Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Ada dasz rade-zbieraj sie i daje Ci...kopa na droge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski już mi lepiej ,zawsze jest lepiej gdy wiem ,że ktoś o mnie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada wiem co to zebrania Ja siadam w pierwszej lawce od okna i lekko go uchylam i tak do konca zebrania sie mecze Wytrzymasz ja Ci to mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis marnie z rana ale poszlam na zakuupy i mnie wcięło ,tak sie rozkrecilam: sklepiki ,drogeria ,ciucholand ,bazar....czulam sie dobrze ,maz akurat wracal do domku to mnie zgarnąl samochodem nie musialam dzwigac ,obiad juz zrobilam i podalam i jakby co to u mnie te oddzielnie jemy bo trudno sie wszystkim na raz zejsc zwlaszzcza w tygodniu ,jakbysmy na mojego meza czekali do wieczora to bysmy z glodu pomarli ,i tak zjadlam z mezemm ,dopiero co moja corka nadeszla i zjadfla juz sama ,a syna jeszcze nie ma ,tez bedzie jadl sam ...biedaczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada dasz rade, a jak bedzie trudno wyobraz sobie kaktusa albo go narysuj na karteczce i wyslij go pannie N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
ty nie zapomnisz o mnie, zawsze będziesz pamiętała o moim istnieniu, ja jestem twój................. sama wiesz , nie pozbędziesz się mnie , czujesz mój oddech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechala na zakupy z kolezanka i chlopakami Pipek przeciez to nie jest daleko ale jak nie ma jej w domu to sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakis wielbiciel Marzenki pisze!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada no to juz masz tylek siny od kopniakow wiec skupisz sie na tylku i zapomnisz o N ,wiesz ,ze na jeden klopot najlepszy jest drugi... ja juz sie polapalam w tych kaktusach -spoko bo poczytalam.... ja lubie kaktusiki te rozne takie malutkie mamy w domku kilka marzeno to corka sobie dobrze radzi z ta N skoro do Wawy sie wypuscila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Marzenka,wszystko bedzie ok .wroci szczesliwa i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty pomarańczowa a w domu wszyscy zdrowi ,czy ty tylko chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka u mnie tez jest podobnie z obiadem Tylko ojciec jest posluszny i jak zawolam to przyjdzie Nie ma nas nigdy wszystkich w domu razem i sniadaniw w niedziele tez jest osobno bo kazdy lezy do ktorej chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia i juz , obejrzalam siatke no to na wprost dzrwi mam zwiazki i milosc i tam stoi lozko a tam gdzie rodzina sa alloesy, bo moje dzrwisa tyz przy scianie, pogmatwane to bez wodki nie razbieriosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu nie przejmuj się u mnie też każdy je inaczej ,ja wcześniej ,dzieciaki jak przyjdą ze szkoły ,mąż kiedy wróci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka idzie mimo strachu ona uwaza ze wten sposob ja pokona i tak postanowila Wszedzie chodzi sama Najgorzej bylo w sylwestra ale tez dala rade tylko byla oslabiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany co mi na walentynki przeslesz jak tak mnie lubisz bo ja tobie kopa w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie caly czas cos siapi i spada z dachow snieg jest brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spadam się szykować ,tylko du..mnie troche boli.Wpadne pózniej jak dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adula, jeszcze nie poszlas, nie spoznisz sie? ponoc to ma znaczenie jak stoja meble, ja tego nie rozumiem ale wielu osobom sie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
e tam, lepiej zagwizadaj na ojca i daj mu miche, chora nie jestem tylko Kaczki są moją matką i ojcem, i jak widze takie dziwadło jak Marysia , to się dziwie,że tylko córeczka ma nerwice, ich wszystkich trzeba tam leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena-marysia
na Walentynki masz mój oddech na plecach, obejrzyj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×