Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Tak adula muszę być LIduszką bo nie mogłam inaczej byłabym pomarańczowa a to nie mój kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
vagnieszkav !!!! czy Tobie sprawia przyjemnosc to co robisz ,widzisz jaki ferment wprowadziłas na forum ,może już przestań i po prostu skończ z tym jak chcesz być na forum to zacznij od zmiany nastawienia do wszystkich i wszystkiego .Ja wiem że jest wolnośc słowa ,ale jakieś reguły obowiązują !!!Dlaczego kąsasz ? Prosze napisz co tak Ciebie złości może jakoś sprawa się wyjaśni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
Mysle że nie jestes złą osobą ,tylko inaczej pewne rzeczy postrzegasz !!! ale musisz zrozumiec że na forum piszą dziewczyny już wiele miesięcy i mniej więcej orientują się nawzajem w swoich problemach ,co nie znaczy że niechętnie witają nowe osoby ,wręcz przeciwnie każdą nowa osobę chcą wesprzeć najlepiej jak potrafią .A ty zaczęłaś od wytykania, jak komuś coś się nie podoba to potrafi sam to napisać, chyba też to zauważyłaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
Potomek to był anioł w porównaniu do Ciebie !!!!!!!!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vagnieszkav, Twoje wpisy są bez sensu. potem wpadne na dlużej dziewczyny, nie zrazajmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
odpowiedz mi na mój pierwszy post ! proszę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
Trudno zdobyć się na szczerość po tym jak się nabroiło ,wiem! ale może jednak odpowiesz mi na post ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 8
to ja wasza kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 8
to ja wasza kolezanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
Ja mam nadzieję że jednak odpowiesz mi na pytanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzien ciut senny ale generalnie nie taki zly. tez jestem zdania, ze jedno glupie g.......... nie moze zmarnowac takiego fajnego forum. tu dowiedzialam sie ze nie jestem sama z takim problemem, tu napisalam co mi lezy na sercu, i jestem pewna ze jeszcze wiele kobitek tu zajrzy oczekujac chocby zrozumienia, dlatego powinnysmy kontynuowac wirtualne rozmowy konskwentnie ignorujac matoly. przeciez nie potrzeba niesamowitej intuicji by wyczuc jak pisze ktos bo ma problem a kiedy pisze ktos dla jaj, bez szacunku dla nas i naszych problemow. IGNOROWAC TROLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz
na mój pierwszy post oczywiscie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostałam link do stronki polskie serce. Zaglądając na tę stronę, wspieracie Fundacjie Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu,której celem jest zbudowanie polskiego sztucznego serca. Jeśli ktoś jest zainteresowany - niech klika!! Papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz witajcie tego mglistego popołudnia :D Iiyama i MamaJulki mają rację, to forum pomogło zbyt wielu osobom, byśmy to pozwoliły zmarnować jakimś mieszaczom, którzy nie chcą podjąć dyskusji, tylko piszą różne pierdoły i beznadziejne złośliwości pod naszym adresem. Ada, nie daj się tak podpuszczać. Rozumiem, że się denerwujesz, ale przecież złośliwe trole tylko czekają, aż się zaczniemy wkurzać i bluzgać. Aha, cieszę się, że z ciocią wszystko dobrze :) Dzisiaj sobie pomyślałam, że ta nasza nerwica jest okropnie cwana - po wyjściu z domu zaczęłam się czuć źle, miałam ochotę wrócić, ale stwierdziłam, że się nie poddam. I potem było już tylko lepiej :) Zawsze mi się wydaje, że lepiej poczuję się, siedząc w domu, a jest odwrotnie! Chociaż, nie ukrywam, jestem zmęczona tą paskudą :( Aniołek, ChybaNerwico, jak tam u Was dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz witajcie tego mglistego popołudnia :D Iiyama i MamaJulki mają rację, to forum pomogło zbyt wielu osobom, byśmy to pozwoliły zmarnować jakimś mieszaczom, którzy nie chcą podjąć dyskusji, tylko piszą różne pierdoły i beznadziejne złośliwości pod naszym adresem. Ada, nie daj się tak podpuszczać. Rozumiem, że się denerwujesz, ale przecież złośliwe trole tylko czekają, aż się zaczniemy wkurzać i bluzgać. Aha, cieszę się, że z ciocią wszystko dobrze :) Dzisiaj sobie pomyślałam, że ta nasza nerwica jest okropnie cwana - po wyjściu z domu zaczęłam się czuć źle, miałam ochotę wrócić, ale stwierdziłam, że się nie poddam. I potem było już tylko lepiej :) Zawsze mi się wydaje, że lepiej poczuję się, siedząc w domu, a jest odwrotnie! Chociaż, nie ukrywam, jestem zmęczona tą paskudą :( Aniołek, ChybaNerwico, jak tam u Was dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie się poprzestawiało i jeśli masz choć troche szacunku do samej siebie to idż sobie najlepiej daleko od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś było nie tak, przepraszam, że trzy razy poszło to samo. Gocha 37, wysłałam Ci dziś książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny wam też coś szwankuje nie mogłam wogóle wejść na kafe na ostatnią stronę Marijke ja też tak mam boję się a potem okazuje się że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×