Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

A ten kaktus działa tylko na jedną osobe??Mam już kupić dwa kaktusy:)Chyba że jeden postawie w pracy,hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, ja jestem tu od niedawna - jakiś miesiąc, ale codziennie, więc, jak widzisz przyjaźnie szybko się zawiązują. Nie martw się, że nie nadążasz - w końcu nadążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kaktusow jestem za , chociaz dzikie kaczki postrzelone w locie bardziej do mnie przemawialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iiama! To jest bardzo korzystne dla tej sfery:. mapa świata napisz słowo „szacunek” aby wszystkie lub konkretna osoba Cię szanowały postaw kaktus lub świeżą kolczastą różę drewniane regały po boku , aby strzegły osoby ze strefy sławy usuń wszelką wodę , która da się usunąć Łóżko może stać wszędzie byleby nie pośrodku. Ale jeśli możesz zmienić to w sferze dzieci . Postaram się skopiować siatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, jeden tak naprawdę wystarczy, tylko powiedz mu, o co Ci chodzi i o jaką osobę - tak zrozumiałam. Ale ja dla żartu będę go nosić ze sobą. I naklejkę też sobie gdzieś nakleję i będę na nią patrzeć, jak ktoś mnie skrzywdzi. Kupię dwa kaktusy. Pierwszą wyprawę, na jaką zabiorę tego lotnego, będzie mój psychoterapeuta - ciekawa jestem, jak zareaguje. Przedstawię mu mojego ochroniarza i postawię naprzeciw drzwi i jestem bardzo ciekawa, co się będzie działo.Oj, wydaje mi się, że dużo! oczywiście nie wtajemnicze go w te czary. A co niech się sam domyśla - trzy lata medytował, więc może to zna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się. Ale postaram się w wolnej chwili emailem przesłać i każda z was swobodnie sobie siatkę na pokój, dom czy kuchnię nałoży! Tearz mam klientów. Acha Pelasiu i wszyscy! KOCHAM WAS MOCNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia aż się uśmiałam,bo wyobraziłam sobie jego mine:) A medytacja,fajna sprawa,ja chce zapisać się na yoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie łóżko nie może stać, byle gdzie. Ciągle miałąm koszmary, aż przestawiłam je. Sprawdziłam energie w pokoju i wyszło mi, że najlepszą mam obok drzwi. I moje koszmary minęły, a czasem podczas snu dzieją się cuda. No i nareszcie się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
CZesc :) wam :) hihih Mi dzis dzien fajnie sie uklada... :) chodzilem za prezetem dla mojej Dziewczyny ;D:DD:D i narazie nic nie upatrzylem :P hehehe Co mam jej Kupic? jak myslicie bo ja mysle ze moze jakis ładny lancuszek :P hm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo, Ty nam już zacznij projektować ten kaktus, może byc w połączeniu z dziką kaczką postrzeloną w locie - to moje ulubione porównanie. Tak nazwiemy nasze stowarzyszenie \"Dzikie kaczki\". Inwentcja twórcza stoi po Twojej stronie, więc bierz się do roboty i przesyłaj projekty na maila. Hymn też ułożymy i innymi sprawami tez się zajmiemy, tylko każdy musi się zdradzić w czym jest dobry i na czym się zna. Maleństwo, śmiej się śmiej. Iiyamo, mogę Ci jeszcze połechtać jakoś ego, tylko napoisz, co jest dla Ciebie ważne. Nie pochwaliłam Wam się, że mój mąż został wychowawcą - pierwszy raz w życiu - VI klasa, strasznie trudne i agresywne dzieci, ale myślę, ze sobie poradzi. tzrymajmy za niego kciuki, bo każdy jego sukces, to jednocześnie pomoc tym poranionym dzieciakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co a propos snu miałam od dziecka koszmary że duch jest w moim domu i wypędza mnie z niego.To trwało jakieś 10 lat.Potem poznałam chłopaka który był bioenergoterapeutą i opowiedziałam mu mój sen.Diagnoza jego była taka,że faktycznie ten duch jest w moim domu.Serce mi staneło i przez kilka dni siedziałam jak na szpilkach i wsłuchiwałam się w każdy szelest i myślałam że umre ze strachu:)Miał się tym zająć i faktycznie ten sen nie wrócił.Teraz to się śmieje z tego ale może coś w tym było....:)A ktoś może myślał o hipnozie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaaaaćććć.Ide kupić kaktusa.Jakas szczególna odmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco, wybierz coś, co jest w jej typie, ale tez będzie wyrażało Ciebie, tzn, żeby patrząc na prezent, nie miała wątpliwości, że to tylko Ty mogłeś jej kupić. Pomyśl o tym. Może to będzie łańcuszek z jakąś zawieszką charakterystyczną dla Ciebie, np. ja ofiaruję ludziom okna (ze srebra itp) i każdy wie, że to tylko ja mogłam kupić, a moja koleżanka zawsze daje coś, co kojarzy sie z morzem i też wszyscy wiedzą, od kogo ten prezent. Mój mąż kupuje zawsze coś związanego ze zdrowiem: szczoteczkę elektryczną dostałam na jakąś okazję, wkładki stymulujące prace kolan, jakieś przyrządy do masażu, ale wszystko jest estetyczne i przydatne. Lubię te jego prezenty, bo wiem, że są tylko jego. Biżuterię też mi kupuje. Wybierz więc coś zgodnego też ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da sobie rade Twój mąż,kto jak nie on, a to cudownie że on poświęca się i pomaga takim dzieciakom:)Uciekam na dwie godzinki bo mam troszke do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być z tych malutkich ale wysoki i z kolcami. Wiecie sprzedają takie za 5 zł w hipermarketach, sprawdzają się doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
/PELASIA chodzi o to ze ona nie chce nic Drogiego a ja mialem zamiar jej kupic :P łancuszek taki fajny ( dosc drogi) :P a ona nie chce powiedziala ze jutro pogadamy co i jak :) Teraz tak całkiem o mnie : Jestem Dj :) w radiu www.radioparty.pl i grałęm tez po klubach :) wiec ona tez sie tym zajmuje :P hehe to tak male co nie co o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaco 20 jak ja kocham muzyke...Masz świetną prace:) Mój mężczyzna też mówi że nie lubi drogich prezentów ale ja i tak czasami je kupuje,on zresztą też.Jeśli już wybrałeś to kup ona się bardzo ucieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaco20
hehe no ok Postaram sie cos jej wybrac :) hehe tylko zeby sie nie dowiedziala co jak i za ile ;P hehe a praca fajna :) Gra sie dla Ludzi :) a to Lubie :) Moj Nik Dj Jaco :) Pozdrawiam :) hehe to juz cos o mnie wiecie jest tez fotka :) moja na Stronie w zakladce prezeterzy :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoras z Kasiek obchodzi dzis Imieniny? Jesli tak ,to wszystkiego Naj NAJ NAJ lepszego.🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz poczytam,co jest napisane!2 godz ,mnie nie bylo,a tu taki ruch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie popieprzylo to mial byc kaktus w doniczce, musze jeszce nad nim popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( )* *( ) _ (___)*_ \\______/ ( )* *( ) _ (___)*_ \\______/ teraz powinno byc dobrze , taki tymczasowy kaktus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to automatycznie przesowa do brzegu, a fuj nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasiu,dzieki za zyczenia.Nie lubie kaktusow,bo przynosza nieszczescie-jesli trzyma sie je w domu.Tez wybralas sobie pore do dentysty-w WALENTYNKI!!!! Ola J,ja jestem na forum od czerwca. Punca byla wczoraj na czaciku-nie ma czasu pisac bo zalatwia sprawy urzedowe. Ja nie dostalam maila 2plus2! Ani przepisu na Rafaello. Niusia,przykra wiadomosc o Twoim Bratanku,ale wylecza go,dziecko latwiej przechodzi zapalenie pluc niz dorosly. Co tu za wyznania na forum:D:D:D!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*( ) \^^^/ wyszla wersja mini ale to juz nie to *( ) \^^^/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*( ) \^^^/ wyszla wersja mini ale to juz nie to *( ) \\^^^/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovi
tak sobie myśle...ze to forum dla osób znerwicowanych, ale jest całkiem sympatycznie, ale zgadzam się z Olą nie nadąrzam. Szkoda że w domku nie mam neta chętnie bym poklikała...być może przeszedł by mi ten depresyjny nastrój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×