Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka43 acha a wg mnie to Ty jesteś samotna bo wszystkim słodzisz i wazelinujesz więc musisz być bardzo samotna z tym czego nie pokazujesz na zew. Choć wczoraj już pokazałaś kawałek, dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vagnieszkav dej spokoj se, nie wkurzaj nas tu ! Efka jest WRAZLIWA!!!! w przeciewienstwie do Ciebie chyba... przezrpaszam ale tak wnioskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek ja sobie przychodze po co chce i gdzie chce - jak Twoja mamusia przypisuje mi \"jakieś\" choroby to niech będzie konsekwentna i się do końca wypowie. Brak konsekwencji jest niewychowawczy - zmień mamusie bo ucierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puknij sie w łeb tej! mowilam Ci idze do lekarza po daignoze a nie Efki pytas, ona nie jest lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Hej dziewczyny i chłopaki;) Ja dziś ide na rozmowę w sprawie pracy i jestem strasznie spanikowana, ale musze nałożyć maskę profesjonalizmu i ją odbyć:) Wczoraj spędziłam miłe popołudnie buszując po centrum handlowym z koleżankami i zaszalałam i kupiłam spodnie i jakich marzyłam (od miesięcy buszowałam tylko po lumpeksach). Pomyślcie o mnie ciepło między 14.30 a 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku pozwól rozgryść koleżance moją osobowość może dowiem się czegoś ciekawego o Sobie ... Nie ma to jak zupełnie obca osoba wydająca wnioski o innych a nie widząca SAMA SIEBIE! Dziewczyno mnie nie jesteś w stanie ni wkurzyć ni zdołować więc pisz co Ci w główce się uroji ...jak poczujesz się lepiej to przeczytaj to co piszesz ... Ja nigdy nie byłam osobą samotną a widać Ty jesteś bo cały dzień tu siedziałaś i czekałaś na rozwój wydażeń ...to jest twoje jedyne zainteresowanie ? drążenie ? i czepianie się innych ... biedna istoto nikogo wkoło Ciebie chyba nie ma bo wszyscy uciekli ... Pisz ja obiecuje że już jesteś mi obojętna ..lecz jako człowieka nadal Cię szanuje ! Aniołu kochanie proszę ...bo to bez sensu pozwól koleżance wypowiadać własne myśli bo jedynie tutaj może zwrócić na siebie uwagę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia aaa2005,bede trzymac kciuki ja naprawde uwazam ze te trole nalezy ignorowac nie widze tam dobrej woli do rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka43 słodzenie Ci nie pomoże. Twoja strategia nie przyniesie Ci nic dobrego, jak możesz to napsiz czemu nie mozesz iść na psychoterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa2005
Dziewczyny nie dziękuję, mam nadzieję że wypadnę dość dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
witajcie dziewczynki :))! nie odzywałam się długo, bo nawał pracy i szef- szpieg węszy... poza tym ja jak czytam o problemach innych to strasznie się dołuję, czasem aż się sama siebie boję :(, jak kiedyś przeczytałam o BPD to 3 dni byłam w czarnej dziurze, a 4-go dostałam totalnego ataku lękowego...bo odnosze to jakoś do siebie. Może powinnam zrobić sobie kiedys trzęsienie ziemi żeby to wszystko z siebie wyrzucić i się oczyścic?Tylko co z obowiązkami??? widzę że tu sporo nowych, witam wszystkie i wszystkich :)! uuuuu.... i jakieś niepozytywne duszki sie wkradly chmmmmm...niedobrze, niedobrze. Powiem tylko jedno: udzielam się także na forum AUTOAGRESJA i tam nikt nikogo nie ocenia. OCENIANIE NIE JEST DROGA DO CZEGOKOLWIEK. Można tylko byc przy drugiej osobie i nie dac jej zniknąć, odejść, zrezygnować. Pozdrawiam cieplutko w tym mglistym 9doslownie!) początku tygodnia :))!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hendra
mam pytanko: czy ktos ma pomysł jak zwalczyć jesienną depresję?? wiem- świeże powietrze, solarium, medytacja, joga, melisa, słońce, zmiana otoczenia, przyjaciele... ale cos jeszcze?? ja już nie moge, dręczą mnie lęki, rozdrażnienie, apatia, smutek, histeryczne wahania nastrojów- od rozpaczy do euforii... w dodatku niewiele mogę poradzic na to, że cały dzień siedzę w robocie, jak wychodzę ciemno, wychodzę- szarówka :)... do tego ostatnio zwaliło mi się na głowę co najmniej kilka trudnych spraw i porażek, po kolei z nimi walczyłam, ale mnie przygniotły i to chyba tez jest przyczyną dołłłaaaaaaaaaa... może jakieś leki?? chciałam spróbowac DEPRIM ale nie wiem ,czy dziala. Wie ktoś coś na ten temat? No i wtedy chyba solarium odpada? Najgorsze jest to, że siadam w oknie z papierosem, wypuszczam dym przez firankę i pogrążam się we wszechogarniającym poczuciu, że nie mam nikogo, do kogo mogłabym się zwrócić o pomoc- nie pytajcie JA NAPRAWDĘ NIKOGO TAKIEGO NIE MAM. Nie wyorażam sobie opowiedzieć komukolwiek o moim nastrojach, wszyscy z rodzicami wlącznie widzą we mnie wieczną prymuskę, kobietę sukcesu, tą dobrą i zdolną coreczkę, radosną i energiczną, a mi jest tak ciężko :(((... ostatnio przyplątaly mi się myśli samobójcze... serio. proszę napiszcie co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedac w podobnym stanie udalam sie do psychiatry pani zapytala mnie m.innymi dlaczego tak dlugo zwlekalam ze zwroceniem sie o pomoc i chyba miala racje. wczesniej lekarz rodzinny przepisal mi coaxil lek o lekkim dzialaniu antdepresyjnym, moje doswiadczenie podpowiada mi nie zwlekac ze zwroceniem o pomoc do profesjonalisty.lek pozwoli odgonic czarne mysli a ty zyskasz czas by popracowac nad soba, bo wedlug mnie leki niczego nie zalatwia same one tylko wspomagaja prace nad soba, bo to wszystkoi dzieje sie w naszych lebkach a swiat zawsze taki byl, jest i bedzie my tylko musimy nauczyc sie inaczej patrzec na wlasne problemy. przed kilkoma minutami mowili w telewizorni o antdepresyjnych naparach z dziurawca, a wiec szklanki z naparem w dlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich gorąco 👄 jestem po wizycie u lekarza i troche podniesiona na duchu. do vagagnieszka. słuchaj kotku po co ty wchodzisz na to forum?po to zeby nas krytykować?nam naprawde nie jest to potrzebne dziewczynko. jeśli potrafisz pomóc marysi to napisz wreszcie cos mądrego do niej.my sie tu wspieramy wzajemnie ale każda z nas musi sobie radzić sama.ja lubie usłyszeć coś miłego na początek dnia a po tobie widać ze jesteś bardzo zgryźliwa i złośliwa.współczuje ci bardzo.może zazdroscisz ze my sie tu bardzo lubimy i wzajemnie wspieramy.czuwaj sobie dalej. niektóre posty trzeba poprostu ignorować. Efcia ja dzieki tobie zrozumiałam wiele i dzieki tobie poznałam moją chorobę.ignoruj słowa tej osoby :-) tak jak napisałam niektóre posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leki leki leki prochy i prochy - po lekach antydepresyjnych mysli smobójcze nasilają się a nawet powstają !!! Po prozaku (u nas prozak sprzedawany jest pod innymi nazwami) pozornie spokojni ludzie potrafią zabić całą swoja rodzinę! Sprzedaż Prozaku jest zakazana w całej Europie Zachodniej - w POLSCE kwitnie! Wszystkie leki psychiatryczne prędziej czy później powodują zgon - ludzie umieraja nie z powodu swojego zaburzenia tylko z powodu zapalenia okrężnicy lub marskości wątroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiyam a co nie mogę? Mam prawo do wyrażenia swojego zdania, czy na forum PANUJE jakiś zamordyzm polityczno-społeczny, nie baw się w pouczającą mamuśkę bo to nietwarzowe jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×