Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
Ada jak Ty wyszlas z domu i poszlas do szpitala Przecie mowisz ze nie mozesz wyjsc Chyba dostalas jakies mocy od cioci Zazdroszcze!!!!! Ja siedze tylko w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu nie dostałam żadnej mocy .Unas nie ma szpitala trzeba jechać 14 km i poprostu mąż mnie tam zawiózł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ty też byłaś u lekarza ,a gdybyś czytała dokładnie to byś wiedziała ,że od 12 dni zaczełam pomału wychodzić niestety nigdy nie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze napiszcie mi czy jak sie ma nerwice lekową moze sie ona za kazdym razem objawiac inaczej? zaczeły mnie meczyc koszmary senne do tego stopnia ze wrzeszcze w nocy , wydaje mi sie ze nawet snie na jawie , wszystko jest takie realne, potem długo nie moge dojsc do siebie. Idąc dzis do pracy nie mogłam dalej dojsc do siebie, mialam taki jakis dziwny lęk, bałam sie ciemnosci, jak zostałam dzis rano o 5 sama bo mój partner pojechal do pracy, wpadłam dosłownie w panike:-O czy to tez objaw tej cholernej nerwicy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nerwico to też jest objaw nerwicy ,ciemność i samotność i cię złapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że jakoś posmutniało tutaj dziewczyny co WY? :O :D ciekawe czy moje piosenki gólaskie do WAS doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny i chlopaki?Ale duzo stron napisalyscie.Marysiu,czy moglabys sie zaczernic?Jak czytam twoje posty to niekiedy mam wrazenie,jakby to ktos inny pisal.A Wy jak uwazacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazenie ,ze ktos narobil zamieszania i stalo sie mniej sympatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada777 ja jestem ale wsumie to spadam bo mam 3 dzieci na głowie i musze się nimi zjąc jak je luzem zostawiam to mieszkania potem nie moge rozpoznać więc pewnie pomalujemy farbami, posłuchamy muzyczki , jakaś ulica sezamkowa... zrobię sobie kawę i może mnie ożywi pozdrawiam ada ściskam Cię i posyłam słodkiego buziaka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pipek tak samo czuje mamojuilki ja dostalam piosneczke goralska ...nieci nowoczesna,hihi!!!!dzieki fajowa ,ja Wam tez cos poslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nerwico,oczywiscie ,ze za kazdym razem mozna miec inne objawy.I to jest normalne.Nie boj sie tego ,mysl zawsze pozytywnie.Wiem ze to nie zawsze jest latwe,ale tak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety od 20 minut wisze na telefonie aby dostac porade w ZUS-ie i tak mnie przelaczaja w kolko macieju ,nic nikt nie wie albo sie rozlaczaja , muszyczke wlaczaja ,jak bym tam wpadla to bym rozniesla ten caly urzad (vagnieszka bylaby ze mnie dumna....)szlag mnie trafii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek fajnie,że jestes fakt jest jakoś drętwo, ostatnio przez mieszaczy:O ale podobno każdemu wolno tu zaglądać szkoda,że nie ma zakazu mieszania :D przydałoby sie jakieś małe zgrabne osobiste ,,miejsce,, do klikania, tylko jeśli jest jeszcze ktoś komu można pomóc to jak nas znajdzie jak sie ukryjemy... (ale namieszałam :D:D:D:D) pa dziewczyny i chłopaki a gdzie Zgredek, Paweł, Sycylijczyk?? chłopaki jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka,a pamietasz jak bylo z Potomkiem?co sie wtedy tu dzialo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek w zyciu niestety tez bywa nie zawsze sympatycznie....nie musimy sie poprostu wlaczac w te jalowe dyskusje , wkoncu nie da sie ze wszyskimi byc w dobrej komitywie ,mamy tu sw male grono sympatycznych kobitek i facetow i niech rtak zostanie moi mili ,nie da sie wszystkich kochac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka🖐️ warto złość wyrzucić z siebie :D u mnie można okno otworzyc i krzyczeć :D zaraz sie wszystko uspokoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamietam....wiec takich troli nie raz bedziemy mieli wiec trzeba troche wrzucic na luz i traktowac jak powietrze ,koncze narazie babcia idzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki,Wlasnie nic nie mozna zrobic w sprawie mieszaczy,procz podania postow na smietnik.Tych ordynarnych i wysmiewajacych,oraz podszywow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prblemowa
ale numer z ta babbcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami wydaje mi sie że to tylko te osby czytaja które,, znam,, ale to jest ogrom ludzi którzy sobie wchodza czytaja niekoniecznie cos piszą .. niestety to nie jest nasza wylączność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka dzieki za maile,sa ekstra.Efcia dzieki za maile,rowniez ok.I za piosneczke na goralska nute rowniez dzieki. Pozdrawiam .Milego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i chłopaki po południu jak samopoczucie dopiero się wyrobiłam miałam gości i odrazu siadam do was jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam ,jestemi pozdrawiam.U mnie dziś moze być, choć czułam jak pani nerwica depcze mi po piętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada masz racje fotel to nie to samo co masażysta, ale też się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek czy u Ciebie też jest taka mgła?U mnie nic nie widać a ja muszę iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×