Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Necia ona chyba spieprzyła i znowu będziemy ją tropić.Jak ją znajdziesz to daj znać zrobimy safari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins wielkie ,wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! Co sie smiejecie ze babcia do mnie szla?hihihi! to byla moja tesciowka ale mowimy babcia i dobijala sie do drzwi ,nudzi sie kobitka bo nianczy male wnuki-czyli dzieciaki drugiego syna i mieszka blisko wiec czasem wpada do mnie i niestety zgrzeszylam ,pojadlam ciastek ktore przyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mykam bo słyszę że chłop już kołuje :) Miłej i spokojnej nocki ! 🖐️ Aniołku ...czółko ..👄 Loczku jeszcze raz ...Gratuluje ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciu a tobie słodkiej nocki w ramionach twojego mężusia.napewno po takiej kolacyjki bedzie miał duzo energii.pewnie dziś poźno zasniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins ja tez dołączam sie dożyczeń gratuluje jesteś wspaniała ❤️ wszystkim życze miłego wieczorka i 😴 do jutra bardzo wkurzona odsyłam 🖐️ i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia a ja ci zazadroszcze u mnie zawsze dzieciaki są i można pomażyć o samotności.Kiedy te bąki dorosną i pójdą na swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak tam u Ciebie z mgła?Bo u mnie w telewizorni wlasnie mowia ze samoloty nie mogl;y odlatywac przez mgłę,oooo o Gdansku to samo mowia!Masz szanse ze jutro Twoj men nie odleci!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zdrowa walnięta powinnaś siedzieć w zakładzie zamkniętym ,bo nerwica to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka poważnie aż taka mocna ta mgła ,a u mnie nie ma nic,może jutro dotrze do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w polsacie mowili o sparalizowanym ruchu powietrznym panujacym od 3 dni ,troche mgly i technike szlag trafia! sa opoznione wyloty oraz odwolywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada mieszkam na duzym osiedlu ,ruch spory a ze jeszcze latarnie nie swieca bo wymieniaja elektryke i pitola sie z tym od tygodni to mimo tego jak zerkne przez okno to ciemnosc i mgla jak w horrorze! i jakby zycie zamilklo bo ludzi nie widac jakby pustynia byla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
netka, renka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo wkurzona
Dziewczyny! w moim mieście żaden samolot od wczoraj nie wystartował ,wszystkie loty odwołane taka okropna mgła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w te mgle sie udaje do sklepu bo nie wszystko jeszcze kupilam.....i roznosi mnie jakas zlosc wiec ide ja wylatac,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc milym osobom, gratulacje dla loczka , a oczym pisalas? u mnie tez mgla ale mnie ona nie przeszkadza im mniej widac tym lepiej odrapane miasto w mgle moze nawet wygladac malowniczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka stro wczesniej podalyscie super ciekawe linki do stron o lekach i depresjach, nerwicach i lękach , lektura dla mnie bardzo pouczajaca, wiecej rozumiem i jest mi lzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×