Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

rrenko jase że wolę tuśkę niż tuska hihihi .Ja dzisiaj nic wielkiego nie zrobiłam jestem dzisiaj do d.... oby do wiosny :-D a te moje bóle to tak na kręgosłup bardziej ,jutro idę do lekarza z wynikami badań więc od razu zahaczę o kręgosłup :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jasne ze to od kregoslupa...a zeby uchwycic nieprawidlowosci na ekg to trzeba miec farta zeby akurat w tym momencie cosik szwankowalo ,mojej mamie kedys dopiero na wysilkowym serduszko szwankujace sie objawilo w calej krasie ,wiec i ja kiedys sobie takie badanie zrobilam ,moze warto? Kasiu odrobine luzu i lenistwa kazdemu sie nalezy ,a Ty jestes pracowita jak mroweczka wiec trzeba Ci odpoczynku ,ot co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenko miałas robione wysiłkowe ekg i co ci wyszło !! ja chyba tez sobie zafunduje dla pewności !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi wyszlo ze mam zbyt szybko osiagniete tetno czyli za szybkie i wolno mi powraca do spoczynkowego ,ktore zreszta tez jest zbyt wysokie ale to akurat zwala sie na nerwice i emocje zwiazane z badaniem,po za tym gorna granica cisnienia byla zbyt wysoka jak na moj wiek ,dolna na sczescie sie nie podnosila czyli jako takiego nadcisnienia nie stwierdzono ale na ten puls dostalam atenolol i on mi bardzo pomogl ,pozbylam sie atakow ,tetno rzadko mi zasuwa i powiem Ci m,ze rozne bole tez zniknely....wiec jak teraz N powrocila to pod inna postacia ale juz nie \"sercowa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy juz na samym poczatku badania obie normy cisnienia wzrosly bardzo ,zle sie czula-zawoty glowy i zatykanie w klacie i trzeba bylo badanie przerwac i nie wrocilo cisnienie do stanu spoczynku...na ekg podczas tego badania tez byly nieprawidlowosci do tego jeszcze echo wykazalo ,ze ktoras komora powiekszona ,dostala leki ,bierze je od wielu lat ,jara fajki i czuje sie swietnie ,badania ma bardzo dobre ,jest zdrowsza z tym chorym sercem niz ja ..a przez lata jej nerwice wciskali ,ladowala na ostrych dyzurach i ekg nic nie wykazywalo...U niej jest to nadcisnienie tetnicze z arytmia i powiekszona komora chyba lewa a teraz po latach juz ta komora jest prawidlowa ale dalej ma brac leki dla podtrzymania Kasiu lece na poczte bede pozniej ,pa,pa! U mnie echo serca bylo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia a gdzie Ty tak ciągle gonisz?Jak się prezentują nowe firaneczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Powiedzcie mi proszę - witaj :) Fajnie, ze się zdecydowałaś na lekarzy, czekam na dalsze wieści od Ciebie! Próbuj nie rezygnować z leków zapisanych przed psychiatrę, zobaczysz, po ustąpieniu objawów ubocznych odżyjesz. Tyśka, a ja to zdjęcia nie dostanę, co? ;) Wyślij proszę, adres masz pod nickiem. I nadal będę Cię namawiać na psychologa albo psychiatrę. Oczywiście, że są osoby ze znacznie poważniejszymi problemami i chorobami, ale to nie znaczy, że masz bagatelizować swoją depresję. Bo to prowadzi do marnowania sobie życia. A to chyba już spory problem, nie sądzisz? ;) Taki stan niestety nie przejdzie sam. Oczywiście psycholog/psychiatra nie podejmie za Ciebie decyzji odnośnie Twojego związku, nie znajdzie Ci przyjaciółki \"od serca\", ale na pewno pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj ok, byłam w kinie na nowym Bondzie i jestem w absolutnie ekstatycznym nastroju ❤️ ❤️ ❤️ Daniel Craig ❤️ ❤️ ❤️ Siedziałyśmy z koleżanką w kinie i piszczałyśmy, tak cichutko, żeby ludziom nie przeszkadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzwieczyny, juz wrcoialam z pracy i lece do wyra bo przeziebiona jestem, strasznie sie czuje! ale musze sie pochwalic ze sama wracalam o 19 z pracy :) a potem 2 przesiadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie mialam gości i trochę posprzątałam ale już jestem leń mnie ogarnia nic mi się nie chce osobiście wolę śnieg i trochę mrozku.Pomału trzeba zrobić generalkę przed swiętami chęci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka, a może by Cię ktoś wyciągnął? Ja we wrześniu, jak byłam za granicą w kinie na takim troszkę stresującym filmie, to potem miałam okropny atak lęku, chyba najgorszy w życiu, po nim bałam się chodzić do kina, ale teraz jest ok :) A na Bondzie to już relaks totalny! Aniołek, ale Ty dzielna jesteś! To teraz niech luby zrobi Ci herbatkę malinową, aspirynkę i podleczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke ja bym musiala do katowic jechać droga i wysiedzieć tam to ciężko by było kiedyś sie chodziło co za czasy były ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dana dzisiaj bylo róznie okropne zawroty głowy ale wiało niezle może przez Dana moja siostra też pracuję z chorymi dziećmi w DPS a ty jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam bardzo pracowite dni,robiłam generalne porządki,tak wcześnie ponieważ mam tydzień wolnego i mąż jest na urlopie to mi dużo pomógł.Byłam tak zapracowana,że nie miałam czasu myśleć o sobie i dlatego czułam się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ja też jak mam duzo roboty to nie myslę o tej francy ale i tak przychodzi bez zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka często masz zawroty głowy?Ja męczyłam się chyba przez cztery miesiące.Początkowo były tak silne,że mnie wykańczały.Póżniej dołączyły sięjeszcze zaburzenia równowagi, myślałam wtedy,że już ze mną koniec.Obecnie jest ok zawroty ustąpiły czasami gdy mam jakiś stres poracają lekkie zab. równowagi ale już nie zwracam na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana mam bardzo często i to takie uciążliwe człowiek czuje się jak na statku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×