnie takie wpisy wcale nie działają ! i może sobie pisać to co chce ... ja wiem jaka jestem i pod wpływem innych się już nie zmienie. Współczuje bardzo tej osobie.. samotności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie bladym switem, ledwo oczy otwieram i szukam kubka z kawa, na klawiaturze to z pamieci ale witajcie, czas zaczac dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisales zgredku, ze wiesz cos wiecej o retexinie czy jest to cos wiecej niz ulotce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Witam wszystkich nawet swojego adwokata Spiesze sie bo musze isc na EKG i wizyte u neurologa bo musi mi przepisac cos innego cos na spanie Wczoraj u mnie bylo zle serducho walilo a dzis troszke lepiej ale ide sie przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zgredek nie było Cię tyle dni i teraz się drzesz .U mnie tez mgła za oknem i paskudna pogoda- ja chcę śniegu chociaż troche.Zaraz jadę po prezenty dla dzieci na mikołaja ,bo w szkole organizujemy jak co roku.Nie wiem jak to przeżyje ,ale chyba dam jakoś rade.Jakiś bałwan wczoraj dawał numer stronki na poprawe humoru to co tam przeczytałam jest wstrętne nie wiem jak ludzie mogą wypisywać takie wstrętne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu witaj ciesze się ,że zdecydowałaś się na lekarza i pamiętaj mów prawde i łykaj mało leków -przynajmniej spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ada nie ide do niego 1 raz nie ja jestem antylekowa tz biore na cisnienie i arytmie i xanax 0,5 to podobno bardzo malo magnez melise i V it B6 to sa moje leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu nieraz piszesz tak ,że wynika z tego ,że leków masz bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jeszcze raz! Dobrze Efka ,ze się nie zdenerwowałaś tymi głupotami , my też wiemy jaka jesteś - mądra babka ! Ada powodzenia ! trzymaj się ! Ja też weszłam na tamtą stronę - coś okropnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę za dużo pisać , bo jestem w pracy i co chwilę mi klienci przeszkadzają hehehehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ja też miałam spiecie z jakimś dupkiem i to chyba była ta sama osoba a raczej napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu czytałaś wczorajsze komentarze co o tym myślisz ,bo to w większości chodziło o Ciebie.Jak do tego się odnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Adka, spokojnie, tylko zaczelo mnie dusic przed snem i nie moglam zasnac, ale jak juz usnelam to spoko. dzis tez troche mnie dusi, ruszylam kregoslup... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie zrobie Ada ! vagnieszkav jeśli ktoś pisze ,że przykleja sobie do odbytu plastry Nicorete itd. to niezbyt o nim świadczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a tak wogólę to myśę, że ludzie robią bardziej naganne rzeczy np. gwałcą swoje dzieci albo tłuką swoje żony albo wyrzucają przez okno swojego psa - tak więc przyklejanie sobie plastrów do czegokolwiek nikgo nie powinno aż tak bulwersować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia dziś jestem ..lewitująca ... mam lenia i nawet z wyrka nie mogłam wyjść :) a śmieci rano zabrał mąż bo pojechał jeszcze dziś do tej roboty co ma tu na miejscu ...ale co spojrze na te walizki ... to z chęcią bym wróciła i przespała ten cały czas .. Gocha37 madra czy głupia to bez różnicy ...ale ja co myśle to powiem i mam dość zamydlania mi oczu i wolę jak ktoś powie mi prawdę prosto niż udawać że wszystko jest ok . Gdybym nie miała znajomych którzy codziennie dawali mi kopa w d... to nadal bym brała i leki i wierzyła że one mnie uzdrowią . A tak dostałam na głowę nie jeden zimny prysznic i coś pomogło ...i jestem im wdzięczna i wiem że to są moi prawdziwi przyjaciele. Moja przyjaciółka na siłę mnie kiedyś z autka wyciągneła ..mogłam na nią się za to obrazić na amen ...ale wtedy to był mój jeden z piękniejszych dni... dzięki niej.. bo nie pozwoliła mi się nad sobą użalać tylko ciągneła mnie za sobą ... Miłego dzionka Dziewczyny i Zgredku ... musze coś zacząć robić ..i chyba dobudzić się .....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie , niech sobie przyklejają ale ale po co o tym piszą i to do takich niewinnych duszyczek hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×